Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan érezhetném jobban magam?

Hogyan érezhetném jobban magam?

Figyelt kérdés
az a helyzet,hogy nagyon szarul vagyok minden nap,sokat sírok itthon mert ronda vagyok,a hajam borzalmas, és még szoros is.van fogszabályzóm,szemuvegem,és még alacsony is vagyok,bár a magasságom nem igazán zavar.teljesen tanácstalan vagyok a a fiuk is azt mondjár rodna vagyok,és ez nagyon bánt,engem.teljesen tanácstalan vagyok.
2012. márc. 8. 17:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

A hajadhoz szerezz valami jó sampont/balzsamot, ha töredezett olyanra valót, ha száraz, olyanra valót, stb. A göndör haj hosszúra megnövesztve szerintem kibontva is szép, ha amúgy ápolt. De menj el egy (másik) fodrászhoz, és kérdezd meg, milyen frizura állna neked jól.

Ha azt írtad, hogy szőrös vagy, azt gyantával/epilátorral/krémmel/borotvával/csipesszel könnyen meg lehet oldani, most így hosszú nadrágos időszakban elég a hónaljadat szőrteleníteni, meg eletleg a lábszárad, ha attól jobban érzed magad.

Szemüvegből nagyon sokféle van, azt hiszem most a Nők Lapjához járt kupon, 20 vagy nem tudom hány százalék kedvezményt ad a Vision Expressbe. Nyugodtan válogass, ne zavarjon senki, az eladók hozzá vannak szokva a hosszú válogatáshoz, azt aki meg elkísér (ha elkísér valaki) addig küldd el bevásárolni, ha nem vállalja a véleményező szerepét:D vagy eleve olyat vigyél, aki bírja a hosszas válogatást.:D

A fogszabályzód fogadd el, még 1-2 év és leszedik rólad, és tök szépek lesznek a fogaid.

Mosolyogj sokat(ha nem nézel ki furán mosolyoghatsz csukott szájjal is:D)!

A fiúkra tegyél magasról, mindenki változik még, te is fogsz. Megszépülsz. Én úgy vettem észre, hogy mindenki 12-15 éves korában néz ki a legcsúnyábban(persze vannak szépek, de az átlag nép, akinek nem adatott meg ez, azoknál így van.:D) És igen ez kicsit furán hangzott, de mindegy.

Menj el egy pláza ruhaboltjába(C&A; H&M, New Yorker, stb.), próbálgass egy csomó ruhát, aztán meglátod mi áll jól. Azt meg vagy ott megveszed, vagy a megszokott helyeiden(ha az nem ugyanez) keresel hasonló fazont. Ha van jó barátnőd, megkérheted, hogy jöjjön el veled vásárolni. Ő majd megmondja, mi az, ami jól áll, és mi kevésbé.

Addig is fel a fejjel. Ha pozitív a kisugárzásod máris jobb lesz.

Írhatsz nyugodtan privit, szívesen segítenék tovább is. Küldhetnél képet is, akkor lehet, hogy könnyebb dolgom lenne.

14/L

2012. márc. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
a fogszabályzom kb. olyan 10 évig lessz még rajtam.amugy most nem is zavar egyáltalán,hogy van,de késobb..nem akarok husz évesen felul és fogszabályzot,de muszály.
2012. márc. 8. 19:04
 13/14 anonim ***** válasza:

szia, nekem is írhatsz privit, én is valami ilyesmikkel küzdök most. csak nekem az elég nagy fenekem a probléma :S

emiatt totál elment az önbizalmam, mindig azt figyelem mikor beszélnek ki..

ha van kedved, beszélgessünk :)n14L

2012. márc. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szia! Írj priviben, küldhetsz képet is, én felvidításban, önbizalomnövelésben mester vagyok :) Írj bátran! ;) L/14
2012. márc. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!