Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy látogathatnám meg? És...

Hogy látogathatnám meg? És szülők ti mit szólnátok ehhez, ha a gyereketek ezzel állna elő?

Figyelt kérdés

Az van, hogy megismerkedtem egy srácot a neten. Igen talán kicsit nevetséges, hogy a neten ismerkedem, DE egyikünk sem úgy volt vele, hogy megismerkedek a másikkal... Bejelölt facebook-un én megkérdeztem, hogy honnan ismer, és ő mondta, hogy biztos félrenyomott valamit, de ha akarom törölhetem az ismerőseim közül... Nem sok vizet zavart... Aztán elkezdtünk beszélgetni... Általában egy nap 3-4 órát beszélgetünk... Kicsit talán sok is eddig a legtöbb, amit beszéltünk az 7 óra volt. Még senkivel sem beszélgettem ilyen sokat se élőben, se interneten. Most már 2 hete betegeskedik, de mindig beszélgetünk pár órát... Nagyon aggódom érte, mert még orvoshoz sem ment, és nagyon magas a láza. Már mikrofonon is beszélgetünk, és azt mondta, ha akarom, akkor a webkameráját is üzem képessé teszi. Küldött magáról fényképet is. Nyáron elméletileg találkozunk. Ő jön abba a városba, ahol lakom. 300 km-re lakik tőlem... Most nagyon aggódom érte, és meg szeretném látogatni... Persze nem egyedül, hanem a nővéremmel. Szülők ti megengednétek?

15/l


2012. márc. 23. 16:09
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
100%
Csak a hülye nem veszi észre hogy kamuzik.
2012. márc. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
86%
(Én nem vagyok szülő) De én féltenélek...
2012. márc. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
100%
Az a személy véletlenül nem Romániában lakik?? Mert ha igen akkor nagyon is tudom kiről van szó...
2012. márc. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem veletlenul jelolt be nyugi. megtetszettel neki. egy 18 eves fiu nem baratkozni akar egy 15 eves lannyal.ez a baratsag duma meg szedites.en nem engednelek el es ha en lennek a helyedben nem is akarnek en futni a pasi utan. szoval ha akar valamit akkor elmegy hozzad es meglatogat de akkor sem egyedul talalkoznek vele.
2012. márc. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti: Ha Romániában élne, akkor az eszembe sem jutna meglátogatni. :) Utolsó: Nem hiszem, hogy tetszem neki, mert folyton azt mondja, hogy csak jó ismerősök vagyunk, de volt, amikor megjegyezte, hogy visszaolvasta a beszélgetéseinket, és néha úgy beszélgettünk, mintha járnánk, pedig csak jó ismerősök vagyunk...
2012. márc. 23. 17:35
 16/39 anonim ***** válasza:
83%

Tipikus.... ebből lesznek a nagy bajok.

a beszélgetést is szüntesd be vele, de sürgősen és töröld az ismerőseid közül!

2012. márc. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
62%
Ja és hogy mit szólnék hozzá szülőként: először is, az én lányom tuti nem chatelgetne meg beszélgetne órákat naponta. Másodszor: kikapcsolnám az internetedet, vagy lekorlátoznám, hogy melyik oldalakat látogathatod, ugyanis jól látható, hogy még nagyon tapasztalatlan kislány vagy, akit baromi könnyű bepalizni.
2012. márc. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:
Igen tudom, hogy könnyű bepalizni... Most amúgy nem értem, hogy miért kellene törölnöm az ismerőseim közül... semmi olyat nem mondott...
2012. márc. 23. 18:22
 19/39 anonim ***** válasza:
85%
én biztos nem mennék el oda.volt pár haverom akit neten ismertem meg de előtt versenyeken láttam őket élőbe.volt 2 srác aki bejelölt barátilag de mindkettővel csak úgy találkoztam volna hogy forgalmas helyen és ami közel van hozzám és a saját városomba inkább a fiú jöjjön hozzám 14/L
2012. márc. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
100%

1. (nem vagyok szülő, csak tanácsot adok)


Szóval sulinkban volt egy ilyen kisfilm, ahol egy gyerek megismerkedett egy "gyerekkel" az interneten egy focis játékban. Sokat chateltek, küldtek egymásnak képeket. Összekötötte őket a foci. Egyszer a másik "gyerek" megkérte a gyereket hogy küldjön magáról egy videót ahol éppen dekázik. A "gyerek" egy focistának adta ki magát, mondván a városi focicsapatban játszik. Egyszer felajánlotta hogy találkozzanak. A srác elment hozzá. Az ajtóban viszont egy 30 év körüli férfi várta. Megkérdezte hogy beszeretne-e jönni - mondta igen. Bementek, a férfi leitatta, aztán gondolom lesz*opatta stb. Bocs az OFF-ért.


Szóval azért ez gyanús. Bárki lehet az az illető akivel beszélsz, 300 km az sok. Különben is nem ismered személyesen, ami baj.

2012. márc. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!