Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy látogathatnám meg? És...

Hogy látogathatnám meg? És szülők ti mit szólnátok ehhez, ha a gyereketek ezzel állna elő?

Figyelt kérdés

Az van, hogy megismerkedtem egy srácot a neten. Igen talán kicsit nevetséges, hogy a neten ismerkedem, DE egyikünk sem úgy volt vele, hogy megismerkedek a másikkal... Bejelölt facebook-un én megkérdeztem, hogy honnan ismer, és ő mondta, hogy biztos félrenyomott valamit, de ha akarom törölhetem az ismerőseim közül... Nem sok vizet zavart... Aztán elkezdtünk beszélgetni... Általában egy nap 3-4 órát beszélgetünk... Kicsit talán sok is eddig a legtöbb, amit beszéltünk az 7 óra volt. Még senkivel sem beszélgettem ilyen sokat se élőben, se interneten. Most már 2 hete betegeskedik, de mindig beszélgetünk pár órát... Nagyon aggódom érte, mert még orvoshoz sem ment, és nagyon magas a láza. Már mikrofonon is beszélgetünk, és azt mondta, ha akarom, akkor a webkameráját is üzem képessé teszi. Küldött magáról fényképet is. Nyáron elméletileg találkozunk. Ő jön abba a városba, ahol lakom. 300 km-re lakik tőlem... Most nagyon aggódom érte, és meg szeretném látogatni... Persze nem egyedül, hanem a nővéremmel. Szülők ti megengednétek?

15/l


2012. márc. 23. 16:09
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
100%
Én 33 éves nő vagyok, férjem van, 3 gyerekem. Nem szeretnélek kioktatni, de ne menj sehova.... Engem is szoktak ismeretlen férfiak bejelölni, hozzászólnak a profilképemhez (sokkal fiatalabbnak nézek ki a koromnál). Ilyenkor megnézem az ismerőseit. Ha 99%-uk nő, ráadásul minden korosztályból, azt kapásból letiltom, hallottam már történeteket, köszönöm, ilyen ismerős nem kell... Csak azt tudom tanácsolni, vigyázz magadra!
2012. márc. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
92%

és attól még hogy viszed a nővéred, mi lesz?

Ha tegyük fel 3 erős pasi vár...

Ne menj sehova, keress élő, létező rendes barátokat, ne ringasd magad ebben az ábrándban.

Nézd meg a Trust című Clive Owen filmet, egy naiv lányról szól, aki bevette a netes "kapocs van közöttünk, meg egy hullámhossz stb" marhaságot. Azzal legyél egy hullámhosszon , aki valódi és veled egykorú

2012. márc. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
75%
Ha egyszer lesz gyerekem, tutira nem fog ezzel elöállni, mert nem hagynám, hogy egész napokat a számítógép elött töltsön. A csávó se lehet valami érdekes ember, ha így éli mindennapjait. Mindenki volt már beteg, én is voltam már beteg és semmilyen cyber-barát nem járkált engem ápolgatni.
2012. márc. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
100%

Bocsáss meg, én sem engednélek el. Elég érdekes lenne, hogy a gyerekem mondjuk 17 év múltán beállít a szobámba, és ezt mondja:

"Anyu, megismerkedtem egy jófej sráccal a Facebookon. Szeretnék vele találkozni. 300 kmre lakik. Elengedsz?"

Válaszom: Nem.

Akármennyire vagyok engedékeny, mint egy előző válaszoló, teljesen idegennel 5 kmre se engednélek el! Még akkor sem, ha megy veled valaki.

2012. márc. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
100%

ha találkozol vele, akkor se a nővéred kísérjen el, hanem vmelyik szülőd! Ha tényleg a barátod,akkor ebben semmi gáz nem lesz, ha viszont rossz ember,akkor jobb,ha felnőtt van veled.

Szerintem is gyanús, hazudik neked és le akar csalni magához ezzel a betegséggel. (2hétig,de még 4-5 napig sem sem lázas senki, ha meg igen, ott olyan komoly dologról van szó, hogy már csak azért se menj oda, nehogy elkapd...) Bírd ki legalább a nyarat és tényleg felnőtt társasággal menj el a talira, ezt minden normális ember megérti és elfogadja. Ha meg annyira idős, h szüleidnek nem mered elmondani,akkor ülj le és gondolkozz!

2012. márc. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
100%
Én nem engednélek. Egy közeli forgalmas városba sem. Vannak beteg emberek, akik nagyon jól ki adják magukat akárkinek, hogy megszerezzék amit szeretnének. Arra is vigyáz, hogy a beszélgetéseitek alapján úgy tűnjön, ő semmit sem akar tőled. Azért persze kilóg a lóláb. Véletlen jelölés=vadászat, nem akar semmit mégis úgy beszélgettek mintha járnátok=nem akarja, hogy kiderüljenek a valós szándékai; Nem akar tőled semmit, de nyáron egy közeli városba jön=egy forgalmas város sem a te otthonod és senki nem véd meg ha nincsenek ott a szüleid arra, hogy esetleg viszel magaddal valakit, biztosan tud megoldást na és micsoda véletlen hogy éppen ott lesz dolga. Két hétig meg nem lázas az ember, hacsak nem másféle lázra céloz, amit egy kislány még nem ért és nem is kell értenie. Szóval én koptatnám. Anyukád helyében felvenném ezzel a férfival a kapcsolatot és szépen lekopna.
2012. márc. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
53%

Ha találkozol vele csakis nyilvános helyen, ahol sokan vannak. Ne fogadj el tőle italt. De ugyanakkor ne gondold hogy mindeki perverz állat és meg akar erőszakolni, megölni, stb.


ellenben aki 26 évesen sem mer találkozni egy pasival akit megismert a neten, no az már kicsi ágz

2012. márc. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
41%

a kisfilmről csak annyit, hogy persze ésszel kell, de nagyobb valószinüsége hogy az apád erőszakol meg vagy a szomszéd, minthogy neten szedj össze valakit


persze riogatásra jó


persze óvatosnak kell lenni, és jó ötlet ha nem mész egyedül, hanem egy felnőttel, mondjuk egyik szülővel


ha normális a fickó akkor ő maga fogja ezt mondani, ha nem, sőt megpróbál lebeszélni akkor nagy ívben felejtsd el

2012. márc. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek... Igen valahogy én is úgy érzem, hogy nem mindenki pedómaci.... :/ na, de majd még lesz valami...
2012. márc. 27. 17:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!