Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy látogathatnám meg? És...

Hogy látogathatnám meg? És szülők ti mit szólnátok ehhez, ha a gyereketek ezzel állna elő?

Figyelt kérdés

Az van, hogy megismerkedtem egy srácot a neten. Igen talán kicsit nevetséges, hogy a neten ismerkedem, DE egyikünk sem úgy volt vele, hogy megismerkedek a másikkal... Bejelölt facebook-un én megkérdeztem, hogy honnan ismer, és ő mondta, hogy biztos félrenyomott valamit, de ha akarom törölhetem az ismerőseim közül... Nem sok vizet zavart... Aztán elkezdtünk beszélgetni... Általában egy nap 3-4 órát beszélgetünk... Kicsit talán sok is eddig a legtöbb, amit beszéltünk az 7 óra volt. Még senkivel sem beszélgettem ilyen sokat se élőben, se interneten. Most már 2 hete betegeskedik, de mindig beszélgetünk pár órát... Nagyon aggódom érte, mert még orvoshoz sem ment, és nagyon magas a láza. Már mikrofonon is beszélgetünk, és azt mondta, ha akarom, akkor a webkameráját is üzem képessé teszi. Küldött magáról fényképet is. Nyáron elméletileg találkozunk. Ő jön abba a városba, ahol lakom. 300 km-re lakik tőlem... Most nagyon aggódom érte, és meg szeretném látogatni... Persze nem egyedül, hanem a nővéremmel. Szülők ti megengednétek?

15/l


2012. márc. 23. 16:09
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
100%
Ez az illető véletlenül nem bp-i? (vecsés?)
2012. márc. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
100%
20/21: azt a kisfilmet nekünk is levetítették :D
2012. márc. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 A kérdező kommentje:
20/22 nem bp-i és nem is vecsési... igen tudom... amúgy mi majd nyáron találkozunk, de egy hozzám közeli városban... ahol nagy a forgalom... :)
2012. márc. 23. 21:24
 24/39 anonim válasza:
100%

Én azt tartom érdekesnek, hogy azt mondja, nem akar tőled semmit, de talán majd ha 18 leszel és már most olyan mintha járnátok pedig nem is . Kicsit gyanús ... Meg, hogy véletlenül jelölt be. Na persze :)

Pontosan mennyivel idősebb a pali tőled?

Am meg jobb ha odafigyelsz az ilyen randikra. Én pár éve társkeresőztem, megismerkedtem valakivel, elég normálisnak nézett ki a képeken, mint egy igazi úriember. És mikor felhívott akkor is tök normálisnak tűnt.

A lényeg, hogy nem mondtam volna meg róla, hogy egy gyilkos, és már 3 éve még mindig benne vannak a sajtóban.

Szóval óvatosan az ilyen bakokkal.

2012. márc. 24. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 László22 válasza:
100%

Nem vagyok szülő, de pasi vagyok és saját véleményt mondok.

Tipikus esete a véletlen bejelöltelek de ha akarsz törölj dolognak, én is alkalmaztam nagyon régen, majd beszélgetés, chat facebook, az lehetsz aki akarsz, nagymenő, híres ember, csillagsztár, bárki. Pár szabály a neten való ismerkedéshez, 18 alatt semmi féle képen, ne éld bele magad, ne higgy el semmit sem, ne vegyél mindent készpénznek, és ne kezeld úgy mint ha járnátok, rengeteg a becsapás, 100-ból 99 becsapás. Ne menj el hozzá, ha akar jöjjön ő és akkor is legyenek ott távolba mások is. Ne légy felelőtlen ne hagyd magad becsapni. Fiatal vagy még ne hagyd hogy becsapjon, türelem lesz barátod.

23/f.

2012. márc. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
100%

300km?! Biztos nem engednélek el ( okokat leírták már előttem.) Ő meg ne jöjjön. Aztán csak bonyolódik a dolog (ha tényleg az akinek beállítja magát) meg minden és csak neked lesz rossz. Maradjatok a chatelésnél, msn.


19f

2012. márc. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a választ. Majd nyáron minden kiderül... Találkozni akarok vele... Ő is velem, de csak ismerősöm jelenlétében :D Tehát viszek magammal valakit... Amúgy én is tudom a veszélyeit... Nem azon van a hangsúly, hogy legyen pasim.. :D Amúgy 23/F általában nálad, hogy szokott lenni ez a véletlenül bejelöltelek? Te ilyenkor akarsz valamit a csajtól vagy csak úgy szórakozásból?
2012. márc. 24. 12:56
 28/39 anonim ***** válasza:
100%

16 éves vagyok.Jól tudom,hogy interneten bárki bármit állíthat magáról.Akármilyen jó színben tüntetheti fel magát,mégsem szabad egy idegennek hinni.Sosem megbízható egy idegen és sosem szabad beugrani nekik még 7 órányi chatelés után sem.Minden szavukat kétkedve kell fogadni,főleg ha ilyen primitívek,hogy magas lázzal orvoshoz nem mennek.Mindig kell orvoshoz menni,ha az embernek nagyon magas a láza és egyéb problémái vannak.Nem engedném meg semmiképp és nem mennék el hozzá,mert azért a 300 km az mégis 300 km még akkor is,ha a nővéreddel mennél.Higyj nekem,nem szabad mindenbe beleugrani rögtön.Ha valami baleset ér útközben,aminek 300 km-nél azért már van esélye..bármivel mész is,annak azért senki sem örülne,sőt a szüleid is csak magukat okolnák.Hiába van ott a nővéred,nem tudja a busz kormányát hirtelen elrántani,vagy bármi ilyesmi..és ha autóval mentek,az meg még veszélyesebb is.

VIGYÁZZ MAGADRA ÉS NE MENJ SEMMILYEN IDEGEN EMBERHEZ!!A mai világban ki az,akiben bízhatsz..?Esetleg az anyukád meg az apukád,meg a legjobb barátod..és kifújt.Van mikor már más családtagokban sem bízhat az ember.

16/L

2012. márc. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy nem. Még 5 km-re sem, egy idegenhez. Sajnos muszáj bizalmatlannak lenned, egy idősebb férfi sok mindent el tud hitetni veled, és nem azért mert buta vagy, hanem mert tudja mit szeretnél hallani. Én nagyon féltelek!
2012. márc. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 A kérdező kommentje:
értem köszönöm...
2012. márc. 24. 22:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!