Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Megengednéd a 15 éves lányodna...

Megengednéd a 15 éves lányodnak hogy fesse a haját? én 30 évesen jöttem rá hogy milyen szép is a természetes barna és milyen egészséges a haj festés nélkül. Engem senki nem tiltott tőle sajnos.

Figyelt kérdés
2012. ápr. 5. 22:00
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
20%
Jesszus... még szerencse hogy vallásos gimibe megyek.
2012. júl. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
59%
Nem engedném meg. Ha egy kamasz csak azzal képes "kifejezni az egyéniségét", hogy befesti a haját, az elég gáz.
2012. aug. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 alizka0827 válasza:
9%
Nem!Várjon néhány évet a lányod szerintem!
2012. aug. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
50%
Engedd meg neki egyszer ketszer befesti utanna mar nem is akarja majd, anno en is igy voltam es a lanyom is aki most 16 :)
2012. szept. 2. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
71%
Sajnos én is kiszőkíttettem a gyönyörű, csillog barna hajamat 15 évesen és a végeredmény "c.gánysárga" lett. El tudjátok képzelni. Nagyon bánom. Néhány hónapig fakó, fénytelen szőke hajjal léteztem, ami olyan volt, mint a szalma, a tapintása pedig száraz, érdes, borzasztó. Alig vártam, hogy visszakapjam az eredeti hajszínem, de akármilyen festéket választottam, nem pont az a szín lett. Évek teltek el, mire a festett rész lenőtt és most végre visszakaptam! Legközelebb csak akkor festem, ha őszülni fogok. Szóval én nem engedném a lányomnak, és azt is bánom, hogy nekem megengedték.
2012. szept. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim válasza:
85%
Rá bíznám, 15 évesen már nem kisgyerek, szokjon hozzá az önnálló döntésekhez, akkor is ha azok bajjal járnak, mert különben sosem nő fel. Maximum tanácsot adnék neki!
2012. szept. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim válasza:
40%

Én megengedném. Ezz amit írok off lesz de a Kérdező olvassa el: Régóta szeretnék vörös hajat mióta az egyik kedvenc sorozatomban szereplő főhősnőnek olyan van. Nagyon szép nem narancssárga és nem piros hanem vörös. Anyukám azt mondta hogy a ballagásomra(8-os) megcsináltathatom a kinézett fazonnal együtt. Neki is tetszik szerinte szép. Az egyik barátnőm anyja fodrász ő fogja majd megcsinálni és szerinte nem fogja károsítani a hajamat. Szerintem engedd meg neki. Bár barnáról szőkére az attól függ hogy milyen árnyalatú szőkét szeretne.

12/L

2012. okt. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
utolsó: atyaég, de látszik, hogy még csak 12 vagy :))) vicces, hogy azért akarsz vörös hajat, mert az egyik kedvenc színészednek is vörös :DDDDDD 8. végére szerintem megjön az eszed.
2012. okt. 8. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki festi a haját, az nézzen utána annak is, hogyan kell azt ápolni, és nem lesz semmi baj. Nem is értem, hogy lehet elrontani, ma már annyiféle jó hajfesték van, a net meg tele van infókkal. Szándékosan hülyének kell lenni, hogy valaki elrontsa.
2012. okt. 8. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim válasza:

Nekem annak idején megengedte anyukám, hogy fessem a hajam. 15 éves voltam, amikor a természetes barna hajam feketére festettem. Öt évig voltam fekete, közben a fél hajam kihullott. Le kellett vágatnom majdnem derékig érő hajamat állig érőre. Mivel már meguntam a feketét, közben nem festettem újra, de a természetes hajszínem csak rövid ideig tartottam meg, mert megtetszett a világos vörös haj, és befestettem. Csak két évig voltam vörös, mert ráuntam arra is. 23 évesen visszafestettem barnára, és azóta se látott festéket a hajam. Mostmár újra teljesen természetes színű és egészséges.


Magamból kiindulva azt mondom, nem érdemes tiltani a lányodnak a hajfestést, mert akkor a hátad mögött fogja befesteni a haját. De szerintem elsőre ammóniamentes színezővel próbálkozzon, vagy melírozással.

2013. jún. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!