Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Megengednéd a 15 éves lányodna...

Megengednéd a 15 éves lányodnak hogy fesse a haját? én 30 évesen jöttem rá hogy milyen szép is a természetes barna és milyen egészséges a haj festés nélkül. Engem senki nem tiltott tőle sajnos.

Figyelt kérdés
2012. ápr. 5. 22:00
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:

Igen :) Érdemes egy jó fodrászhoz elmenni első körben, aki minőségi festéket használ, és eligazít abban, hogyan tudja ápolni. Manapság nagyon jó festékek vannak, igazából a szőkítés roncsolja csak nagyon, de ott is nagyon szép és normális tud lenni ápolással.

Igazából szerintem ezt magának kell bejárni mindenkinek, hogy hogy szeretné hordani, mind színben, hosszban. Ez változhat még felnőttkorban is, és ez tök normális, nekem tetszik a természetes hajszínem is, de imádom vörösen hordani, és illik is hozzám, jól áll :) Meg hát, úgyis lenő egy idő után, vagy levágathatja, és visszanő, vagy vissza tudja festetni természetesre, ha már nem tetszik vagy ilyesmi

2021. aug. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!