Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Ti megengednétek ezt...

Szülők! Ti megengednétek ezt a műkörmöt 14 éves lányotoknak?

Figyelt kérdés

[link]


már elötte is volt műkörme .


2012. máj. 20. 21:54
 21/93 anonim ***** válasza:
25%

ma 00:33 vagyok.


Arra a kérdésre hogy hogy törli ki vele a "popóját" :

Ugyanmár, sokan jönnek ezzel a kérdéssel, de hülyeség, abszolút nem értem sokak értetlenségét ezzel kapcsolatban. Látszik, hogy még soha nem volt műkörmük azoknak, akik ilyen hülyeségeket kérdeznek/mondanak.


A gépelés először szokatlan műkrömmel, én először csak nagyon lassan tudtam vele gépelni, de 2 nap után már ugyanolyan gyorsan tudtam írni a tasztatúrán, mint műköröm nélkül.

Mosogatással kapcsolatban nincs tapasztalatom, de másnál zavaró, ha bemegy valami a körmöm alá, de egy alapos kézmosás után mintha mi se történt volna...

Tornaórán pedig nem balesetveszélyes, csak annyi, hogy egy hirtelen mozdulat miatt könnyen leeshet, ami esetleg nagyon fájhat (bár nekem utoljára nyáron fájt az, mikor leesett a körmöm - akkor teljes erővel kézzel (körömmel) úszás közben nekimentem a medence szélének). Illetve néhány sportnál (pl röplabda!!!) zavaró, de csak akkor ha hosszú.

2012. máj. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/93 anonim ***** válasza:
68%
A 15 éves kislány kiosztja a felnőtteket,ahelyett,hogy néha elmosogatna...
2012. máj. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/93 anonim ***** válasza:
30%
Nem osztom ki a felnőtteket, de nem birom, ha valaki véleményt mond azelőtt, hogy igazán tudna valamit arról, amit véleményezne...
2012. máj. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/93 anonim ***** válasza:
91%

Biztos nem. Csúnya is, gondolom nem saját pénzből lenne...

Sőt, semmilyen mű lósz@rt sem engednék neki. Bőven elég, ha kifesti, és mint fiú mondom, hogy a többség ezt a nagy karmokat nem díjazza...

2012. máj. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/93 anonim ***** válasza:
59%

Nem osztom ki a felnőtteket, de nem birom, ha valaki véleményt mond azelőtt, hogy igazán tudna valamit arról, amit véleményezne...


Tudod, ez különbözteti meg a gyerekeket a felnőttektől. Nem kell baromságot csinálnunk ahhoz, hogy tudjuk, hogy az! L28

2012. máj. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/93 anonim ***** válasza:
81%
Képzeld, volt műkörmöm, és alig lehetett vele vmit csinálni,mert hosszú és hegyes volt! Konkrétan egy komoly munka alatt sikerült kettétörnöm úgy, h a vérem folyt!Szóval nem azzért mondom, mert nem tapasztaltam! És 14 évesen ne legyen műkarma senkinek! Lakkozza és kész!
2012. máj. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/93 anonim ***** válasza:
74%
Én kérdeztem,hogy is törli ki vele a popóját!!!Kedvesem nekem volt műkörmöm,de mivel jelenleg 8 hetes kisbabám van így leszedettem!!!!Mosogattam vele,főztem takarítottam,de nem ilyen tűhegyessel!Én nem tudom elképzelni azt,hogy egy ilyen körömmel tisztára töröljem a seggem....már bocsánat,de felidegesített,hogy hülyének néznek!
2012. máj. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/93 anonim ***** válasza:
98%
Én nem engedném neki, legfeljebb valami szolid francia manikűrt, de semmiképp sem ilyen hegyeset, amit linkeltél. Ez a stílusú műköröm nemcsak fiatalon, de szerintem más korosztály esetében is nagyon visszatetsző. 20/L
2012. máj. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/93 anonim ***** válasza:
81%

Igaz nem vagyok szülő,de remélem nem baj ha írok

14 évesen az ilyet biztos nem engedném,csak szolídabbat.

16/L

2012. máj. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/93 anonim ***** válasza:
65%

hát ez egy 14 évesen borzalmasan nézne ki,ahogy más is.sztem max egy kis egyszeru mukorom,jo hogy neked ez tetszik,de azért azt is nézd,hogy fogol ezzel kinézni.

14/L

2012. máj. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!