Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Ti megengednétek ezt...

Szülők! Ti megengednétek ezt a műkörmöt 14 éves lányotoknak?

Figyelt kérdés

[link]


már elötte is volt műkörme .


2012. máj. 20. 21:54
 41/93 anonim ***** válasza:
98%

nemtudom, engem valahogy sohasem vonzott a műköröm. olyan brr, kiráz tőle a hideg ...

én a saját körmeimet festem szinesre. miért nem teszed te is azt?

2012. máj. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/93 anonim ***** válasza:
88%
Biztos hogy nem engedném meg neki.Egy ekkora lánynak csakis akkor engedném meg ha rágja a körmét és le akar szokni például.Más esetben ebben a korban csak a lakkozást tartom ízlésesnek.16 éves a lányom,még sosem kérte hogy legyen műkörme,nem tetszik neki egyébként sem.Nekem volt párszor,de olyan drága,hogy inkább nem költöm erre a pénzt.Csak alkalomra tudom elképzelni.Azért borzasztó hogy milyen sz@rba van az ország,de a tinik műkörömmel,műhajjal,és egyéb ilyen sz@rokkal rendelkeznek.Sok természetellenes mű dolog,kicsit sem szép.Vannak szép műkörmök,ez a forma bizarr,nem tetszik.Sajnos sok szülő a beszélgetést,a törődést ezekkel pótolja ez a véleményem.És egy bolond százat csinál.
2012. máj. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/93 anonim ***** válasza:
76%
15L menjél lefeküdni,holnap suli van,ne ugrálj,mint a nikkel bolha..szerintem meg nagyon szánalmas hogy manapság 12-16 éves GYEREKEK műkörmöt csináltatnak,festik a hajukat,póthajjal rohangálnak,sminkelnek,szoliznak stb elég felelőtlenek a szülők akik hagyják,hogy a gyerekeik felnőttnek öltözzenek és ribisen nézzenek ki,mert lássuk be azért sok 13-14 éves elég ribisen néz ki,gyereknek nem kell ez a sok vacak,fesse ki a körmét,használjon korrektort,meg szőlőrúzst és kész,gondolom 15L is hasonlóan nézhetsz ki,gratulálok anyádnak,egy beképzelt fruskát "nevel".....
2012. máj. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/93 anonim ***** válasza:
20%

lefeküdni? fél kilenc van....

Szóval szerinted ha valaki törődik a külsejével, az nem normális?!

Attól még, hogy fiatalok vagyunk, nyomoréknak kell kinéznünk?

Mitől más, ha a felsorolt dolgokat egy huszon, vagy még több éves csinálja?

2012. máj. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/93 anonim ***** válasza:
87%
Szerinted az a törődés ha magadra raksz egy kiló sminket műkörmöd van,úgy öltözöl mint egy huszonéves vagy esetleg,mint egy ribi,fested a hajad,szolizol? Szerinted ez jelenti azt hogy igényes vagy?Mondom én egy éretlen fruska vagy,megjegyezném egy huszonéves is fiatal nem csak a tizenéves,mégsem rohangál minden huszonéves olyan idétlenül,mint néhány tini.Nagyon el vagy tévedve,és nagyon nincs normális értékrended.Tudod mi az igénytelenség,ha mocskos körmöd,zsíros a hajad,koszos a ruhád,nem fürdesz,nem mosol arcot stb.Az hogy gyerekként nincs körmöd,se festett hajad se sminked attól nem igénytelen vagy csak természetes.
2012. máj. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/93 anonim ***** válasza:
70%
*műkörmöd
2012. máj. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/93 anonim ***** válasza:
2%
Még mindig nem válaszoltad meg, hogy ha egy huszonéves csinálja ugyanezeket, az mért más! ?
2012. máj. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/93 anonim ***** válasza:
81%
Azért más, mert ő egy FELNŐTT NŐ és nem egy KISLÁNY!
2012. máj. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/93 anonim ***** válasza:
87%
na válaszoltak helyettem.. remélem kielégítő volt
2012. máj. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/93 anonim ***** válasza:
11%

Nem, nem volt kielégítő.

Mért más egy huszonéves mint egy tizenéves? Mert már kijárta a középiskolát? (bár ezt inkább ne keverjük bele, mert semmi köze hozzá) Mert már van "tapasztalata"? (képzelem, huszonévesen több évet dolgozott már, van már gyereke, 5x elvált, stbstb...) Mert a törvény szerint 18 felett már felnőtt? És ez mért olyan nagy szó? Az átlagos 18 éveseket (sőt, aki továbbtanul, azt akár 25-26 éves koráig is...) még a szülők tartják el, nem tudom, mért történne 18 évesen valami nagy változás, áttörés, ami után már nem kisgyerekként, hanem felnőttként tekintenek rá?

A kor magában semmi.

Oké, hogy az évek során egyre komolyabb, és döntésképesebb leszel, de van aki huszonévesen olyan gondolkodásmódú, mint egy 12 évesebb, akkor nála mért elfogadottak ezek a dolgok?

2012. máj. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!