Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Ti megengednétek ezt...

Szülők! Ti megengednétek ezt a műkörmöt 14 éves lányotoknak?

Figyelt kérdés

[link]


már elötte is volt műkörme .


2012. máj. 20. 21:54
 51/93 anonim ***** válasza:
87%

Kislány,18 éves leszel csak nagykorú leszel,viszont az évekkel érettebb,és tapasztaltabb lesz az ember,kifejlődik a személyisége,másképp látja a dolgokat,anélkül,hogy hibát hibára halmozna eltudja dönteni mit kell cselekedni,nem mondogatja magáról,hogy Ő pedig "igényes,és felnőtt",mint te.

Ne általánosíts,engem nem a szüleim tartanak el,kijártam egy fősulit dolgozom,van gyerekem,férjem..de nem is ez a lényeg,egy huszonéves agyilag,érzelmileg és lelkileg is felnőtt.

Van felelősségérzete,tudja,hogy minden tettének következménye van.Nem kezd el vitatkozni,azért mert megsértődött,hogy gyerekként nem kell műköröm,és sok mű vacak,bár sok felnőttnek sem kell,de egyéni döntés.Azért elég ritka hogy egy 20on éves úgy gondolkodik,mint egy 12 éves kislány,ott már gondok vannak.Kár is ebbe belemenni a hozzászólásaidból az derül ki,hogy sértődött,beképzelt,éretlen kis fruska vagy...

2012. máj. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/93 anonim ***** válasza:
100%
Pont az ilyen tizenévesekből lesznek az ugyanilyen huszonévesek ennyi.Aki 14 évesen ezt csinálja nem fog megváltozni 24 évesen sem,csak esetleg még több pénz kell neki mert ő már felnőtt,és jön a plasztikai sebész,új mellek szülinapra.De ezt az aki 14 évesen ezt az ocsmány műkörmöt szépnek látja hiába magyarázni hogy nem szép.Az anyjának is hiába ha eddig megengedte hogy legyen,hogy nem kellene még.Fölösleges ez a kérdés.
2012. máj. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/93 anonim ***** válasza:
76%

Kedves 71%-os, sokat hozzá szóló anyuka! Nálad jobban én sem tudtam volna megválaszolni a dolgokat!

Egyébként kedves 15L, majd ha nagy leszel, és rájössz a dolgokra, észreveszed, mi fán terem az élet, és belátod, elég gyerekesen, hülyén viselkedsz most is! Remélem kinövöd!

2012. máj. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/93 anonim ***** válasza:
4%
Nem sértődtem meg, csak nem hagyok semmit sem szó nélkül.
2012. máj. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/93 anonim ***** válasza:
79%
Bölcsebb lettél volna, ha csendben maradtál volna :-)
2012. máj. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/93 anonim ***** válasza:
83%

BIZTOS, HOGY NEM

egyébként az a 14 éves sem normális aki műkörmöt akar, nemhogy ilyen undorítót mint a képen látható

2012. máj. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/93 anonim ***** válasza:
4%

Ekkora felháborodást keltett ez a köröm kérdés???

Kit érdekel...úgyis azt csinál amit akar,nekünk ettől nem lesz se jobb,se rosszabb.

2012. máj. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/93 anonim ***** válasza:
77%
Nem vagyok szülő, de 14 évesen még nem,nem engedném meg
2012. máj. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/93 anonim ***** válasza:
100%
Hát ilyet biztosan nem! valami rövidebbet talán!:)
2012. máj. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/93 anonim ***** válasza:
3%
Szerinted. Szerintem meg sosem fogok csendben maradni :P
2012. máj. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!