Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Ti megengednétek ezt...

Szülők! Ti megengednétek ezt a műkörmöt 14 éves lányotoknak?

Figyelt kérdés

[link]


már elötte is volt műkörme .


2012. máj. 20. 21:54
 31/93 anonim ***** válasza:
88%
NEM határozott nem ilyen körmökkel hogy írja meg a föci témazárót ?(5ösre) egy 14 éves lány ilyen körmökkel még igazán nem tudd mit kezdeni főleg még iskolába járni.És hozzáteszem nagyon ribancosan nézne ki egy olyan köröm egy 14 éves lányon(de a körömlakkal nincs baj)
2012. máj. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/93 anonim ***** válasza:
100%
Ez de csúnya.. :S Semmiképp sem. Ízléstelen, másrészt pedig kicsi még ehhez.
2012. máj. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/93 anonim válasza:
87%
én megengedném neki,de a saját pénzéből majd ha letörik neki akkor majd rájön hogy ez nagy pazarlás volt erre!
2012. máj. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/93 anonim válasza:
80%
14 évesnek??? ki van zárva.. nekem 17 évesen volt először mükörmöm, de maximum 4 alkalommal, mert semmit nem tudtam vele csinálni, pedig az sima kocka volt, és rövid... az ilyenekből lesznek a k..... már bocsánat..
2012. máj. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/93 anonim ***** válasza:
42%

http://www.youtube.com/watch?v=Xrq8wJFfe1w#t=0m50s


Imádom ezt a számot amúgy :'D

2012. máj. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/93 anonim ***** válasza:
94%

NEM.Egyrészt,mert írtó ocsmány.

Másrészt,megengedik a sulijában? színvonalas iskola lehet!

2012. máj. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/93 anonim ***** válasza:
86%
22 vagyok, és nálunk általánosban, ha vki sminkelve ment, LEMOSATTÁK! Pedig csak 8 éve ballagtam, és nem 30! A körömlakkot elfogadták, de nálunk általánosban SENKINEK nem volt műkörme! Sőt mellékesen középiskolában is csak 1 azaz egyetlenegy csaj osztálytársamnak volt műkarma, és azon is mindig röhögtünk, pedig Debrecen egyik viszonylag jobb középiskolájába jártam! Minek a 14 éveseknek ilyennel foglalkozni?
2012. máj. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/93 anonim ***** válasza:
85%

ez iszonyat ronda. pedig 2 evvel vagyok idosebb nala(d?).

a mukoromrol annyit, hogy csak a baj van vele. gyorsan leno, es akkir meg csunyabb lesz, letorik, visszahajlik, sportolni nem lehet vele, sutni, mosogatni, rajzolni, semmit..ezt az osztalytarsak beszamolojabol tudom, nekem nincs, nem volt es nem is lesz mukormom.

2012. máj. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/93 anonim ***** válasza:
87%
Nem, nem engedném! Ezért tart itt a világ, a fiatalság, ahol tart, mert mindenkinek a műköröm, a smink, a pláza .... kell! Milyen felnőttek, szülők lesznek?!?!?!?
2012. máj. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/93 anonim ***** válasza:
63%

15L vagyok.

És szerintetek az rendben van, ha valakik az alapján határozzák meg egy ember személyiségét, hogy van-e műkörme?

Lehordjátok a szülőket, akik ezt megengedik a lányuknak, a lányt pedig előre leqrvázzátok, és elkönyvelitek, hogy sz-r szülő lesz, pedig azon kívül, hogy van műkörme, az égvilágon semmi mást nem tudtok róla...A föci témazárónak pedig végképp nem értem, mi köze van a műkörömhöz. Szerintetek csak a rossz tanulók hordanak műkörmöt és viselkednek qrvásan? Hát el vagytok tájolva nagyon....:)))

2012. máj. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!