Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Ti engednétek a 14...

Szülők! Ti engednétek a 14 éves kamaszlányotoknak, hogy pirosra fesse a körmét?

Figyelt kérdés
Újonnan ezzel az ötlettel állt elő. Ti mit szólnátok, ha az ilyen idős lányotok ezzel fordulna hozzátok?
2012. máj. 22. 21:39
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
27%

Én se rajonganék érte az biztos. De hétvégére, hogy kiélje ezen igényét megengedném neki.

Bár most a mi kislányunk 5 éves, és a hétvégén volt szülinapon, ahol mindnek kifestették a körmét nem gyerek lakkal. Ráadásul az övé piros és lila. Férjemnek írtam melóba, hogy készüljön fel idegileg, ő ellenzi, de prólbálom rábeszélni, most hagyjuk ezt hátha kinövi tini korára. Nekem nincs semmi ilyesmim amúgy, suliból jön haza ilyesmivel, hgy anya, neked kellene szájrúzs s hasonlók. Remélem elmúlik. De sokszor belegondolok, ez legyen a legnagyobb gondom, tehát ne csináljak belőle azt. Még lehet jó kis szakmája is az ilyesmiből, és igaz, hogy nem a körme miatt lesz k.rva vagy se. Szerintem apukák óvatosan hatással lehetnek az ilyesmire, megjegyezni, hgy a fiúk ezt nem szeretik, de ne lebeszélve, így talán ez megmarad a fülükben, és hamarabb leszoknak. Legalábbis rám apukám volt hatással bizonyos dolgokban, de mindig jól adta elő. Hm...

2012. máj. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
20%

Suliban nem,de egyébként persze.

Nekem is szokott piros,pink,neonzöld,lila,kék,fehér lenni,és imádom.Mindezt persze csak szünetben vagy hétvégén. :)

14L

2012. máj. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
100%

Én engedném, ennyi idősen nekem is volt mindenféle színű a körmöm, a neonzöldtől a betonszürkéig. Aztán valahogy kinőttem ezt is. Nah meg attól is függ, hogy milyen a körme, a k.rvás az ez:

[link]

de ilyen rövidséggel simán csak fiatalos, tinis.

[link]

2012. máj. 24. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
Utolsó: Nagyon egyetértek!!
2012. máj. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
45%
Suliba nem. Otthon olyan, amilyennek akarja, nyáron pláne! Ez csak lakk. Le lehet mosni mínusz percek alatt!
2012. máj. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
37%

ezt a kérdést behalok :D

néhány 12 évesnek MŰKÖRME van...

én soha nem kérdeztem meg...a suliba ha nem tetszik majd lemosatják,de ENNYI.

meg mi van már 8. évvégén?? senkit nem érdekel :D 14L

(begyöpösödött szülők,lehet lepontozni ;))

2012. máj. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy engedném. De ha például piercinget akarna, azt nem. Szerintem jól látható a határvonal a kettő között.
2012. máj. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
91%

Úristen ... hanyadik században élnek az emberek ??

Persze fesse ..ez nem is kérdés. Keresztlányom is 14 éves ... és? Festi magát , vasalja a haját a körmét is festi ..lábán is.. suliba is ugyanúgy!

Ebben mi akkora dolog ? Szerintem engedj egy kicsit a dolgokból. Én sem vagyok már mai csirke... de 11 évesen volt ekkora cucc hogy a gyerek kiakarja festeni a körmét :O!

Gondolkodj el!

2012. máj. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
12%
Pszichológiai meglátásom alapján én nem engedném a gyermekemnek, hogy pirosra fesse a körmét. Egyrészt azért mert a körömlakk lemosókban aceton van, ami károsítja a köröm szerkezetét. Másrészt a piros egy nagyon feltűnő szín, ami azt sugallná hogy ki akar tűnni a tömegböl. Ebből arra lehet következtetni, hogy a családjában nem fogadják el őt olyannak, amilyen.
2012. máj. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
95%
ne haragudj de ha már neked ez a döntés sok fejtörést igényel akor később be fogsz szarni!! miért ne festhetné? még ha fekete lenne akor talán megérteném a kérdést! de ne ilyen apróságokal foglalkoz! attol még hogy piros a körme nem lesz autómatikusan k*rva! én 14 vagyok és nem festem a körmömet!nekem nem tetszik, de atol még nem itélek el valakit ha festi! ez az én véleményem!!:)
2012. máj. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!