Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Ti engednétek a 14...

Szülők! Ti engednétek a 14 éves kamaszlányotoknak, hogy pirosra fesse a körmét?

Figyelt kérdés
Újonnan ezzel az ötlettel állt elő. Ti mit szólnátok, ha az ilyen idős lányotok ezzel fordulna hozzátok?
2012. máj. 22. 21:39
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
32%

Kedves utolsó!

Vitatkozék veled, mert egy 14 éves gyereknek is kellenek korlátok. Kell szabni egy bizonyos határt, mert különben felnőtt korában nem lesznek gátlásai. Egy egészséges gyerek felneveléséhez kell a szülői szigor!

2012. máj. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó aki leutolsórott engem!!te beszélsz??helowinkor piros volt a körmöd!!ugy beszélsz mint egy 40 éves de közben csak 14 vagy te is!!
2012. máj. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
58%
ha a körömfestésen gondolkodsz,mi lesz ha elkezd pasizni/bulizni/piálni? :DDDDDD
2012. máj. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
100%

nekem egyszer volt piros a körmöm..anyum engedte, apám azt mondta hogy szedjem le ameddig elnem töri az összes ujjamat egyesével, nem vagyok kurv@.

de tegnap azért is szólt mert a lábam rózsaszínre volt kifestve(élénk színű, de egyáltalán nem sötét) akkor is ugyanezt mondta hogy eltöri a lábamat de még az orromat is betöri :( :@

Anyukám ilyenért nem szól..

2012. máj. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim válasza:
100%

14 éves lány vagyok,szoktam festeni a körmömet,szüleim nem szólnak érte,és a suliban sincs semmi baja vele a tanároknak..én is megengedném a lányomnak,miért ne?

én suliban nem festem pirosra a körmeimet,mert a töritanár nem szereti,de csak ezzel az egy színnel van baja..meg a piros nekem sem jön be..

2012. máj. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
nekem a suliba piros a körmöm anyu nem szól érte 12/l
2012. máj. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:

Kedves 32.!

Mit képzelsz magadról hogy egy ilyen tiszteletben lévő idős emberrel így beszélsz? Édesanyád nem tanított meg téged a jó modorra? Ha nem tudsz ízlésesen hozzászólni egy kiíráshoz, akkor ne is szólj egyáltalán hozzá! A másik dolog pedig az, hogy a halloween-t nem úgy írják, ahogy te tetted!

2012. máj. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
100%
egy ilyenen nem kell ki akadni gondoljatok bele ez már más világ és egy ilyet hogy pirosra festi a körmét nyugodtan hagyjátok kicsit élni őket persze mértékkel . gondoljatok bele mi lesz ha a pasiját viszi talán haza jövöre akkor bele örülsz majd ?
2012. máj. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim válasza:
miért ne?
2012. jún. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim válasza:
Igaz én 16 vagyok, de imádom a piros színt, elég gyakran festem a körmöm pirosra/sötét lilára stb. Általánosban nem engedték a szüleim, most se szívlelik pláne apu nem, de Istenem, nehogy már abba is beleszóljanak, hogy milyen a körmöm...
2012. jún. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!