Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Ti engednétek a 14...

Szülők! Ti engednétek a 14 éves kamaszlányotoknak, hogy pirosra fesse a körmét?

Figyelt kérdés
Újonnan ezzel az ötlettel állt elő. Ti mit szólnátok, ha az ilyen idős lányotok ezzel fordulna hozzátok?
2012. máj. 22. 21:39
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
100%
persze! nekem ennyi idősen már mindenféle színű körömlakkom volt, mégsem vagyok ribi stb :D
2012. jún. 3. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim válasza:
90%
én is 14 vagyok és nekem anyukám nem engedi csak átlátszóra vagy olyan színűre ami nem olyan feltűnő.....de csak akkor nem engedi amikor suli van...hétvégén ..szünetben bármilyenre festhetem:D
2012. jún. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim válasza:
Nem lehet, hogy a te anyukád a kérdező? :)
2012. jún. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim válasza:
100%
Ez csak körömlakk!!!!!!!! úristen miről beszélünk...nem tetoválást kért...nem műkörmöt meg ilyeneket.. Én engedném, mivel csak körömfesték, a mai korban 1-2 5éves kislánynál is láttam,hogy ki van festve a körme pirosra.
2012. jún. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim válasza:
14 éves... mit ne lehetne neki engedni ezen?
2012. júl. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:

9 éves korom óta festem, és nem a halvány színekkel kezdtem, hanem azonnal feketével. Anyámat nem érdekli, sose zavarta az ilyesmi, meg amúgy is jó a kapcsolatunk ilyesmiért nem ugat nekem. Mostanában kedveltem meg a pirosat, a jobb gyűrűsujjam mindig piros (Andy Biersack fangirl 4 ever <3 ) Szeretem a neonszíneket is.

12/L és nem számítok ribinek az osztályban emiatt

2012. aug. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
57%
Még hogy egy 14 éves nem néz ki nőnek. 14 vagyok, smink nélkül is rendszeresen 18nak nénznek. 170 centi vagyok, 47 kiló, nem, nem lapos, a fenekem olyan kerek mint két labda, és 70C-s a mellem. Lehet hogy régen egy 14 éves kislány volt, és te lehet hogy lapos kiscsaj voltál, de most sokkal idősebbnek néz ki mindenki Smink Nélkül! És a piros k.urvás.
2012. aug. 4. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim válasza:

Egy lány/nő megmagyarázná nekem, hogy minek kell festeni?

Én ellenzem, mert értelmetlen... -.-"

2012. dec. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:

Istenem, én komolyan besírok ezektől a kérdésektől, nem tudom eldönteni, a kérdések, vagy a válaszok a siralmasabbak...

Körömfestéssel kapcsolatban sosem kérdeztem anyukámat, hogy lehet-e. Istenem, a piros az mitől k.rvás szín? Mondjuk én nem kifejezetten szeretem, de régebben én is festettem párszor pirosra, viszont már másfél éve nem, mivel azóta műkörmöm van. Nekem nagyon undorító a körömlakk egy tövig lerágott, levágott körmön, akármilyen színű is. Nem beszélve arról, hogy mindenki nagyon csúnyán festi ki magának, esetleg ha még a jobbat (balt) ki is tudja festeni rendesen, de a balt (amennyiben balkezes, a jobbat) biztos elrontja.

A műköröm miatt is annyit sírnak itt az emberek. Abban mi a k.rvás, mondjátok meg? Legalább igényesen meg van csinálva. (persze, ha már több, mint 1 hónapos a lenövés, és kb fele le van törve, az még csúnyább, mint az igénytelenül kifestett körömlakk; de nem hiszem, hogy sokan várnának 1 hónapot a feltöltéssel)

Most épp hosszú, hegyes körmöm van (eleinte rövid kockással kezdtem, majd mindig hosszabb és hosszabb lett, végül más körömformákat is kipróbáltam), és anyukámnak nagyon tetszik, apumnak szintén nincs baja vele, bár őt nem igazán érdekli az ilyesmi...2 egyetemi végzettségű ember, egyikük igazgatói pozícióban, nem hiszem, hogy k.rvát nevelnének a lányukból.

Nem olyan vagyok, akivel egyáltalán nem törődnek a szülei, bár bizonyos, hogy nagyon kevés időt töltünk együtt.

Elég sok mindent megengednek, és "szabadjára vagyok engedve", de emellett kitűnő tanuló vagyok, szóval azt hiszem, megérdemelten.

Vicces, hogy engem sokszor ők borítanak ki (inkább csak anyum :), közben sokszor itt amiket olvasok, nem kívánnám senkinek, nemhogy magamnak :D


15L

2012. dec. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim válasza:
Szerintem teljesen normális dolog ha piros a körme :) nem lesz attól se k#rva se más! Szülöknek szól: Ne legyetek ennyire szigorúak a gyereketekkel főleg ne kamaszkorban mert a könnyen elveszthetitek a bizalmat!
2017. márc. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!