Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok ti megbiznátok...

Kamaszok ti megbiznátok ezután a pszichiáteretekben?

Figyelt kérdés

még nem sokszor voltam,de amikor eloszor voltam azt mondta neki bármit elmondhatok,mert anyáéknak nem fog beszélni arról,hogy én mit mondtam,ezért én elmondtam neki mindent,de aztán behívta anyát és én is ott voltam,és akkor nem konkrétan,de elmondott valamit abból amit én neki,és én ettol annyira rosszul éreztem magam,hogy anya biztos rájott,nem tudom megbizzak-e benne ezután,félek amikor én nem leszek bent megint elmond valamit.

14/L



2012. jún. 5. 20:30
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

19. de így fabatkát nem ér a titoktartás, ha csak mert ő úgy gondolja h az valamiért fontos, elmondja.

ezt mindenképpen meg kellett volna előbb beszélnie a 14 éves lánnyal, ez nagyon súlyos szakmai hiba!

2012. jún. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
A pszichológus nem tudhatja, hogy a szülő hogyan fog reagálni a hallottakra. Lehet hazamennek, és elveri a lányát. Egy gyerek nem véletlenül nem bízik meg a saját anyjában. Néha a szülőket kéne inkább kezelni.
2012. jún. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

" 19. de így fabatkát nem ér a titoktartás, ha csak mert ő úgy gondolja h az valamiért fontos, elmondja. "


19-es vagyok. de arról beszélek, amikor agyerek kárt tsz magában, vagy másban. pl. tudja a pszichológus, hogy holnap 7-kor be akar venni 80 altatót. ilyenkor kötelessége szólni. itt nem számít, hogy ő maga mit gondol. lehet, hogy ő sem szívesen szól, de kötelessége. a titoktartásnak van értelme, mert nem mindenki ilyen jelentőségű titkokat árul el. a kérdező által említett eset ettől függetlenül furcsa.

2012. jún. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
Enis jartam pszihomokushoz. Es ha elmondott valamit anyudnak, akkor vmi komoly kellett legyen. Ha esetleg nem, akkor egyszeruen legkozelebb mikor mesz, mondd azt h bocsanat ezutan korlatozott a temakorunk mert a multkor nem teljesen volt igaz amit mondott.:)
2012. júl. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Én pár évvel idősebben mentem el hozzá.

Igaz magamtól.

Nekem is a szüleimmel voltak problémáim.

A te eset picit más.

Ha szüleid visznek, hogy egy idegen szedje ki belőled, amit ők nem tudnak, akkor tán nekik is lenne keresnivalójuk egy elbeszélgetésen.

Általában vica versa vannak problémák, és általában abból, hogy a szülők nem tudnak kommunikálni megfelelően a gyerekkel.

Én nem bíznék meg. Ha már felmerül benned ez a kérdés egyáltalán bárki iránt, az azt jelenti, hogy nem bízol benne.

A legféltettebb titkaidat mondtad el, akkor sem kellett volna ezt csinálnia, ha valami orbitális csúnyaságra készülsz.

Először is megkérdezhetett volna, vagy felajánlhatta volna, hogy ha szeretnéd, együtt megoldhatjátok a problémát, vagy anyukád is ott ülhet a beszélgetésnél.

De, hogy a hátad mögött sunyiba; nem vagyok pszichiáter, nem tudom mi számít szakmai ártalomnak; de ezt a szitut még hétköznap is eljátszani bárkivel, sunyiság, és bizalmatlanságra ad okot. Szóval ezt nem így kellett volna...pláne, hogyha félsz.

A beszélgetésre kiadott pénz így a továbbiakban felesleges. Hülye lenne az ember annak fizetni, akivel nem mer őszinte lenni, mert itt annak kell lennie, azért mész oda.

2012. júl. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!