Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért van az, hogy sok kamasz...

Miért van az, hogy sok kamasz már 13-14 évesen is sexel, és még sokaknak a szuleik is engedik?

Figyelt kérdés
Lehet hulye kérdés,de én ezt egyáltalán nem értem,hiszen még gyerekek még a testuk sem elég fejlett na meg agyilag is csak gyerekek,lehet tudnak védekezni,de az még nem azt jelenti,hogy csinálni kell.én amikor megmondtamhogy szeretném a férjemmel elveszíteni a szuzességem kinevettek és azt mondtá szégyen.meg amugy is ide is jonnek az olyan kérdések és válaszok,amiben az van,hogy gyereke sexelnek,mert azt hiszik ok már milyen szerelmesek enyi évesen.én mindig úgy gondoltam a sex a felnottek dolga,mert ok már érttek erre.

2012. jún. 8. 21:05
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%

Magyarul szexnek írjuk. (A kis hang a fejemben S-sel olvassa és elég hülyén hangzik úgy)


Nem feltétlenül tudnak a szülők ebbe beleavatkozni. Ha nagyon akarják, akkor megoldják, a szülő nem tudja a hátára kötözni az ennyi idős gyerekeket.


Hány éves vagy?

2012. jún. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
14 és lány
2012. jún. 8. 21:12
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
Elég nagy baj, még ráérnének vele... Bár ez nevelés kérdése. Gondolom jó mintát látnak otthon, vagy egyszerűen a szülő sz@rik rá mit csinál a gyereke...
2012. jún. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%

Mert menők akarnak lenni.

Mi is ezt csináltuk, csak kicsit később, én 16 voltam, és bizony már sok osztálytársam túl volt rajta.

Visszanézve elég nagy hülye voltam, h elkapkodtam, és kicsit vicesnek tűnik már nekem, h áradoztam, h milyen jó volt...

Most harminc évesen már tudom, h mi a jó nekem, akkor fogalmam sem volt, de mindenki mondta, h jaj, milyen orgazmusom volt, természetesen én is vagánykodtam vele.


Sajnos sok mindent nem lehet tenni, engem pl keményen fogtak, mégis volt alkalmam szexelni, a kamaszok nagyon találékonyak, ha akarnak valamit.

2012. jún. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
80%

Mert a mai világban ilyen engedékenyek a szülők és azért,mert sok gyerek átverné amúgy meg a szülőket,amitől a szülő fél.Nem vertem át anyámat sosem ilyen ügybe..de nem is mondtam el neki,hogy biszex vagyok és szexeltem már lánnyal.Majd ha fiúval leszek,azt elmondom neki.


16/L

2012. jún. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
73%

"én amikor megmondtamhogy szeretném a férjemmel elveszíteni a szuzességem kinevettek" és 14 éves vagy?? :O az azért igeeen..

Amúgy én se nagyon vágom.. mért jó.

14/l

2012. jún. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
és mi van, ha már 40 leszel mire először férjhez mész? =)
2012. jún. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
80%
Az a baj, hogy 14 éves kortól már a törvény is engedi a szexet, ha kölcsönös beleegyezéssel történik, és sokan azt úgy értelmezik, hogy ha betöltötték a 14. évüket, akkor már kötelező szexelni. Sajnos egyre több olyan lányról lehet olvasni, aki még a 14. évét sem várja meg.
2012. jún. 9. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
80%
Előző vagyok. Sajnos sokan cikinek tartják a szüzességet és szerelem nélkül is képesek elveszteni. Nem becsülik magukat és szinte tálcán kínálják fel a testüket a fiúknak, akik ezt ki is használják sajnos.
2012. jún. 9. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%

Akinek ilyen korban nem jön össze és kicsit később sem addigra talán-talán benő a feje lágya :-) Én ilyen korban még r.hadtul nem akartam szexelni, nem tudom, hogy változott meg ennyi idő alatt a "világ", de akkor még nem nagyon volt ilyen. Komolyan... És csak 19 vagyok.

Én már úgy vagyok vele, hogy csak azzal fekszem majd le aki viszont szeret... pedig fiú vagyok ám, nem lány :-)

2012. jún. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!