Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért van az, hogy sok kamasz...

Miért van az, hogy sok kamasz már 13-14 évesen is sexel, és még sokaknak a szuleik is engedik?

Figyelt kérdés
Lehet hulye kérdés,de én ezt egyáltalán nem értem,hiszen még gyerekek még a testuk sem elég fejlett na meg agyilag is csak gyerekek,lehet tudnak védekezni,de az még nem azt jelenti,hogy csinálni kell.én amikor megmondtamhogy szeretném a férjemmel elveszíteni a szuzességem kinevettek és azt mondtá szégyen.meg amugy is ide is jonnek az olyan kérdések és válaszok,amiben az van,hogy gyereke sexelnek,mert azt hiszik ok már milyen szerelmesek enyi évesen.én mindig úgy gondoltam a sex a felnottek dolga,mert ok már érttek erre.

2012. jún. 8. 21:05
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:
nekem már 11 évesen volt menzeszem akkor már az is normális,ha egy lány annyi évesen szexel vagy mi?
2012. aug. 17. 12:00
 32/34 anonim válasza:
33%
Nem, de mindenki úgy rontja el az életét ahogy akarja nem? Te meg éld úgy a sajátod ahogy akarod és szerintem ne szólj bele másokéba. Ha ők ezt elrontják neked fáj? Nem. Hát akkor meg?!
2012. aug. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem te vagy tiszta szégyen, kérdező. Jó lenne,ha visszavennél kicsit az arcodból.

Mellesleg én 15 éves voltam, szerettem a páromat, ő is szeretett engem, élveztem, jól megvoltunk utána is, bár már nem vagyunk együtt pár hónapja. Nem hinném, hogy ezzel olyan nagy bűnt követtem el. Te meg hogy jössz ahhoz, hogy másokon ítélkezz? Kinek képzeled te magad? Semmi közöd ahhoz, hogy más mit csinál..

Mellesleg jó nagy baromságnak tartom, hogy házasságig várni akarsz. És mi van, ha utána derül ki, hogy rossz a szex? Akkor elváltok, és oda a nagy romantika.. Ha meg mégis jó, mindig ott lesz benned, hogy nem voltál még mással, nem tudod, milyen mással, és az sem egy kellemes érzés.

2012. szept. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Utolsó szerintem meg igaza van a kérdezőnek taknyos 13-15 éves gyerekek szexelnek az nagyon szomorú és szánalmas,most sem lehetsz értelmesebb ha szerinted az szerelem volt amit akkor éreztél,ennyi idősen még nem is képesek a gyerekek a mély érzelmekre,gyerekszerelemben pedig nincs helye szexnek,persze nem kell házasság utánig várni ugyanis a szex fontos része egy kapcsolatnak,de egy felnőtt felelősségteljes kapcsolatnak nem két kis serdülő tini nagy " szerelmének" a része,aki elég érett és értelmes nem fog kölyökként szexelni,csak mert már havonta vérzik és van melle.
2012. szept. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!