Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért van az, hogy sok kamasz...

Miért van az, hogy sok kamasz már 13-14 évesen is sexel, és még sokaknak a szuleik is engedik?

Figyelt kérdés
Lehet hulye kérdés,de én ezt egyáltalán nem értem,hiszen még gyerekek még a testuk sem elég fejlett na meg agyilag is csak gyerekek,lehet tudnak védekezni,de az még nem azt jelenti,hogy csinálni kell.én amikor megmondtamhogy szeretném a férjemmel elveszíteni a szuzességem kinevettek és azt mondtá szégyen.meg amugy is ide is jonnek az olyan kérdések és válaszok,amiben az van,hogy gyereke sexelnek,mert azt hiszik ok már milyen szerelmesek enyi évesen.én mindig úgy gondoltam a sex a felnottek dolga,mert ok már érttek erre.

2012. jún. 8. 21:05
1 2 3 4
 21/34 anonim válasza:
50%
kortol függ mert nem ajánlanék egy 14-18cas L/F párosítást például és emiatt nem is szerelem kérdése javaslom érd el minimum a 17-18cat legalább nem fogod hamar megunni tiniként mert már úgyis próbáltad.
2012. jún. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
56%

Én 14 évesen veszítettem el.

Nagyon figyeltem a barátnőmre.

Ő is nagyon élvezte.


14/F

2012. jún. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:
nem kérdeztem,hogy mikor veszítetted el
2012. jún. 15. 20:32
 24/34 anonim válasza:
60%

Lehet szemét gonosz leszek most, de kérem szépen ez azért van, mert erre a korra már mind a két nem képviselői megérnek a szexualitásra.

Nem hiába van a jogban is 14. életév a szexuális tevékenységere vonatkozóan. A lányok ilyenkor már aktívan menstruálnak, a fiúknak is van spermájuk, a testszőrzet is megjelent. Lehet hogy mivel a társadalom szerint amiben jelenleg mi élünk még gyerekeknek számítanak, ezért ez egyeseknek nem elfogadható, de magát a természetet (aminek nincs köze az aktuális normákhoz, és a joghoz) nem lehet átverni. Érzik azt, hogy erre van szükségük. Hajtja őket a szaporodás utáni vágy, ami egy nagyon mély, elemi ösztön. Hát egyszerűen ezért van az hogy szexelnek...

Az meg, hogy nem elég érettek, nyilván nem eléggé érettek egy gyerek felneveléséhez, de amint írtad szerencsére tudnak védekezni, viszont azt is megjegyzem, a természetben nincs olyan hogy anyagi háttér -ami ugyebár egy gyerek felneveléséhez szükséges-, amikor szaporodásról van szó.... tehát ez az érett vagyok nem vagyok dolog, csak is az általunk létrehozott értékrendekben létezik, nem a természetben.


20F

2012. jún. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
56%
utolsó csak testileg érettek,de sokan még úgysem,érdekes módon számtalan 14-15 éves sőt sok 16-17 éves is kibírta hogy nem szexelt/szexel,ez nem magyarázat,lelkileg,agyilag és érzelmileg még nem érettek hozzá
2012. jún. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim válasza:
54%
A természetben a testi érettség a mérvadó, nem a szellemi. A szellemi érettség az általunk generált mai világban való életben maradáshoz szükséges. A természetben erre nincs szükség. Szerintem egy kicsit túl sokat látsz bele a szexbe. Ez egy teljesen természetes vágy, ösztön, és ha a körülmények adottak, aki tud, él is vele. az már egy más kérdés hogy a kultúra amiben élünk mit követel....
2012. jún. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
szerintem meg túl sokat okoskodsz a szex,több mint puszta ösztönös párzás,egy ember képes felülkerekedni az ösztönein,de manapság inkább arra biztatják őket hogy keféljenek nyugodtan már általános iskolában nézzék a tvben az idióta műsorokat amitől elhülyülnek, ne fontos semmi nem csak hogy a gyerekek bagzanak mint a nyulak, mert,hogy a természetben így meg úgy sok 14 éves még nem is menstruál és sok egy gyereket sem lenne képes kihordani,te inkább ne adj tanácsot a gyerekeknek,azért tart itt a társadalom,és süllyed lefelé ,mert manapság mindenkinek hirtelen rengeteg joga van,meg hirtelen már minden természetesnek számít, lassan természetes lesz nyílt utcán szexelni,megölni a másikat
2012. jún. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim válasza:
38%
Kedves kérdés író szülő! Én, mint 15éves fiú kérdezem, hogy az ha anyám azt mondja nem mész el ide-oda, ezzel-azzal, akkor az szerinted engem komolyan érdekel? Engedt meg, hogy az egyik tanárom soraival búcsúzzak: "ezek a mai fiatalok? Pont olyanok: amienre neveltétek!"
2012. júl. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:
drágaságom 14 vagyok
2012. júl. 24. 19:38
 30/34 anonim válasza:
61%
Nem kortól függ és általában a 14 éves lányoknak már meg van a menstruációja és szerintem ez az ők és a szüleik dolga...és az anyuka nem tud már mit tenni ha egyszer a lánya/fia lefeküdt valakivel akkor már megtörtént ha fejre áll sem tud rajta változtatni...!
2012. aug. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!