Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kedves anyukák/apukák! Ti ezt...

Kedves anyukák/apukák! Ti ezt engednétek kamasz lányotoknak?

Figyelt kérdés

a 14 éves lányom, szereti rockot és most azt szeretné, hogy szülinapja alkalmából engedjük meg, hogy taréjt (punk hajat) csináltathasson.

én nem akarom őt korlátozni, engedem hogy kockás nadrágokban, zenekaros pólókban legyen, de ebben a haj ügyben nemigazán tudtam még dönteni.

szerintetek?



2012. jún. 10. 18:08
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
56%
A ruháját szerintem is úgy választhatja meg, ahogy szeretné, amíg nincsenek rajta rasszista megnyilvánulások, vagy hatalmi jelképek... tudod. De a hajviselet más. A ruhát le lehet cserélni, de ha pl. piros pánk hajat csináltat magának, azt nem lehet egyik napról a másikra semmissé tenni. A nyáron megengedném, mert nem megy olyan helyre (gondolom), de szeptemberre szigorúan vissza kellene alakíttatnia. (És mindezt akkor, ha amúgy megbízható, rendes lány). Nagyon odafigyelnék rá, pluszban ebben az időszakban. 14 évesen még elég korai azilyesmi, nehezen mennék bele. De max. 1 hónapra talán, talán, talán ... 28L
2012. jún. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim válasza:
67%

Én fodrász vagyok, ha most bejönnétek hozzám, szerintem először a kettő közötti megoldásra próbálnálak irányítani titeket. Vagyis engedném neki, hogy lenyírassa, de mondjuk, csak az egyik oldalt, abból még lányosabb /igaz asszimetrikus:)/ fazont lehet vágatni ha meggondolja magát iskolakezdésig. Nyár végéig meg nagyjából 3cm haja nő, tehát ha teljesen két oldalról lekopaszítja abból nem nagyon lehet mit csinálni még... Ilyesmiket viszont ki lehet hozni, ha csak az egyik oldalt gépeli le: [link]

Erre szoktam azt mondani, hogy a kecske is jóllakik, meg a káposzta is megmarad. :)

2012. jún. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 A kérdező kommentje:

ezeket ő nem szereti :/

jól tanul a lányom és elég jó iskolába fog menni, rendes néha kissé lázadó, de tudja hol a határ.

de azt mondja hogy csakis taréj lehet. ezeket a túl nőies rövid frizurákat nem szereti...

2012. jún. 11. 13:42
 24/42 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól tanul és és ezt kérte engedd meg neki!(én megengedném , hisz 1x élünk) Hadd élvezze ez lenne neki az élmény! ENGEDD MEG!
2012. jún. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
84%
mondjuk már az derék, hogy szülinapjára ilyet kér, mikor az ő élete, ő teste, ő haja. nem hogy örülnél, hogy még csak ilyen piti dolgokban kell döntened, nem pedig a későbbi években majd sokkal nagyobbakban, aminek tétje is van. ennek nincs, ez csupán csak a saját élvezete, mert ha utálná a punk hajat, akkor nem csinálná, de azért akarja, mert szereti. bár inkább legyen ilyen, mint egy hülye kacsaszájjal pózoló cicababa. a tinik fele ezért magábaroskadó és elzüllött, mert lázad, ami neki nem lehet meg. bátran meglehetne neki engedni - ha számára rossz, akkor tanul belőle, ha pedig jó, akkor élvezni, próbáld meg te is vele együtt élvezni, és legyél mellette.
2012. jún. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim válasza:
0%
Én megengedném mindent megengedek tegnap megengettem hogy direkt eltörje a karját mert gitár vizsga volt....
2012. jún. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 A kérdező kommentje:
Lányom gitározik és imádja
2012. jún. 12. 17:44
 28/42 anonim ***** válasza:
[link] ilyen hajnak nem örülne?
2012. jún. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 A kérdező kommentje:
ilyesmi lenne csak sima barna és kevesebb lenne benne a fellakkozott rész, meg oldalra valami tincs, nemtudom pontosan
2012. jún. 12. 20:54
 30/42 anonim ***** válasza:
szerintem egy 14 éves kislánynak baromira nem kéne még ilyen haj sem amit belinkelt egy válaszoló...
2012. jún. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!