Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kedves anyukák/apukák! Ti ezt...

Kedves anyukák/apukák! Ti ezt engednétek kamasz lányotoknak?

Figyelt kérdés

a 14 éves lányom, szereti rockot és most azt szeretné, hogy szülinapja alkalmából engedjük meg, hogy taréjt (punk hajat) csináltathasson.

én nem akarom őt korlátozni, engedem hogy kockás nadrágokban, zenekaros pólókban legyen, de ebben a haj ügyben nemigazán tudtam még dönteni.

szerintetek?



2012. jún. 10. 18:08
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:

[link]

akkor valami ilyesmit akar, mint amilyen a pasinak van bal oldalt?

2012. jún. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem próbáld rábeszélni inkább hogy valami ilyesmit csináltasson, meg fesse be színesre: [link]

full kopaszra azért szerintem ne vágassa le oldalt..

vagy mutasd ezt meg neki, és ha tetszik neki fonassátok fel fodrásszal, vagy ha ügyesek vagytok ti is megtudjátok csinálni:) : http://www.youtube.com/watch?v=5dv8MSWlxoQ&feature=related


[link]


[link]


így elég ha csak rövid lesz a haja, bármikor "vissza tudja csinálni" nekem is volt ilyen, akkor jöttem rá h nem is állna jól ha tarajas lennék:P

2012. jún. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim válasza:
72%

Engedd meg. Nekem is 14 évesen festette be anyám a hajam rózsaszínre. Igaz most sem nőttem ki a dolgot, de normális ember lett belőlem. Attól még ugyanolyan ember marad az ember, max. jobban érzi magát. Nem a kinézet a fontos, én sem nézem másokét.

19/L

2012. jún. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem nyugodtan engedd meg, főleg, ha gitározik is. A zene sokmindent kihoz a zenészből, mondhatnám, azonosulni kell vele. Le lehet pontozni, csak mert zenész beállítottságú vagyok. :D

16/L (basszeros)

2012. jún. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 Audrey007 válasza:
ha azonnal bele egyezel akkor már nem is lesz kedve hozzá és nem teszi meg. saját tapasztalatból mondom..
2012. jún. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim válasza:
nem inkább kakastaréjt
2012. jún. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
51%
Valóság és képzelet... azt képzeli a lány hogyha olyan haja lesz mint a képen akkor jól fog kinézni. Persze ez a valóságban sosem lesz így. És kicsit sem ciki hogy a lánynak az anyja a háta mögött kérdezősködik értelmetlen gagyi dolgokról. Ahelyett hogy hozna egz határozott döntést! Igen ezért. Nem ezért és kész! Ha ezt valóban felnőtt írta akkor csak van valami élettapasztalata és eltudja dönteni hogy mi jó a lányának!
2012. jún. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim válasza:
51%
én engedném, de elmondanám neki h pl 1 punkot nem a haja teszi az csak 1 "fontosabb kiegészítő féleség" hanem az h anarchista...
2012. jún. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim válasza:
persze tom h punk nem punk taraj nélkül:D
2012. jún. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim válasza:
Barátnőmnek is pánkos haja van és még jobban is áll neki ha ilyen a stílusa hagyni kellene ki bontakozni és ha még mondjuk jól is állna neki akkor jól döntött de később úgy is rá jön majd, hogy ez nem jóó így mivel ő lány és biztos szeretne majd később családot is akkor meg pláne meg fog változni erről a véleménye szerintem...
2012. júl. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!