Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek, hogy jobban...

Mit tegyek, hogy jobban kedveljenek az osztálytársaim?

Figyelt kérdés
Sportos ruhákba járok. (csőnadrág, póló, és tornacsuka, vagy sima cipő)11 éves vagyok, most leszek hatodikos.Jól tanulok, bár tesiből rém béna vagyok.A menők közé általában a gazdagok tartoznak, én meg egyáltalán nem vagyok gazdag.Valaki DC cipőben járkál, és jönnek a csodálói, hogy hú, de menő, a DC a legjobb.A barátnőmben nem bízok, mivel nem szólt hozzám egy csomó ideig, csak a többiekkel dumált.Elég csendes és visszahúzódó vagyok, nem szeretek annyira társaságban lenni, de azért jó lenne egy barátnő, akivel jót dumálhatok.És több időt szeretnék fordítani a tanulásra, és nem érdekel, ha stréber leszek.:P Azért valahol mégis arra vágyok, hogy a menők közé tartozzak.Az egyik barátnőm leszól, ha valami hülyeséget mondok, ha hangosabban beszélek (de szerintem az nem is hangos), akkor elkezdi hogy ne ordítsak.Na, az ilyenből van elegem.Engem ne nézzen le olyan, aki tesiből, rajzból, technikából meg énekből tud csak ötös lenni.És mindenki Twilight fan, ha pl. mesélek valamit a HP - ról, akkor elkezdik, hogy a HP szar, én a Twilightot szeretem.Én is szeretem, de el is olvastam két nap alatt az első részét, ők meg csak filmbe látták.Ha leszólom a fészbukot, meg a "w" betűt meg a "cejetlek ciica" meg a "dehogyis te szebb vagy nálam" dolgot, én vagyok a hülye.Azt menő, ha hármas tanuló, de gazdag, de aki jó tanuló, de szegényebb, az elmehet a halál f@szára.A menők közül van aki kedves velem, de a legtöbbjük tudomást se vesz rólam.Arra gondoltam, hogy majd barátkozok a b - sekkel, akikkel össze leszünk vonva.Tippek, ötletek, hogy jobban kedveljenek?
2012. aug. 5. 18:05
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Még tudjuk ki is?
2012. aug. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Szia!

Valahol Te is elronthattad! Nem kell gazdagnak lenned, hogy menőbb klikkekbe tartozz! Én sem vagyok valami nagyon gazdag lány, középosztályba tartozok. Nincs DC cipőm, mégis mindenki bír. Új iskolába megyek és már csomó barátnőm van. Azért mert kedves vagyok és ha valaki megbánt szeretettel fordulok felé. Nem hiszem hogy meg kéne bosszulni a "barátnőidnek" hogy nem foglalkoznak veled. Tüzet tűzzel oltás neked sikerrel járt vagy mi? Legyél kedves, ne szólj le másokat, különösen ne a facebookos hülyeségeiket hogy ki szép meg ki nem. 11 évesek majd kinövik ne aggódj. :)

14/L

2012. aug. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!