Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 12 éves lányommal nem tudok...

12 éves lányommal nem tudok mit csinálni. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Hetedikes, gimnáziumba jár. Nem fogad nekem szót, bármit is mondok neki elengedi a füle mellett. Múltkor rajta kaptam ugyan is 2 boros üveget találtam a szobájában és egy fél liter pálinkát. Nem mond el nekem semmit hiába is kérdezem tőle hogy mi volt az iskolában? Mintha meg se hallotta volna. El van különülve a többiektől, vannak barátai nem azt mondom. Mindig látom rajta hogy valami nincs rendben. Ő nem hallgat olyan zenéket mint a mostani fiatalok és nem is ezzel van bajom csak ő inkább mr.bustát hallgatja és a gengster rappet . Nem fogad szót, vissza pofázik nem tudok vele mit kezdeni. Van egy olyan gyanúm hogy cigizik. Tavaly októberben elveszítette az édesapját ( férjemet ) ez lehet rá ilyen hatással és nem tudja feldolgozni? Nem tudok mitévő lenni, én nem ilyen lányt neveltem belőle.

2012. okt. 21. 21:16
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:
kérdező, te szándékosan nem reagálsz azokra a kommentekre, amik arra irányulnak, hogy a lány az apja halálát nem tudja feldolgozni?! komolyan azt tartod itt a legnagyobb problémának, hogy rapet hallgat? a sok hülye meg csodálkozik, hogy miért van ennyi problémás gyerek...
2013. márc. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 anonim válasza:
szia vannak speciális táborok már magyarországon is ahol problémás gyerekekkel foglalkoznak, ez egy kellemes kis társaság csoportterápia, átsegíti egy esetleges traumán ami tudat alatt alakulhatott ki benne, minnél többet legyél vele, közös programokat csinálj vele valahogy old meg hogy a haverokkal keveset töltsön, ne hagyd elveszni, elkallódni
2013. jún. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 anonim ***** válasza:
hát ilyenkor már nincs más csak egy pici időre a javító :(
2013. júl. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 anonim ***** válasza:

#53 - amiről - szerencsére - nem a szülő dönt, hanem a bíróság.


Befogadás

10. § (1) Javítóintézeti nevelés elrendelése esetén a bíróság értesítése és intézkedése alapján a fiatalkorút a 3. számú mellékletben megjelölt intézet felveszi. Bírósági értesítés hiányában az intézet megtagadja a fiatalkorú befogadását.

2013. júl. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 anonim válasza:
Elég szégyen ha soha se adtál neki pénzt
2015. aug. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 anonim ***** válasza:
na felnott a kislany? mi lett belole? pontpontpont?
2016. aug. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 anonim válasza:
Ne haragudjatok, de tényleg az édesapja elvesztése a gond itt, semmi más. Ha most elkezdik agyon szigorítani a gyereket még jobban csinálni fogja, meg rosszabb hatást keltünk vele. A gyereknek megértésre, figyelemre van szüksége. Ő is biztosan szeretne beszélni valakivel, de ezt persze nem mutatja meg. Ez normális. A pszichológus jó ötlet, de nem azonnal. Először valaki olyannal kell beszélnie akiben bízik. Nem hiszem hogy nagyon örülne ha bejelentened hogy el viszlek pszichológushoz. Ilyen korban a gyerekek sokszor a szülőkkel se beszélnek meg semmit, nem meg egy idegen emberrel. Ha valaki fel tudja esetleg készíteni egy beszélgetéssel, az nagyon sokat segítene neki a pszichológus előtt. Legyél vele nagyon türelmes. Ne tilts, hanem magyaráz mondd el miért rossz az amit csinál. 1-2 pofon és hasonlók nagyon sokat rontana. Remélem tudtam segíteni egy hallgató pszichológus 😊. 22/l
2020. jún. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 anonim ***** válasza:
Utolsó, az ugye feltünt, hogy a gyerek bőven nagykorú már, ha nem lett öngyilkos vagy itta szét az agyát és máját....ja nem, mert ez egy irdas nagy KAMU
2020. jún. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim válasza:
0%
Figyelj, próbáld vele megbeszélni nem igaz hogy nem lehet. Beszéljetek az apjáról is!
2020. nov. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!