Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Banya vagyok, hogy nem engedem...

Banya vagyok, hogy nem engedem a 9 éves fiamat regisztrálni a Facebookra?

Figyelt kérdés
A 14 éves korhatárt, tudom, senki nem tartja be, és szinte minden osztálytársa fönt van már. De nem is szeretem őket visszajelölni, mert sok olyan téma van, ami nem tartozik rájuk.
2012. okt. 28. 00:55
1 2 3 4 5 6 7
 11/68 anonim ***** válasza:
49%

Hát én nem engedném... Én 16 évesen is csak arra használom, hogy heti 1-2x beszélgetek a volt osztálytársaimmal, barátnőimmel, akik messzebb élnek.

Van egy közös csoportunk az osztállyal, ott megbeszéljük a házit meg egyéb közös sulival kapcsolatos programokat.

És a barátnőimmel itt szoktam megbeszélni, hogy hol, mikor találkozunk mondjuk hétvégén, mert olcsóbb mint a mobil.

Én nem is léteznék ezen az oldalon, ha nem jelölnének meg bejegyzésekben hetente... Sose írok ki semmit, vagy ilyesmi, és a fiúügyeimet se tálalom ki ott, mint sok ismerősöm...

2012. okt. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/68 anonim ***** válasza:
55%
Én engedném.mi rossz van benne? Ha nem engeded majd regisztrál máshol álnéven.
2012. okt. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/68 anonim ***** válasza:
67%
sok álszent... 9 évesen nekem is volt myvipem...
2012. okt. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/68 anonim ***** válasza:
51%
De amúgy minek neki? Nem hiszem, hogy olyan sokat akarna beszélgetni ott a barátaival, vagy ilyesmi...
2012. okt. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/68 anonim ***** válasza:
35%

Úristen, hogy lehettek ilyenek szülők???

Szerintetek fészbukon keresztül elrabolják a gyereketeket?? Igen banya vagy. Ugyan mit tudna ott csinálni? Beszélget a barátaival. Nem muszáj képet feltenni, vagy kiírni az adatokat, szépen beállítjátok hogy ne mutassa ki csak a nevét....

2012. okt. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/68 anonim ***** válasza:
38%
Nem bár szerintem ő a nyomi ha ilyeneket meg kérdezz :D Én se kérdeztem a szüleim (de most már egyáltalán nem Fackebookozok)
2012. okt. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/68 anonim ***** válasza:
71%

Én láttam már, hogy a 9 éves húgom enyhén szexuális tartalmú alkalmazásokat használ, addig tartott neki a facebookozás, mert azonnal intézkedtem, hogy töröljék.

Szóval vigyázni kell.

Nem beszélve, hogy arra a gyerekek nem figyelnek, hogy miket posztolnak ki, kiírják, hogy elmentünk anyáékkal kirándulni, jaj, de jó, aztán arra jönnek haza, hogy kipakolták a házat. Sajnos utóbbi megtörtént eset.

2012. okt. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/68 anonim ***** válasza:
61%

Nem vagy banya, csak félted.


Hidd el, én is így voltam ezzel. Megtiltottam, nem engedtem.

Aztán tényleg minden osztálytársa, minden tanára fent volt már.

Ő meg csak folyton kért és kért...

Kompromisszumot kötöttünk. Oké, fent lehet, de előtte elbeszélgettem vele erről az egészről.

Senki idegent nem jelölhet be, címét, iskolája nevét, telefonszámot semmit nem írhat ki nyilvánosan.

Képek csak olyanok lehetnek fent amiket én is jóváhagyok.


11 éves és be kellett látnom hogy azzal ártani fogok neki és a baráti kapcsolatainak ha nem engedem ezt a "fészbúúúkozást". Szinte mindent ott osztanak meg egymással az osztálytársak. A tanárok is írogatnak nekik. Házi kérdésében még kérdezgetnek is tőlük olykor-olykor. Még a hittant oktató pap is fent van, vele is szoktak chat-elni. Szóval változik a világ, és vele együtt kell haladnunk nekünk is.

A fiú osztálytársaival simán chat-el, nagyon aranyosan elbeszélgetnek, érdekes módon a suliban meg nem is szólnak egymáshoz. Mert a fiúk még olyan cikik ebben a korban..., tudod?

De bezzeg a "fészbúúkon" meg nem...


Nagyon aranyos a lányom, betart minden szabályt amiben megegyeztünk. (Tudom, mert le szoktam ellenőrizni... nem szép dolog de így tudok megnyugodni)

Képek csak ilyen aranyos dolgok vannak kint, kiskutyákról stb.

2012. okt. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/68 anonim ***** válasza:
33%
Teljesen jogos,akik meg lepontozzák azokat,akik szerint az a normális ha kisgyerekek nem regisztrálnak azok facebook imádó kis taknyosok nem kell velük foglalkozni.Felesleges egy gyereknek oda regisztrálni,engem hogy lefognak pontozni,de nem érdekel,amit a fiamat már érdekelni fogja a net azonnal eltiltok pár oldalt nehogy megnézze jobb neki ha nem néz és olvas szemetet. Még a felnőtteknek sem jó egésznap azon lógni ahelyett,hogy élnének,de egy gyereknek meg abszolút káros.
2012. okt. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/68 anonim ***** válasza:
17%
Csak annyit szólnék hozzá,erre, hogy "változik a világ,meg haladni kell a korral" csak azt tudom írni,hogy azért mert sok szülő engedi,attól nem fogom engedni,hogy a gyerekem szennyet olvasson,nézzen a tvben interneten,és hogy 12-14 évesen ribinek öltözzön,műkörme legyen,igyon,szexeljen meg pasikkal aludjon.Szóval azért álljon meg a menet 9 éves kisfiú játsszon a barátaival az udvaron egymásnál,ne üljöna net előtt meg chateljen.
2012. okt. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!