Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Banya vagyok, hogy nem engedem...

Banya vagyok, hogy nem engedem a 9 éves fiamat regisztrálni a Facebookra?

Figyelt kérdés
A 14 éves korhatárt, tudom, senki nem tartja be, és szinte minden osztálytársa fönt van már. De nem is szeretem őket visszajelölni, mert sok olyan téma van, ami nem tartozik rájuk.
2012. okt. 28. 00:55
1 2 3 4 5 6 7
 61/68 anonim ***** válasza:
75%
Beszélgetni kell a gyerekkel a netről, nem eltiltani tőle. Azzal nem fogod megvédeni, ha elzárod előle, mert akkor maga fogja önerőből felfedezni. Ugyanakkor ne legyél paranoiás se, ne találkozzon neten megismert idegenekkel, max ha te is elkíséred, na adja meg idegennek a címét, telefonszámát, de ennyi, nincs tele a net 9 évesekre vadászó pedokra, ez egy b*romság
2012. nov. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/68 anonim ***** válasza:
49%

56 vagyok. én hülyeségnek tartom pl. a telenor részéről is lehetséges tartalomletiltásokat. MINEEK??? én is azt osztok meg amit akarok az F-en. Azt jelölök be akit akarok. nem kundiznak, nem nézik mit nézek. azt néz a gyerek amit akar, azt oszt meg amit akar . Szerintem.ennyi.

ha megoszt valami olyat vagy olyat néz a maga kárára csinálja.

Bocsánat a helyesirásért.

Kérdező: válasz a kérdésre: igen

TÖBBIEK:LEHET LEPONTOZNI AZ OLYAN VÁLASZOKAT, AMI AZT TARTALMAZZA HOGY NE ENGEDD VAGY TARTALOMLETILTÁSSAL ENGEDD.

2012. nov. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/68 anonim ***** válasza:
MÁRMINT 56. VÁLASZOLÓÓ
2012. nov. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/68 anonim ***** válasza:
NEM 56 VAGYOK HANEM 60 ASSZEM
2012. nov. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/68 A kérdező kommentje:
Akkor a történet kerekké tétele miatt leírom az alakulást: 5 napja regisztráltunk neki (tehát email címe is lett), Nagyon boldog volt, hogy szerkeszthetett magának profilképet (eljátszadoztunk a paintben). A biztonsági korlátozásokat beállítottam, csak ismerős láthatja, csak ismerős írhat neki, csak ismerős ismerőse jelölheti be. Bejelöltük az osztálytársait, idősebb gyerekek közül csak 2-3-at, és kb. 5 családtagot. Nagyon boldog volt, hogy van üzenőfala, fel-le pörgette, leginkább az én dolgaim látszottak, mivel én voltam az első ismerőse. Tudja a jelszavát, de megfogadta, hogy senkinek ne mondja meg. Következő félévtől lesz informatika, akkor a szabadnetezés iatt újabb szabályok lesznek (mindig ki kell lépni, nem adhatja meg adatait). Tudatosítottuk benne, hogy kiskorúsága miatt és valótlan születési adatai miatt bármikor letilthatják. Azóta eszébe se jutott ránézni, nem is gondolkozott, hogy vajon hányan jelölték vissza. Nem is beszél róla, nem foglalkoztatja. Marad a Legonál és a fényképezgetésnél. Tényleg addig volt érdekes, amíg nem volt.
2012. nov. 5. 08:14
 66/68 anonim ***** válasza:
100%
Én pont ennyi évesen regisztráltam az iwiwre és a myvipre. Megbántam. Azóta egyiken se vagyok fent facebookra alapból nem regisztráltam. 14 vagyok fiú.
2012. nov. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/68 anonim ***** válasza:

Most ha mát letisztázódott ez az egész a válaszolók felé lenne egy kérdésem...Ha egyszer megvan szabva a korhatár azt miért pontozzátok le? Hisz hasznos választ adott...Vagy ide azért jönnek páran, hogy mindenkit lefele pontozzanak?


Hasznos dolgot miért kell lepontozni? Na meg engem is lepontoztatok pedig igazat írtam és hasznosat, hogy csúnya képek ne kerüljenek fel..De ha nem hiszitek meg lehet nézni talán már letölthető valamelyik torrent oldalról. Én is töröltem magam face-ről nem azért mert olyan dolgokat tettem fel vagy tettem ki..hanem nem szeretnék már fent lenni. Hisz csak vita volt mindenért mindenkivel meg nagyon függő voltam. Maradtam a régi megszokott msn-él. Hasznosabb és jobb.



De ti tudjátok! Mert biztos kamuzok és azért pontoztatok le. =)

2012. nov. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/68 anonim ***** válasza:
ki az a facebookellenes barom aki lepontoz minden normális választ??
2012. nov. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!