Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Banya vagyok, hogy nem engedem...

Banya vagyok, hogy nem engedem a 9 éves fiamat regisztrálni a Facebookra?

Figyelt kérdés
A 14 éves korhatárt, tudom, senki nem tartja be, és szinte minden osztálytársa fönt van már. De nem is szeretem őket visszajelölni, mert sok olyan téma van, ami nem tartozik rájuk.
2012. okt. 28. 00:55
1 2 3 4 5 6 7
 51/68 A kérdező kommentje:
Kedves 49. Nem attól lesz valaki nagyon jó szülő, ha mindenben biztos és csak a saját feje után megy. Néha igenis be kell látni, ha valamit nem tudunk és tanácsra van szükségünk. Tudod, azok a szülők, akik olyan jól tudják, és nem hallgatnak mások véleményére, na ők szólják le a tanárokat, az óvónőket, a nevelési tanácsadóst... Én belátom, ha valahol megakadtam. nem olyan nagy szégyen az.
2012. okt. 29. 20:32
 52/68 anonim ***** válasza:
22%
hozzáértőtől elfogadok tanácsot,de egy rakás idegentől akik közül fogadjunk a legtöbb választ gyerek írta,biztosan nem,kedves kérdező inkább azon gondolkodj el mit akarsz te,hogy a gyereked neten ülő kocka legyen vagy azt hogy életképes legyen,nem hinném,hogy az a jó ha 9 évesen már csak a neten "él" meg kéne neki magyarázni,hogy felesleges a facebook,é inkább játsszon a haverjaival és beszélgessen élőben
2012. okt. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/68 A kérdező kommentje:
Nem csak a neten él. Ennyire nem lehet minden csak fehér vagy fekete. A kommentálókra mondott véleményét pedig mindenki nevében kikérem magamnak. Egyébként azok, akik fiatalságukat vállalva hozzászóltak a témához, igenis hasznos dolgokat mondtak. Néha nem árt őket is megbecsülni és meghallgatni.
2012. okt. 29. 22:31
 54/68 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem egy általad készített felhasználót adj neki. Megfelelő biztonsági beállításokkal. A korát mindenképpen titkosítsad. Profilképről ne legyen azonosítható hogy gyerek. És csak a bejelöléshez elengedhetetlen infókat tedd nyilvánossá. Főleg ha tucat neve van. Vezess be valami napi x óra rendszert, mert ilyen korban még lehet értelme. Magyarázd el neki, ha hihetetlen ajánlatok lát ne foglalkozón velük. Ilyen korban chatelni, meg játszani fog egy átlag gyerek. Illetve az elején mutass meg neki dolgokat. Ha a barátai olyan képeket osztanak meg ami nem tetszik neked a szüleivel beszélj. És még egy jó tanács NE ENGED, HOGY BEJELÖLGESSE AZ IDŐSEBBEKET SULIBÓL, ÉS NE KÜLDJÖN JÁTÉKFELKÉRÉST MINDENKINEK!!!


Üdv 15/F

2012. okt. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/68 anonim ***** válasza:
73%

69% -os: Én hálát adok Istennek, hogy nem ismerlek, és soha nem leszek a te gyereked. Nagyon kíváncsi vagyok, hogyha neked lesz, milyen ember lesz belőle. Ez itt 2012, nem 1960. Ez van, mindenki belépett a modernkorba (majdnem).

Amúgy ha mondjuk MINDEN férfi a közvetlen környezetedben is elkezdene valamilyen szokást (tökmindegy mit mondjuk kung-fuzni) akkor te nem tennéd?

Egyébként abszolút elképzelhető, hogy valaki értsen a géphez 11 évesen, ha 5 évesen elkezdi a programozást, rendszergazdai tudás elsajátítását, mert ez érdekli (engem most kezdett el érdekelni, otthon egy DNS-szerverrel kísérletezem, de ettől mondjuk még nem állítom, hogy értek a géphez. Majd 4-5 év múlva.

16F

2012. okt. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/68 A kérdező kommentje:
Köszönöm! De nem napi, hanem heti x percet fogunk meghatározni. Nagyon reménykedek benne, hogy ha lesz profilja, már nem is lesz olyan érdekes számára :)
2012. okt. 30. 18:52
 57/68 anonim ***** válasza:
45%
sok idióta...
2012. okt. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/68 anonim ***** válasza:
69%
A kishúgom 11 éves, szeretne regisztrálni, de nem engedem. Majd 3 év múlva, nem véletlen a korhatár. Regisztráljon kamu születési idővel? Annyira ciki... Teljesen felesleges neki, egyébként is olyan dolgokat szoktam látni, amiktől még nekem is feláll a szőr a hátamon, nem egy kislánynak. Elmagyaráztam neki, megértette, már nem nyaggat.
2012. okt. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/68 anonim ***** válasza:
21%
biztos borzalmas ember vagyok hogy nem engednék egy kisgyereket regisztrálni,meg nem támogatom hogy gyerekek folyton netezzenek,és szerintem az a jó ha az életben tanul meg barátkozni kommunikálni nem a neten,és ha senkinek sem sikerült megértenie arra akartam célozni,hogy attól hogy valami menő meg trendi egyátalán nem biztos,hogy hasznos és jó dolog, példának írtam a műkörmöt,gyerekek szexelését stb. de látom nehéz volt felfogni,inkább el kéne magyaráznia gyereknek,hogy ráér még az ilyen közösségi oldallal és segíteni,hogy élőben legyen társasága,húúú borzalmas ember vagyok tényleg...
2012. okt. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/68 anonim ***** válasza:
31%

Úgyis fogja csinálni titokba. Ha velem is ezt csinálnák én is titokba csinálnám. Igaz velem nem csinálják. Szerencsére.

A facebook nagyon jó. Meg a gyakori is. Nekem pl.:arról se kell beszámolnom hogy hova regezek. Magamból indulok ki. 12//f

2012. okt. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!