Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Banya vagyok, hogy nem engedem...

Banya vagyok, hogy nem engedem a 9 éves fiamat regisztrálni a Facebookra?

Figyelt kérdés
A 14 éves korhatárt, tudom, senki nem tartja be, és szinte minden osztálytársa fönt van már. De nem is szeretem őket visszajelölni, mert sok olyan téma van, ami nem tartozik rájuk.
2012. okt. 28. 00:55
1 2 3 4 5 6 7
 31/68 anonim ***** válasza:
100%
Elvenni a másikét meg regisztrálni a facebookra rohadtul nem egy kategória nem gondolod? Közösségi szinten hobbilopás, normális vagy te egyáltalán? Nem erről szól a téma.
2012. okt. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/68 anonim ***** válasza:
20%
okosan kell csinálni,egy szóval nem mondtam,hogy tiltani fogok mindent és nem magyarázok el semmit,de ez nem azt jelenti,hogy birkának kell lenni és menni a többi után
2012. okt. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/68 anonim ***** válasza:
100%
és a facebookot hogy fogod megmagyarázni?
2012. okt. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/68 anonim ***** válasza:
87%
Úgy látom itt a szülők nagy részre 2 fele vannak osztva. Vagy mindent megenged a gyereknek, vagy mindent tilt. Hát gratulálok. Az meg sem fordult a fejetekben, hogy talán le kéne ülni és megbeszélni a gyerekkel, h kisfiam, regisztrálhatsz, de anyád apád ismerős lesz, és látni fogjuk h mit csinálsz. És el kell mondani neki a szabályokat, h csak azokat jelölsz be akit ismersz, idegenek semmit ne lássanak, milyen képeket tölthet fel stb. És akkor nem lesz baj. De a totális eltiltás a legnagyobb hül.yeség. Akkor úgyis regisztrálni fog, ha nem most, akkor 1 év múlva. Nem fogja tudni, h mit szabad, mit nem, és kész a baj. Ugyan ez a helyzet, ha 16 évesen akar majd regisztrálni. Akkor majd engedni fogod a kora miatt, azt hiszed, már nagy, de mivel kis korában nem volt ránevelve, h h viselkedjen a neten, 16, 18 évesen se fogja ezeket tudni. És megint megvan a baj csak 4 év múlva. Te meg majd sírsz, h a csúnya világ meg a szenny mit tett a gyerekeddel. Úgy kell nevelni a gyereket, h tudjon különbséget tenni. Tudja mi az ami szenny, és mi ami érték. Csak hát ez több munkába kerül, mint egyszerűen megtiltani valamit.
2012. okt. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/68 anonim ***** válasza:
82%

34:


Én pont azt írtam, hogy tudja a fiam, hogy belenézek a gépébe, tudja, hogy belenézek a profiljába és azt is tudja, hogy mindezt azért, mert féltem. Azt is tudja, hogy miért nem engedtem mondjuk 9 évesen a FB-ra regisztrálni, és teljes mértékben el is fogadta, hogy bizonyos dolgokat ellenőrzök azért, hogy biztonságban tudjam. És nézd csak meg, kaptam kemény 20%-ot. :-))) Szerintem nem érdemel kommentárt.

2012. okt. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/68 anonim ***** válasza:
26%
mi a frászt kell ellenőrizni? a facebookon nincsenek pedók
2012. okt. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/68 anonim ***** válasza:
12%
komolyan 81%os látom te sem tudsz olvasni,egy szóval nem mondtam hogy megtiltok mindent,de lényegtelen
2012. okt. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/68 anonim ***** válasza:
92%

De itt nem arról van szó, 15 évesen tényleg a legtöbb diák fent van, beszélnek, sok embert megismernek, de azért tudnak gondolkodni, és talán tényleg teljesen random rosszindulatú emberekbe nem futnak bele.

Na már most, 9 évesen azért még nem értem, mi olyan érdekes benne, de ha nagyon akarja, hagyd regisztrálni.

2012. okt. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/68 anonim ***** válasza:
47%

9 évesen? Hát öcsém elég nagy kocka 9 évesen a többiekhez képest, de facézni eszébe se jut... sőt szerintem az osztálytársai sincsenek fent.

Egyébként nagyon szánalmasak tudnak lenni az ilyen 12 éves gyerekek is, rajtuk röhög az egész város, nemhogy még 9 évesen...

2012. okt. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/68 A kérdező kommentje:
Parázs vita lett, de köszönöm szépen a sok hozzászólást! Nem tudtam figyelemmel kisérni, mert dolgom volt, így most olvasom a sokat egymás után. Azt hiszem, engedem regisztrálni, de ellenőrzéssel, feltételekkel. Köszönöm a véleményeket. Azok is hasznosak, amelyekkel nem értek egyet, mert pont azt a szemléletet képviseli, ami miatt a gyerekem mindenáron regisztrálni akar. A kirekesztés és a titkolózás megelőzése miatt engedem meg. Én is túl sok mindent csináltam a szüleim háta mögött, és a mai napig nem mondom el neki a fontos dolgokat sem. Nem tudok vele őszinte lenni. Nem szeretném, ha a gyerekem is erre kényszerülne.
2012. okt. 29. 09:17
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!