Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Banya vagyok, hogy nem engedem...

Banya vagyok, hogy nem engedem a 9 éves fiamat regisztrálni a Facebookra?

Figyelt kérdés
A 14 éves korhatárt, tudom, senki nem tartja be, és szinte minden osztálytársa fönt van már. De nem is szeretem őket visszajelölni, mert sok olyan téma van, ami nem tartozik rájuk.
2012. okt. 28. 00:55
1 2 3 4 5 6 7
 41/68 anonim ***** válasza:
10%

Én csak pár hónapja regisztráltam, mert zavart hogy senkit se tudok elérni. Sokkal gyorsabb mint mailezés és olcsóbb a telefonálásnál.

9 évesen ? Pár dolgot be kell állítani , ha nagyon akar. Ha nem akarja annyira, akkor meg mondd , hogy nem . Csak ne legyen belőle agyatlan facebook-mániás.

2012. okt. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/68 anonim válasza:
85%
9.-es vagyok. Valakinek még mindig nem engedik a szülei, d etermészetesen a suliban a sulis számítógépnél regisztráltunk neki, és otthon kitörli az előzményekből a facebook-ot. Szerintem 9 évesen már meg kéne engedni, d emeg kell beszélni, hogy csak az osztálytársait, rokonait jelölje be és ha a szülő is bejelöli az osztálytársakat, akkor mindent láthat, amit agyerek
2012. okt. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/68 anonim válasza:
100%
Én 11 éves vagyok és van facebookom. De csak azért mert értek a gépekhez.. 6 éves tapasztalatommal.. :) Tehát, csak is kizárólag ezért engednek szüleim Facebookra. Másért nem.
2012. okt. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/68 anonim ***** válasza:
25%
úgy szeretem amikor a 11 évesek azt hiszik értenek a gépekhez, mert meg tudnak írni egy CD-t meg krekkelnek egy kalózjátékot
2012. okt. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/68 anonim ***** válasza:
7%
Ez is sokkal több mint az átlag. Bírom amikor valaki a "sosemvoltamkezdő"-t nyomatja Kedves Előző.
2012. okt. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/68 anonim ***** válasza:
86%

Emlékszem, nekem anno a szüleim engedték az iwiwet (bár én 11 voltam), úgy, hogy anya az ismerősöm volt, és csak az iskolai ismerősök, barátnőim és rokonaim lehettek az ismerőseim. Szerintem ilyen feltételek mellett te is/Ön is engedheted, és az adatvédelmi beállításokat mindenképpen úgy állítsd be, hogy csak az ismerősei láthassák a profilját!

16/L

2012. okt. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/68 anonim ***** válasza:
74%

"Csak annyit szólnék hozzá,erre, hogy "változik a világ,meg haladni kell a korral" csak azt tudom írni,hogy azért mert sok szülő engedi,attól nem fogom engedni,hogy a gyerekem szennyet olvasson,nézzen a tvben interneten,és hogy 12-14 évesen ribinek öltözzön,műkörme legyen,igyon,szexeljen meg pasikkal aludjon.Szóval azért álljon meg a menet 9 éves kisfiú játsszon a barátaival az udvaron egymásnál,ne üljöna net előtt meg chateljen."


18-as vagyok!

Na, álljon meg a menet! Te nagyon el vagy tévedve a málnásban. Szerintem nem tudtad értelmezni a válaszom.


Attól, hogy engedem azon a bizonyos oldalon regisztrálni a gyerekem feltételekkel, attól miért öltözne ő ribinek, miért lenne műkörme, miért olvasna és nézne "szennyet", a többi pasizós dumádról nem is beszélve???

Ember! hallod és utánaolvasod amit írtál???

Gyerekekről beszélsz. Olyan gyerekekről akiknek mindehhez semmi köze. Csupán fent vannak egy közösségi oldalon, egymásnak írogatnak, tortás és kis állatos képeket osztanak meg egymással, stb.

Ne csináld már hogy nem érted!

Vagy sajnálom ha tényleg nem érted ez miért fontos nekik!

2012. okt. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/68 anonim ***** válasza:
22%
igen gyerekről,ezért sem értem mit hisztizik itt mindenki,mi a francért jó ha 9 éves gyerek a net előtt ül,barátkozzon élőben,te nem érted a lényeget,nem sikerült felfognod,hogy ez a többi engedi ezért én is, birka szelleműség nem vezet sehova,példákat írtam le,szerintem akkor sem normális dolog egy 9 évest regisztrálni és netezni engedni
2012. okt. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/68 anonim ***** válasza:
22%
még annyit ha szerinted az a jó,hogy a gyerek ahelyett,hogy élőben beszélgetne játszana a barátaival képeket osztogat meg a neten akkor engedd továbbra is,csak ha már a szülők sem képesek normálisan gyereket nevelni és mindent engednek köztük azt is,hogy a neten lógjon kis gyerekként az már régen rossz,nem beszélve arról,ha a szülő nem képes eldönteni mit tegyen a gyerekkel,hanem inkább megkérdez róla idegeneket,ezért tart itt a világ,egy szóval sem mondtam hogy mindent tiltani kell,d e a szülőnek kéne okosnak lennie,mert Ő a felelős azért emilyen ember lesz a gyereke
2012. okt. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/68 anonim ***** válasza:
51%
Istenem, milyen világban élünk? :(
2012. okt. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!