Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti mit tennétek, ha a 12 (!...

Ti mit tennétek, ha a 12 (! ), majdnem 13 éves lányotok kiszívott nyakkal állítana haza?

Figyelt kérdés
Ma este hétkor hazajött a lányom, rögtön szobájába ment, került minket, amikor kijött a haját folyton igazgatta, hogy ne lássam és észrevettem, hogy ki van szívva a nyaka. Ti mit tennétek/mondanátok neki? Mit csináljak? Én ezt idegekkel nem bírom már.:(((((( Köszi előre is a válaszokat. 42/N

2012. okt. 31. 02:06
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
2012. okt. 31. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
99%
Szia! Én pont ma vagyok 13 éves és az én osztálytársaim voltak kirándulni. Visszafelé a buszban igazság és merészség játékot játszottak. (Nem tudom ismered -e, de az a lényede ha aztmondod igazság feltesznek egy kérdést, ha azt, hogy merészség, akkor monanak neked valamit amit meg kell csinálnod.) Az majdnem egész busz “nyalta~falta“ egymást, és most ők az iskola hülyéi. Az osztályunkból is van még pár “ilyen“ , de én már ki nőttem az ilyen fajta gondolkodást. Ezt csak azért írtam le, hogy lásd, hogy nem csak a Te lányod ilyen. Én, a 13 éves fejemmel azt mondom, hogy próbálj vele nyugodtan beszélni, elmagyarázni neki, hogy ez ilyen korban még nem helyesen. Hidd el, nem kell kiabálni, így is zavarban lesz.A hibákért elnézést kérek mert telefonról írtam és nagyon picik a betük.
2012. okt. 31. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
6%
kedves 13éves.Egy 42éves anyát,nőt nem tegezünk le,max ha engedélyt ad rá.Ezt nem tanítják az iskolába??kérdező,most kell a sarkadra állni mert később már nem fogod tudni kezelni.Való igaz mindig nem járhatsz a nyomába,de bárhonnan nézed még igen kislány.7óra még nemkéső,de neki 12évesen télen hidegben igen.Kell idegekkel bírnod,az ő érdekében.Igen is legyenek büntetések legyen tekintélyed.Nem az van amit ő akar hanem az amit te.Legyenek barátai,de feladatai is.Személy szerint a nyak kiszivásért biztos lepofoznám.
2012. okt. 31. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
92%

Kedves Utolsó, először is nagyon boldog szülinapot kívánok :) Másodszor, jó látni, hogy vannak még normális fiatalok is!


Kedves Kérdező, én nem jönnék a ciki szöveggel, szerintem - sajnos - pont, hogy ő lesz a nagymenő az osztályban a kiszívott nyakával. De tényleg próbálj beszélgetni vele, csinálj egy forrócsokit, amikor a másik lányod nincs otthon és üljetek le nyugodtan. Biztosítsd, hogy neked bármit elmondhat, de ne várd, hogy rögtön el is mond mindent, ez hosszabb folyamat lesz, szerintem. Beszélj vele a szexről, a védekezésről, és arról, hogy szerinted ez még korai. De ne lekezelően, bánj vele felnőttként. Tudom, hogy még nem az, de segíteni fog a helyzeten. Sok sikert! :)

24N

2012. okt. 31. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
100%

07:58-as: "kedves 13éves.Egy 42éves anyát,nőt nem tegezünk le,max ha engedélyt ad rá.Ezt nem tanítják az iskolába?"


Ez igy elég nagyfokú korlátoltságra vall részedröl. Ugyanis ezen a fórumon (meg gyakorlatilag minden internetes fórumon) alapvetöen MINDENKI tegez mindenkit. A 13 éves kislány meg kimondottan udvariasan irt, nem kellene mindenáron belekötnöd.


A kérdésre meg: lehet, hogy csak hülyéskedtek, lehet, hogy próbálkozott valamivel, a helyedben elöször megpróbálnék a gyereknél érdeklödni.


Aki meg azzal jön, hogy milyennek NEVELTE a kérdezö: sajnálatos módon a gyerekek 90%-a NEM olyan lesz, mint amilyennek a szülö akarta volna, hanem valamit garantáltan máshogy fog csinálni.

2012. okt. 31. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
96%

Kedves #13-as, a leírtak alapján egészen úgy gondolkozol mint anyám, tőle is gyakran hallottam gyerekként a "majd, ha nagy leszel, majd hálás leszel érte" dumát nehány pofon kíséreteként.

Csak jó tanács, ingyért van: szerintem ne akarj úgy járni, mint ő...

2012. okt. 31. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
100%
Szia 12-es. Semmi gond szerintem sem, hogy tegezted a kérdezőt... Aki ebben bírált téged az még úgy látszik nem tudja, hogy magázva is baromira el lehet küldeni a francba bárkit és tegezni is lehet udvariasan, ahogy Te tetted. Én 42 éves vagyok, nyugodtan tegezhetsz :-))))
2012. okt. 31. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
100%
Én meg 48/F, és előző, egyetértek és csatlakozom, bárki nyugodtan tegezhet:)))
2012. okt. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
17%

13-as: és az nem tanították neked hogy iskolábaN és nem iskolábA?


a kérdezőnek: 2 nagy pofon, 1 hónap szobafogság és talán elgondolkodik a dolgokról. De mivel úgy látom te is olyan szülő vagy aki csak szült ész nélkül, így legközelebb majd egy gyerekkel a hasában tér haza aztán lehet kérdezgetni a gyakorin, hogy most mit csináljál.

2012. okt. 31. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
96%

Először megkérdezném, hogy mi történt, ha nem mondja el, addig ülnék vele szemben, amíg nem beszél.

Aztán elmondanám neki, hogy a kiszívott nyak általában kézen fogva jár a szexuális aktussal, és annyira nem szerencsés, ha az ember lányáról azt gondolják, hogy aktív nemi életet él, mert azt azért reméljük, hogy ez nem így van.


Légy nyugodt, beszélgess vele, ne szidd le, csak kérdezd meg, hogy helyén valónak tartja-e ha mások ezt gondolják róla? Szerintem, ha most nagyon megbünteted, azzal csak azt éred el, hogy csak azért is összeáll majd fiúkkal, dacból, viszont ha kellemetlenül érzi magát az után, amiket elmondasz neki, kétszer is meggondolja mit csinál.

2012. okt. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!