Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti mit tennétek, ha a 12 (!...

Ti mit tennétek, ha a 12 (! ), majdnem 13 éves lányotok kiszívott nyakkal állítana haza?

Figyelt kérdés
Ma este hétkor hazajött a lányom, rögtön szobájába ment, került minket, amikor kijött a haját folyton igazgatta, hogy ne lássam és észrevettem, hogy ki van szívva a nyaka. Ti mit tennétek/mondanátok neki? Mit csináljak? Én ezt idegekkel nem bírom már.:(((((( Köszi előre is a válaszokat. 42/N

2012. okt. 31. 02:06
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
90%

én 17 éves vagyok és 3 héttel ezelőtt mentem haza úgy hogy ki volt szívva a nyakam de szinte nem is látszódott csak anyumnak nagyon jó szeme van.

Kicsit elbeszélgetett velem és elmondta hogy vigyázzak ne hogy mást is akarjon a srác, de másnap nem engedett sehova és nem gépezhettem.

Apum meg annyit mondott hogy ott szívattassam ki ahol nem látszik mondjuk ez lényegtelen. igazából erre annyit mondok hogy apum nem is de anyum kiakadt hiába leplezte és hiába próbálta higgadtan kezelni a helyzetet ha én 12 évesen haza állítottam volna kiszívott nyakkal lehet hogy kaptam volna 1-2 pofont. szerintem túl korai még ezt csinálni még csak 12 éves akárhogy is nézzük és gyerek lehet lepontozni de 12 évesen 7-kor ne legyen kinn az utcán mert oké nyáron még világos van de ilyenkor már bármi történhet menjen barátnőzni persze csak felnőtt legyen ott és vigyázzon rá

beszéld meg vele mindenképp az sem jó ami nálunk van de az sem ha rá hagyod keresd meg a közép utat és beszéld meg vele nehogy késő legyen

17/L

2012. okt. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
100%

Előző, "én 17 éves vagyok és 3 héttel ezelőtt ... elmondta hogy vigyázzak ne hogy mást is akarjon a srác,"

17 évesen???? Hát, kicsit furcsa lenne számomra, ha 17 évesen nem akarnáTOK "mást is"... de látom, legalább apukád a helyén kezeli a dolgot:)

Ez az intelem egyébként tökéletesen helyén való lenne a Kérdező, és az ő "majdnem 13 éves" lánya esetén.

2012. okt. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
100%
17 éve lány vagyok lehet hogy mások igen de én nem vagyok érett arra a feladatra hogy lefeküdjek valakivel ezért is vagyok még szűz :)
2012. okt. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
100%
Hát pont ez az kedves előző, hogy 17 éves korban ez már az illető magánügye, ő maga dönti el, hogy saját magát, vagy a kapcsolatát elég érettnek látja-e hozzá, avagy nem.
2012. okt. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
12%
már nem azért de amíg kiskorú vagyok a szüleim felelősek értem lehetek 14 vagy 17 és még jó elmondják a véleményüket amúgy meg áldásom arra ha valaki 12 évesen kiszívott nyakkal megy haza ha ez a menő akkor csinálják úgy is az a szégyen ha még valakin nem ment át a falu
2012. okt. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
100%

"még jó elmondják a véleményüket" - persze, apukádnak tökéletesen igaza is volt nézetem szerint:) Egyébként ha ez így felmerült volna, amikor az én lányom volt 17 éves (tíz éve) valszeg én is elmondtam volna őszintén a véleményemet, hogy sokkal szivesebben adok pénzt egy 17 (tizenhét) éves lánynak óvszerre, vagy orvos által neki felírt(!) fogamzásgátló kiváltására, mint a "szűzen a házasságba serdülő lányok Emese-klubja" (tényleg van ilyen:)) éves tagdíjára... (bár az utóbbira is adnék, a magánügy az magánügy, utána legfeljebb ott sírnék, ahol senki se lát:)) ...de hát szerencsére nem merült fel:)

Szóval mondom, a dolgok ezen része a te dolgod.


A kérdésre visszatérve, szerintem ez ilyen "majdnem 13" éves korban inkább a balhéról szól, mintsem hogy komoly szexuális töltete lenne... próbálok visszaemlékezni, hogy én magam mikor hagytam először nyomot lány nyakán, de nincs itthon annyi Cavinton éppen:) - maradjunk annyiban, hogy jóval (évekkel) korábban, mint ahogy először közösültem, a két dolog között tehát nincs szoros összefüggés. Ezek a látható nyomok inkább ilyen tök kamaszos "megjelölöm a csajom" kontra "látjátok, nekem is van pasim beee...." dolgoknak tűnnek.

Kérdező még egy dolgot nyugodtan megtehetne, említse meg a lányának, hogy szívesen látja ebédre is a nyomok okozóját, ha már "jelölget", vállalja is fel.... és rögvest teljesen tisztán láthatna a dologban.

2012. okt. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
100%

persze értem én a dolgokat és fel vagyok világosítva a dolgokról csak számomra kell vélemény amit meg kapom a szüleimtől persze apum lazábban veszi a dolgokat mert ő is volt fiatal anyum meg inkább hagyjuk.

igaz az is hogy abban a korba vannak hogy nekem van pasim mert ki van szívva a nyakam meg minden sőt...ismerek olyat aki még mai napig ezt csinálja csak a csaj a barátnőjét kéri meg h szívja ki, DE a mai világba sosem lehet tudni azért is írtam hogy találja meg a közép utat ne legyen szigorú de ne is hagyja rá

2012. okt. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
92%

Nekem is volt már kiszívva a nyakam,bár soha tobbet nem engedném.. engem anya le.szott és kész. Ez náluk ebben a korba menő,tapasztalatból tudom.:D Nyugi ne akadj ki rajta :]

Nem hiszem hogy szexelt volna, nekem sem úgy szívták ki ennyi éves korban. No, de ha volt ilyesmi akkor viszont leszidhatod, de felesleges megverni vagy hasonlók, mert ami megtortént megtortént. Nem kéne ilyen korba elkezdeni, még én is magam fiatalnak találom ahhoz. Nekem az a legnagyobb büntetés ha anya haragszik rám és miattam sír. Neveltetés függő kinek mi a büntetés :]

2012. okt. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim válasza:
78%
Hát, ha én a lányod helyébe lennék, biztos megijednék, ha letámadnál a kérdéseiddel, úgyhogy ne kezdd el bombázni őt a "Mit képzelsz magadról 13 évesen?!" aduásszal. Én nyáron leszek 14, de vannak olyan barátnőim, akiknek ki szokták szívni a nyakát. Ebbe a korba szerintem természetes, még ha te meg is vagy ijedve... jó, oké, már akinek természetes. Próbálj vele nyugodtan beszélni és ne úgy add elő, hogy most két életre megbünteted, stb... elég nagy büntetés, hogy a kedvességed miatt muszáj lesz őszintén a szemedbe mondania, hogy mi történt. Kérdezd meg a fiúkról kapcsolatban, stb. Attól még, hogy kiszívták a nyakát, nem fog túl hamar belekezdeni minden egyébbe, csak most tapasztalja meg ezeket a dolgokat. Próbáld higgadtan megbeszélni vele, és hagyd, hogy tanuljon a saját hibáiból. Igaz, nekem még nem szívták ki a nyakam, de nekem is voltak nézeteltéréseim anyuval, és örültem volna, ha nem ordítja le a fejemet, hanem hagyja, hogy szerezzek egy kis élettapasztalatot. Remélem tudtam segíteni
2012. okt. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
23%
leültetném,és beszélnék a fejével.Állj a sarkadra,12 évesen ki van szívva a nyaka az nem vezet sehova,büntesd meg hogy észhez térjen.
2012. okt. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!