Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti mit tennétek, ha a 12 (!...

Ti mit tennétek, ha a 12 (! ), majdnem 13 éves lányotok kiszívott nyakkal állítana haza?

Figyelt kérdés
Ma este hétkor hazajött a lányom, rögtön szobájába ment, került minket, amikor kijött a haját folyton igazgatta, hogy ne lássam és észrevettem, hogy ki van szívva a nyaka. Ti mit tennétek/mondanátok neki? Mit csináljak? Én ezt idegekkel nem bírom már.:(((((( Köszi előre is a válaszokat. 42/N

2012. okt. 31. 02:06
1 2 3 4 5
 41/46 anonim válasza:
100%

Egyik barátnőm is ezt csinálta. A suliban óriási botrány lett, a szülők eltiltották őket egymástól.


12/L

2012. nov. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
100%
Már nem azért, de a kiszívott nyak és az "egyebek" nem feltétlenül járnak együtt. Lehet hogy hülyeségből csinálta, például valami játékban. Először tudd meg h hogy történt mielőtt leordítod a fejét és egy életre eltiltod mindentől.
2012. nov. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim válasza:
85%
ÉN megkeresném a kis srácot és anyja apja előtt b*sznék le neki egy gyönyörűet
2012. nov. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 Dorcyy99 válasza:
48%

pofon,szobafogság....

annyira hülyék vagytok emberek de komolyan tudom hogy csak 13 éves vagyok nekem is voltak már "problémáim"de a nyakkíszívás is 13 évesen volt az első természetesen a szüleim nem tudták mert nem vették észre(bár amennyit találkozok a szüleimmel kolesz hétvégén meg 2 nap vagy anniysem) velem az történt hogy 1 koleszosfiúval kimentünk(ellógtunk)este nyolckor és sétáltünk majd megtörtént és kedves anuyka írjon rám tudom csak egy gyerek vagyok de sokmindent tudok mert eléggé egyedüll vagok sajnos

nem kell pofon meg szobafogság...

2012. nov. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim válasza:
egyrészt nevelés másrészt társaság kérdése. Példát valahonnan lát, vesz a kis fejéből nem jönnek elő ilyen dolgok. nekem 12 éves a lányom olvas, netezik, kreatívkodik és nem a pasikon jár az esze, baráti viszonyunk van napi szinten mindent megbeszélünk kiskora óta pedig egyedül nevelem, én begolyóznék ha ilyet tennének vele
2013. jún. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim válasza:
Beszélj vele erről türelmesen!Ha nem válik be suliba vidd és onnan hozd haza.Neki lesz a jobb!
2014. ápr. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!