Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti mit tennétek, ha a 12 (!...

Ti mit tennétek, ha a 12 (! ), majdnem 13 éves lányotok kiszívott nyakkal állítana haza?

Figyelt kérdés
Ma este hétkor hazajött a lányom, rögtön szobájába ment, került minket, amikor kijött a haját folyton igazgatta, hogy ne lássam és észrevettem, hogy ki van szívva a nyaka. Ti mit tennétek/mondanátok neki? Mit csináljak? Én ezt idegekkel nem bírom már.:(((((( Köszi előre is a válaszokat. 42/N

2012. okt. 31. 02:06
1 2 3 4 5
 31/46 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kedves utolsó előtti: Nem olyan anya vagyok, aki csak úgy szüli a gyerekeket.. Minden rendben volt, amikor születtek, de 7 évvel ezelőtt meghalt a férjem, és pszichiátriára kerültem 5 hétre. Azóta sem tettem magam túl a dolgokon, próbálom úgy nevelni a gyerekeimet, hogy ne érezzenek semmiben hiányt és egyedül egyszerűen nem tudom eldönteni, hogy mit kéne tennem, ezért írtam ide.


Amúgy végül beszélgettem a lányommal. Egyik gyerekemet sem ütöm meg, (ezt azoknak írom, akik a pofont javasolták.) szerintem nem abból fogja megtanulni a dolgot. Próbáltam úgy elbeszélgetni vele, mint 'barátnő'. Teljesen megnyílt előttem, elmesélte, hogy csak kiakarta próbálni, hogy fáj-e, semmi más komoly dolog.

Nem tudom, hogy ebből mi igaz és mi nem, de ezentúl próbálok jobban figyelni arra, hogy kikkel megy el és hova.

13 éves válaszoló: Láttam megszóltak, azért, mert letegeztél. Semmi gond, ez egy internetes oldalon teljesen normális, és élőben szemtől-szemben sem várom el, hogy bárki is tegezzen.


Szép estét! :)

2012. okt. 31. 20:50
 32/46 A kérdező kommentje:
Elnézést, nem az utolsó előttinek szólt, amit most ott leírtam, hanem annak, aki 09:20-kor válaszolt. Bocsi, elnéztem.
2012. okt. 31. 20:55
 33/46 A kérdező kommentje:
Jajj, még egy hiba:**** ....élőben szemtől-szemben sem várom el, hogy bárki is magázzon. ****
2012. okt. 31. 21:02
 34/46 anonim ***** válasza:
2012. nov. 1. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
100%
Én személy szerint nem is engedem, hogy kiszívják a nyakamat, lehet hogy hülyeség, de én úgy megijedtem, amikor arról olvastam, hogy van aki ebbe belehalt :/
2012. nov. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
14%
én szívtam ki a lányod nyakát, van valami problémád?!
2012. nov. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 A kérdező kommentje:
Utolsó: Nem vagy vicces..:D
2012. nov. 2. 00:10
 38/46 anonim ***** válasza:
57%

Tuti,hogy te vagy az anyuka? mert az utolsó válaszból,meg a sok hangulatjelezésből nem ez jön le!Ha te vagy az anyuka,akkor ezt üzenném:

ennyi idősen még nem kellene pasiznia semmiképpen,beszélgetni kell vele,ahogy tetted..tartsd fent tovább vele a bizalmas viszonyt és sohase játszd el a bizalmát.


17/L

2012. nov. 2. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim válasza:
7%
Szerintem ha cigány akkor simán
2012. nov. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
35-ös: Mi történt, hogy halálos volt? o.O
2012. nov. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!