Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Melyiknél lennétek...

Szülők! Melyiknél lennétek mérgesebbek? Ha kiderülne, hogy a kamasz gyereketek minden hétvégén berúg, vagy ha minden hétvégén betép?

Figyelt kérdés
2012. okt. 31. 13:08
1 2 3 4 5 6 7
 61/64 anonim ***** válasza:
A minden hétvégéért lennék mérges, a többi, hogy melyik hogy árt ( mindig az az ártalmasabb, amit a másik csinál ) tökre nem érdekelne, az csak duma.
2012. nov. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/64 anonim ***** válasza:
Én mindkettőnél baromi mérges lennék. Én nem azért adok neki pénz hogy eligya/ elfüvezze. Azért álljunk már meg egy szóra. A tinédzser gyerekemet meg alapjáraton nem engedném el minden egyes hétvégén...
2012. nov. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/64 anonim ***** válasza:
tinédzserbe benne van a 19 éves is. ha ő nemmehet anniyt amennyit akar, az már gáz
2012. nov. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/64 anonim ***** válasza:
58%
Miért kell bármelyik is? Nekem ezt mondd el! Milyen problémád van, amit csak ezzel tudsz megoldani? Szerintem mindkettő felesleges, és mérhetetlenül csalódnék a gyerekemben, magamban és a kapcsolatunkban is, ha nem tudnám a problémamegoldási lehetőségeket úgy átadni neki, hogy ezekre ne legyen szüksége. Szerintem magyarázhatod, hogy a fű vagy az alkohol a károsabb. Szerintem meg gyenge és beteg személyiség az, akinek ezekre szüksége van egy boldog élethez. Hogy a társadalom nagy része csinálja egyiket, vagy mindkettőt? Vond le a következtetést! L29
2012. nov. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!