Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Melyiknél lennétek...

Szülők! Melyiknél lennétek mérgesebbek? Ha kiderülne, hogy a kamasz gyereketek minden hétvégén berúg, vagy ha minden hétvégén betép?

Figyelt kérdés
2012. okt. 31. 13:08
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 A kérdező kommentje:

bocs, véletlen elküldtem.

szóval, fogadjunk nektek is lecsúszik azért egy két feles, reggeli kávé cigi, és ezek mind károsak a szervezetre, sőt a pia sokkal rosszabb.

2012. nov. 1. 19:04
 42/64 anonim ***** válasza:
76%
Nem iszom, cigizek, nem iszok kávét úgyhogy ezt benézted. De te is beismerted az imént, hogy egészségtelenek. Akkor miért csinálod. Te csak egy gyerekes kis tini vagy aki még nem nôtt meg. Ha tisztában vagy vele, hogy árt akkor miért csinálod? Buta vagy. Nagyon. Talán majd felnôsz. .
2012. nov. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/64 anonim ***** válasza:
100%
Minek teszel fel ilyen kérdést, ha szerinted a fű a jobb? Akkor tépjél be minden hétvégén, senkit nem érdekel, hogy mit csinálsz magaddal.
2012. nov. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/64 anonim ***** válasza:
55%

"Szívj nyugodtan füvet, mindenki leszarja,. hogy mekkora szerencsétlen vagy. Ha téged az tesz boldoggá, hogy egyik hétvégén sem tudsz magadról és szüleid meg aggódhatnak érted akkor tedd."


Pont a pia az amikor nem tud magáról az ember...


[link]

2012. nov. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/64 anonim ***** válasza:
83%

Minden választól és válaszadótól függetlenül az én válaszom a következő:

8.osztályba jártam,amikor elvittek minket először egy drogellenes napra.Egész addig nagyon ritkán vagy alig hallottam a drogokról.De akkor nap levetítettek nekünk egy "filmet",ami egy fiú életét mutatja be,és ez a [VALÓSÁG!],igaz történet,a valódi "szereplőkkel",átlagos emberekkel.A "film" címe:Karesz végakarata!Nézd meg mindenképp!Az a fiú függővé vált,mindent kipróbált és egy herointúladagolásba halt bele.Őszintén sajnálom a családját,főleg az apukáját,aki sírva ment ki a film előtt a teremből és ahogy beszélt a film után,akkor is elkezdett sírni.Mondta,hogy azért megy ki,mert ő ezt nem bírja végignézni.Szinte minden családtag,ismerős szerepelt a filmben a valódi videó felvételeknek köszönhetően.Amikor ilyeneket olvasok,hogy "mikor lennél mérgesebb,ha ezt vagy azt csinálná a gyereked..?",akkor kicsit elgondolkozom:miért nem vonz engem az a világ,a drogozás,az alkoholizmus?És tudod mik a válaszaim?..egyszerű kérdések,ember!MINEK CSINÁLJAM?Mi haszna van saját magamat tönkretenni?És ugyanígy vagyok a cigivel is.Igaz,a cigit azt kipróbáltam.Aláírom.Ittam bort is,pezsgőt is,whiskey krémet is,sőt Baileyst is!De csak akkor,mikor anya megengedte.Nem vagyok szent,élvezem az életemet úgy,ahogy élem..és nem kívánom tönkretenni!"Apám" alkoholista.Számomra ez undorító.Anyának megmondtam,hogy ne számítson arra,hogyha gyerekem lesz,akkor bármikor is náluk fogom hagyni.És mi volt rá a válasza?Az,hogy ő tudja és megérti!Ők az örökbefogadó szüleim.Ez a mondat azért érdekes,mert nem is tudom,hogy így hogyan csinálták meg a környezettanulmányt.Hiszen régen is minden munkahelyéről csak azért dobták ki,mert ivott.Szomorú a magyar állam jövője és jelene.Na ebbe ne is menjünk bele,nem kívánok nagymagyarkodni,nem vagyok ilyen,nem is leszek!

Mindenesetre az én gyermekem nem fogja azt látni,amit én láttam:hogy az "apám" leesik a nappaliban lévő fotelről,és full sárga a feje.. NA EZT AZ ÉN GYEREKEM NEM!Nem fogja látni!Remélem egyébként,hogy egészséges gyermekem lesz.Ha egyszer lesz:)

Ezekből a helyzetekből kellene tanulni ELSŐSORBAN,és nem abból,hogy ennek meg annak milyen károsító hatásai vannak.Mert az KIT ÉRDEKEL?,hogy mi mit tehet veled,ha úgyis tönkretesz!!Felesleges ezzel foglalkozni,az igaz esetek elmesélése sokszor elrettentőbb hatással van bárkire..


17/L

2012. nov. 2. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/64 anonim ***** válasza:
89%
JA ÉS IGEN:LEHET,HOGY AZ ALKOHOL ÉS A KOFFEIN IS DROG,MEG A CIGI IS..DE TUDOD MIT ÉRDEKEL,HA ÚGYIS TÖNKRETESZ???????!!!!!!!!!!!!!
2012. nov. 2. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/64 anonim ***** válasza:
76%

Akkor most elmesélném neked az első nagy szerelmem történetét. Amikor összejöttünk még minden rendben volt. Szerettük egymást, jól elvoltunk. Aztán a társasága elkezdte belerángatni a hülyeségekbe. Először csak fű, aztán egyre keményebb drogok, mert akkor "vegyük egy kalap alá az összeset" felfogás volt. Könyörögtem a barátomnak még a fűnél, hogy hagyja abba, zokogtam, fenyegetőztem hogy elhagyom, semmit nem ért, mert annyira rákapott. Láttam azt az embert tönkremenni, akit a világon a legjobban szerettem. Aztán láttam, mikor már haldoklott. Az egyik este mikor én itthon voltam, és úgy tudtam hogy ő is otthon van, hívott az egyik haverja, hogy a barátom meghalt. Tudom, gyenge volt, hogy mindenbe bele tudták rángatni, de akkor sem így kellett volna végeznie. Fűvel kezdte ő is, aztán 19 évesen már a temetésén zokogtam összetörve.

Szóval így füvezzél kedves kérdező..

2012. nov. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/64 A kérdező kommentje:
gyenge volt a barátod, én most tudom, hogy nem akarok mást, szerinted mi az oka annak, hogy nem iszom?
2012. nov. 2. 12:21
 49/64 anonim ***** válasza:
55%
A kérdező mindig tud kifogást.:DXD
2012. nov. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/64 anonim ***** válasza:
71%
Lehet, hogy gyenge volt, de ő volt a szerelmem. Ő sem ivott, nem értem az összefüggést. Te tényleg mindenre tudsz kifogást, taknyos kölyök!
2012. nov. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!