Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Melyiknél lennétek...

Szülők! Melyiknél lennétek mérgesebbek? Ha kiderülne, hogy a kamasz gyereketek minden hétvégén berúg, vagy ha minden hétvégén betép?

Figyelt kérdés
2012. okt. 31. 13:08
1 2 3 4 5 6 7
 51/64 A kérdező kommentje:
nem értem miért hiszitek azt, hogy ebből egyértelműen következnek a keményebb dolgok...
2012. nov. 2. 13:56
 52/64 anonim ***** válasza:
62%
Egy erős, kevésbé befolyásolható személyiség, aki azért szív néha, mert az elveibe belefér a fű, de más nem, az nem lesz kábszeres (hernyós). Ilyen egyszerű. A 30 válaszoló közül hányan füveztetek, és hányan a torkotokon ledugott "csúnya fűbe belehalsz" szöveg alapján írta a kommentet? Nem akarok mindenkiből füvest csinálni, nem ez a célom, de túlzásnak tartom, hogy aki személyes tapasztalatokra alapoz, az hülye. Aki személyes tapasztalatokra alapoz, az hülye. Aki a médiára alapoz, az okos. Azért, mert ti vagytok többen nem lesz igazatok.
2012. nov. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/64 anonim ***** válasza:
0%
Én már válaszoltam itt,és abba senki sem kötött bele semmit.Nos szerintem nyugodtan füvezzetek vagy csináljatok,amit akartok,mindenesetre az én életem az csak az enyém,én alakítom,nem a ti baromságaitok kedves füvesek.:DDD problémások vagytok,meg az agyatok is drágáim.:)
2012. nov. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/64 anonim ***** válasza:
72%
igazatok is van. soha többet nem fogok havonta 2 cigit elszívni, hátha túllövöm magam heroinnal...
2012. nov. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/64 anonim ***** válasza:
62%

Mindkettőt kipróbáltam már, a fű ezerszer jobb érzés az alkoholnál, de a káros hatásait nézve egyik sem jobb a másiknál. Ha egyszer kipróbálná valamelyiket, nem lennék kiakadva, de mondanám, hogy mindkettőnek vannak káros hatásai.

Amúgy ezt én sem érte, hogyha berúg a gyerek, akkor az nagyjából ok, de ha betép, akkor az hatalmas büntetéssel jár. Ismertem alkoholistát (családomban volt), és nem tudom, ki hogy van vele, de ezerszer inkább egy füves, mit egy alkoholista. Gyengébbek kedvéért megjegyzem, hogy ezzel NEM a füvet akarom támogatni, csak szerintem EGYIK SEM JOBB A MÁSIKNÁL!

Amúgy meg azért nem legalizálják a füvet, mert ha valamit legalizálnak, lehetetlen újra illegálissá tenni (lsd. alkoholtilalom az USA-ban mihez vezetett). Az meg, hogy a fű illegális: csak úgy megjegyzésként, 18 éven aluli gyereknek az alkohol és a cigi is illegális, úgyhogy ha rajtakapják, akkor mindenképpen előveszik a szülőt.

2012. nov. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/64 anonim válasza:

Attól függ hány éves.

15 éves kora elött ne nagyon csinálja egyiket se rendszeresen.

Jó most hogy 14-15 évesen egyszer kétszer betép a barátaival,vagy berúg az még elmegy,de ne csináljon belőle rendszert.


17-18 évesen nem igazán tennék különbséget(bár azért akkor sem örülnék ha minden hétvégén kilenne,főleg a fűre értem).

Annyiból aggasztana a betépés,hogy amíg beszerzi,addig elég zűrös alakokkal találkozik,és ha utcán szív,az elég veszélyes.Ha otthon csinálná a barátaival alkalomszerűen,az nem zavarna.


Itt azért még leszögezném,hogy ez lenne a véleményem ha:

-érett,felelősségteljes lenne

-a barátai is akivel csinálja

2012. nov. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/64 anonim válasza:

Mellesleg nagy baromságokat írnak itt sokan.

Egyátalán nem illegális az alkohol és a cigi 18 alatt.Mindössze árusítani nem lehet.

Ha anyukád megveszi neked,és úgy rúgsz be az nem büntethető.

Már ha nem közterületen csinálod,mert ott mindenkinek illegális 18 alatt,és 18 fölött is.

2012. nov. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/64 anonim válasza:

Néhány válaszadóról leri,hogy annyira ismeri a témát mint a képen látható úr.

[link]

2012. nov. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/64 anonim ***** válasza:
Szerintem hosszú távon az alkohol sokkal károsabb, mint a marihuána. De az is tény, hogy minden túlzás hiba. Tehát csak óvatosan mindkettővel ;)
2012. nov. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/64 anonim ***** válasza:
100%

Vaagy inkább egyiket se használd és nem kell azon problémáznod melyik a károsabb. De lehet, hogy tévedek.


17F

2012. nov. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!