Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Melyiknél lennétek...

Szülők! Melyiknél lennétek mérgesebbek? Ha kiderülne, hogy a kamasz gyereketek minden hétvégén berúg, vagy ha minden hétvégén betép?

Figyelt kérdés
2012. okt. 31. 13:08
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 anonim ***** válasza:
46%
14 vagyok, van drogos barátom. Nála semmi változást nem veszek észre, sőt ijesztően jó a logikája. Táborban lettünk haverok, ott eléggé megviselte 10 nap szerek nélkül. Merthogy ő nem csak füvezik, hanem vízipipázik, pipázik, szinte mindent kipróbált már. Nem vágom miért teszi tönkre az életét, pedig teljesen tisztában van vele. "Öt éven belül ígyis-úgyis beledöglök a tüdőrákba , nagyon nem akarok bőrrákot hozzá." Mondta ő. (Itt elkezdtük telefirkálni a lábát, nem tetszett nekki)
2012. nov. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/64 anonim ***** válasza:

pipa, vizipipa = cigizés


azt elhiszem h nehezen bírta 10 napig, az teljesen más

2012. nov. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/64 A kérdező kommentje:

fogjátok már fel, hogy az alkohol, nikotin és a koffein is drog :D

"bebasztam, de drogot semmi kép" és hasonlót fejezzétek be

2012. nov. 1. 14:27
 34/64 anonim ***** válasza:
46%
A 14 éves lány vagyok. Most szerintem mindkét kommentemet le fogják pontozni, mert úgy "magában" a fű szerintem nem olyan rossz. Most hasonlítástok össze , hányan halnak meg alkohol miatt évente és hányan a fű miatt.
2012. nov. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/64 A kérdező kommentje:

nameg hány olyat hallani, hogy részegen hazamegy, és kiírtja a családját? :D

a fűben lévő cbd alapvetően lehetetlenné teszi, hogy erőszakos legyél, miközben benned van a cucc.

2012. nov. 1. 15:14
 36/64 anonim ***** válasza:
88%

Szóval te végülis eldöntötted hogy drogozni jobb mint inni.. de azért feltetted a kérdést.. és mikor én (vagy bárki más) azt mondom hogy inkább berúgók de semmikép nem drogozok akkor hülye vagyok mert ...

Okcsáá...!:'D

2012. nov. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/64 anonim ***** válasza:
73%

Neked meg mi bajod van? Szívj nyugodtan füvet, mindenki leszarja,. hogy mekkora szerencsétlen vagy. Ha téged az tesz boldoggá, hogy egyik hétvégén sem tudsz magadról és szüleid meg aggódhatnak érted akkor tedd.


Egyébként hány éves vagy? Viselkedésed alapján max 10, de egy 10 éves még nem olyan hülye, hogy drogozzon. Kb 14 lehetsz.

2012. nov. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/64 anonim ***** válasza:
66%
Kedves kérdező! Mi a fenének írsz ki egy olyan kérdést, ami mások véleményére kíváncsi, hogyha valaki nem a te gondolkodásodhoz megfelelően kommentál lehordod. Mit képzelsz te magadról, hogy másokat hülyének állítasz be, mikor csak egy taknyos kamasz vagy. Senkit nem érdekel hogy piálsz e vagy szívsz, és ha ennyire nem tudod elfogadni a másik véleményét?
2012. nov. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/64 anonim ***** válasza:
70%
nemtom, mert mindkettőt csinálom :D
2012. nov. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/64 A kérdező kommentje:

ez nem vélemény, ez tény. az már nem az én hiányosságom, hogy ilyen kevés ésszel áldott meg a jóisten.

amíg a füvet elítélitek, fogadjunk, hogy azért lecsúszik nektek

2012. nov. 1. 19:03
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!