Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Menstruációs probléma. Párom...

Menstruációs probléma. Párom lányával vannak gondok!? /legalábbis szerintem/Tanácsot szeretnék kérni. Mondtam neki, hogy nyugodtan szóljon ha gond van, hisz én is nő vagyok!

Figyelt kérdés
A "nevelt"lányom,nemrég elkezdett menstruálni..és mikor ez megtörtént a saját anyjának se szólt róla.Persze kiderült otthon és anyuka állítólag elbeszélgetett vele erről a dologról!(már nem vagyok benne biztos).Most szünet volt itt voltak sokat nálunk(apjuknál).Megint megjött neki,tiszta vér volt minden reggelre,és a mamának se szólt semmit erről(de ugye észrevette mama)A lényeg mikor itt aludt,soha nem láttam,hogy kidobná a betétet,persze megkérdeztem,elmondása szerint a kinti kukába dobja.De ez nem volt igaz,mert abba nem volt!(az utolsó szemét még előtte reggel lett beledobva)Gyanítom ha használ betétet egyáltalán,akkor azt lehúzza a wc-n!Mondtam neki,hogy oda nem szabad,ő azt mondta nem szokta.Kérdeztem,hogy nem ázott e át éjjel?erre ő nem,és az ágynemű se lett olyan!Egyébként tiszta vér volt a lepedő és a pizsamanadrágja is(ezt titokba kimosta)láttam.Képzeljétek,megfordította a lepedőt,hogy ne vegyem észre!!Valamint ahonnan felállt véres volt a szék!Szerintetek miért nem szólt?mondtam,hogy ezen nincs semmi szégyelnivaló.Vagy ne tudja használni a betétet?vagy az rossz fajta?vagy egyáltalán használja e??
2013. jan. 3. 09:12
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Én maximálisan egyetértek Veled Kedves Kérdező! :)
2013. jan. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem meg túl kemény vagy vele, és főleg magadra gondolsz. Könyörgöm ő egy 12 éves gyerek, te meg a felnőtt. A saját lányoddal is így viselkednél? Ha azt akarod, hogy nyugodtan szóljon, meg veled ezt ( később mást)meg lehet beszélni, akkor nem ez a megfelelő módja a bizalom megszerzésének.

Bocs az őszinteségért, de tudod, nem vagytok egyenlő felek a gyerekkel. A megértésnek és az együttérzésnek most még főleg felőled kellene őfelé áramlania.

2013. jan. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az a fura, hogy már az én általános iskolai időmben is adtak úgynevezett felvilágosító csomagot. Abban azért elég értelmesen le lett írva, hogy mit hogyan. Ilyeneket manapság már nem osztanak szét?:O

Lehet, hogy zavarban van, de ez nem természetes, hogy úszik a vérben és mégsem kér segítséget. Gondolom másféle helyzetben is kiütközik ez a "nemtörődömsége"?

2013. jan. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 Habibibubu10 válasza:

Szerintem se az apuka előtt beszélj vele erről.Te is írtad milyen zárkózott és,hogy nem nyitott senki felé.Segíts neki,lásd el tanácsokkal és bízni fog benned.És akkor meg mi oka lenne elmondani az anyjának?

Mellesleg,ha egy betétet nem tud betenni a bugyijába akkor mi lesz a tamponnál? Ha ilyen figyelmetlen és ki kell mondjam igénytelen akkor később akár valami betegséget is összeszedhet a hanyagsága miatt.(mármint nemi betegséget)

2013. jan. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Én próbáltam vele szépen beszélni,normáisan..pl..ezen nincs semmi szégyelnivaló,nekem is van ilyen problémám,szóljon ha kell valami..nem e lett olyan az ágyneműje!stb..ÉS ezek után a szemembe hazudott!pedig ezt nem érdemlem ennyi év után.De más esetben ,jó vagyok ha apjánál kell elérni valamit...Hogy az anyjának nem-e mondaná el?!de,még arról is beszámolnak,hogy milyen bugyi van rajtam!/kikérdezés folyik otthon szerintem/,és azután az lesz,miért szólok bele az ő gyereke dolgaiba!Mert ezt már a párom is megkapta,ha szólni mert..
2013. jan. 6. 09:40
 26/27 Habibibubu10 válasza:
Hát sajnálom,akkor tényleg nincs mit tenni ilyen anyuka mellett,meg ha ilyen makacs a lány.
2013. jan. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
na jutotattok valahova ?
2013. febr. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!