Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek a lányommal, ha...

Mit tegyek a lányommal, ha ezeket találtam a szobájában?

Figyelt kérdés
15 éves lányom a napokban tű hegyes műkörmöt csináltatott, és az alapból szőke haját még világosabbra festette..emelett a szobájában rózsaszín és fekete csipke tanga bugyikat találtam, 18 éves barátja van állítölag ezek neki készültek, amikor ezt elmondta köpni nyelni nem tudtam... Ti mit tennétek?
2013. jan. 6. 23:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%
Higgadtan elmondanám neki, hogy mi hogy van, mit gondolok az egészről. Elmondanám neki, hogy bízom benne, szeretem, és ha bármi van, forduljon hozzám bizalommal. Ez amit tudsz.
2013. jan. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
80%
Tegnap volt egy majdnem ilyen kérdés, de ott a lány 16 volt.
2013. jan. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
84%

Mit csinálnék??? Adnék neki óvszert!

És szólnék hogy bennem bízhat mert nem csak az anyukája hanem a barátnője is szeretnék lenni!

Istenem nagy lány, barátja van, köröm, hajfestés szép bugyik ez már nem olyan nagy dolog, ettől még nem lesz sem több sem kevesebb!


Azt kifelejtettem hogy természetesen ez úgy működik nálam ha nem 2 hónapja ismeri a fiút!

2013. jan. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
84%

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kamasz..



miért kellett még egyszer kiírni??? Egyébként nem szabad kutatni a lányod szobájában, aki tiltással nevel hazudni tanít!

2013. jan. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
63%

Mit tennék? Imádkoznék, hogy az eddigi nevelésemből megragadt benne valami, hiszen most már minden tekintetben késő nevelni. :-)))


De viccet félretéve, felnőtt a kislányod. Tudja, mitől döglik a légy, be is veti a fegyverét. Nincs ezzel gond, ha okosan teszi, de nagyon fontos, hogy bízzon benned is, tudja, hogy a barátja is vagy, nem csak az anyja. Abból indulok ki, hogy normálisan nevelted, akkor pedig megvan az esély rá, hogy ésszel teszi, amit tesz.


Valamint: csinálja, de mértékkel, mert nagyon könnyű átesni a ló túloldalára. És tényleg fohászkodj, hogy elegendő útravalót adtál neki.

2013. jan. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
26%

nem kell neki annyi pénzt adni, és akkor mindezekhez nem jut hozzá.


amúgy meg, amíg csak ezek vannak, nem gáz. majd akkor aggódj, ha használt kotont találsz.

2013. jan. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
40%

Ugyan már 4-eske, ezt most miért kellett? Gondolod, hogy nem emlékszik, vagy kevés a hely a neten, azért aggódsz? Vagy dicsekedni akartál, hogy fejből tudod a kérdéseket?

Én elismerem tudásod, ha erre vágysz!

2013. jan. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
14%
Alapból letiltanám a zsebpénzét. Bár, most már minek. Éreztesd vele, hogy bízhat benned, ha cserébe nem csinál hülyeséget. És győződj meg róla, hogy nem csinál hülyeséget.
2013. jan. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Építs ki bizalmi viszonyt vele, 1000-edjére is hívd fel a figyelmet a védekezésre és az őszinteségre, semmiképp nem tiltanám el a pasitól, mert csak visszájára sül el.
2013. jan. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%
Az biztos ,hogy elbeszélgetnék 15 éves kislányommal,miért csinál magából plázapi**át.Arról is elbeszélgetnék,miért akar idősebbnek látszani,és reménykednék,hogy ha normálisan neveltem nem csinál hülyeséget,és nem fekszik le a barátjával,bár amiket leírtál ezek után már késő reménykedni.Elvenném a zsebpénzét,és rövidebdre húznám a pórázt,remélem együtt aludni nem engeded azért őket.
2013. jan. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!