Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek a lányommal, ha...

Mit tegyek a lányommal, ha ezeket találtam a szobájában?

Figyelt kérdés
15 éves lányom a napokban tű hegyes műkörmöt csináltatott, és az alapból szőke haját még világosabbra festette..emelett a szobájában rózsaszín és fekete csipke tanga bugyikat találtam, 18 éves barátja van állítölag ezek neki készültek, amikor ezt elmondta köpni nyelni nem tudtam... Ti mit tennétek?
2013. jan. 6. 23:30
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
53%

Kedves utolsó! Ez hülyeség...neked van gyereked???

Ettől nem lesz vki. láza p**** :D:D Nevetséges a mai világban aki ennyire konzervatív!! De nem vagyunk egyformák!!


Kérdező! Csajosodik, hagyd őt a dolgaival ne iszkáld mert csak eltávolodik tőled!! Adj neki óvszert vagy mégjobb ha csak a szobájában hagyod hogy észrevegye!! Hidd el tudni fogja hogy mit csináljon vele! De így tudni fogja hogy nem piszkálod, tiszteletben tartod a magánéletét és mindent elfog neked mondani!!! Ha tiltod csak roszabb lesz, és ugyis megoldja a hátad mögött is hidd el!!

Ja és tegnap tényleg volt ilyen kérdés...és ha te is az vagy...akkor még annyit tennék hozzá, hogy direkt ne turkálj a szobájába!!

2013. jan. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%
Á nem lesz,hajat fest,gondolom van rajta egy kilós mink,és műkörme is van,pontosan így néz ki egy plázapi**a gondolom az öltözködése is ilyesmi,és nem vagyok konzervatív de egy 15 éves még kislány,és elég gáz,hogy ennyi minden meg van neki engedve,és így költheti a pénzt.persze sokan azt tartják normálisnak ha 14-15 évesek úgy öltöznek,mitn a 20on évesek és "komoly" kapcsolataik vannak dugnak a nagy "szerelmeikkel".
2013. jan. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
62%

A kérdésemre nem válaszoltál!! mind1!!

Énis hordtam ilyeneket annó és nem voltam láza p*** :D Nevetséges!! Sőt igen már szexeltem is!!! 13 voltam mikor először és több mint 6 évig voltam együtt a fiúval!!!

De ha elakarja űzni akkor halgasson rád..

2013. jan. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
A plázap.csa és a szendeszűz között van azért némi átmenet. Az aranyközépút miért nem jó? Csak kérdem...
2013. jan. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
84%

Kérdező, egyik napról a másikra nőtt fel a kislányod?

:-))

Törődj bele, kedves, ez van. Ha eddig nem vetted észre a jeleket, nem mondta el a dolgait, akkor most ne zaklasd, mert elvadítod.

A bugyikat feltehetően a fiókjában találtad, de mondd csak, mit kerestél ott? Nem szép dolog kutakodni.

2013. jan. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
62%
De van!! És az hogy ennyi idősen van műkörme meg be van festve a haja és hogy tangát hord és van barátja akivel lefekszik az nem jelent pi***ságot!
2013. jan. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

"akkor aggódj, ha használt kotont találsz"

Szerintem ez nem olyan rossz, mintha pozitív terhességi tesztet találna...

2013. jan. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Sziasztok! A 4. által küldött kérdést én írtam ki. Nem tudom,hogy ez a kérdés csak kitalacio? Talán megirigyelte a +70 választ?

Azt gondolom ilyennel nem kell hazudni.

Üdv, 34 N

(még most nézem,hogy a kor is stimmel.az én lányom 16,5 barátja 18,5)

2013. jan. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ha nem kitalacio,szivesen beszelgetnek az anyukaval.:-)
2013. jan. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

ez nem olyan nagy vétek. Szerintem ne aggódj, a műköröm múlandó, majd megunja. A tangák... hát... a lányod már kezd felnőni, inkább beszélgess el vele a biztonságos szexről, és mondj el neki mindent a helyes védekezési módszerekről.

Sajnos sok fiatal a pénztárcában tart 1 gumit arra az esetre, ha lenne valami, vagy a zsebében csak sajnos az ilyen hibákból lehetnek a terhességek...

A ami fiatalság már szexel, nem tudod ettől megóvni, de segithetsz neki, hogy elővigyázatos lehessen.

2013. jan. 9. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!