Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elgondolkodtál már rajta,...

Elgondolkodtál már rajta, hogy mit tennél, ha a fiad egy nap bejelentené, hogy a saját neméhez vonzódik? El tudnád ezt fogadni?

Figyelt kérdés

2013. febr. 10. 21:26
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
80%

Azért, mert valaki meleg vagy leszbikus még lehet gyereke. Magyarországon is van nem is 1 meleg pár, akik nevelnek gyereket. Van olyan, hogy béranyaság és örökbefogadás is.

Anno egy meleg nem is gondolhatott arra, hogy gyereke legyen, de ma már nekik is lehet és erre vannak lehetőségeik. Egy meleg férfiban is lehetnek szülő érzések. És kitudja... lehet majd, pont a heteró gyereked nem akar, majd gyereket és nem lesz unokád!


23 meleg F.

2013. febr. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 anonim ***** válasza:
88%
Semmi problémám nem lenne vele. Szánom azokat, akiknek ez nem teljesen lényegtelen. Én örülnék, hogy beszélgetünk róla, és remélem, azt is megosztaná velem, hogy milyen pasik jönnek be neki, drukkolnék, hogy megtalálja, akit keres, egyébként pedig ugyanolyan tanácsokkal látnám el, mint ha hetero lenne (vigyázzon magára testileg és lelkileg is,stb.). N28
2013. febr. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 anonim ***** válasza:
63%

Nehezen fogadnám el, de semmit sem tehetnék ellene.


(Én annyira nem tartom jónak, ha meleg párok is nevelhetnének gyermeket. Nem azért mert rossz szülők lennének...lehet még jobb is mint némelyik... Hanem mert egész életére kihatással lenne. Már kis korában nem értené neki miért van 2 apukája. Ha nagyobb akkor már iskolában elkezdenék ezzel egyre jobban piszkálni.)

2013. febr. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 anonim ***** válasza:
74%
Elgondolkoztam már rajta, és el is tudnám fogadni. Alapból nem vagyok homofób, de ha a gyerekem lenne meleg, a saját húsom és vérem, akkor pláne nem utálkoznék. Valószínűleg megkérném, hogy hozza el a párját, hogy megismerhessem-ahogy akkor is cselekednék, ha hetero lenne.
2013. febr. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim ***** válasza:
87%

14:09,


A gyerekek sokkalta jobban megértenék. A gyerekek viszont egymást bármikor és bármiért piszkálják, ez kivédhetetlen. Ha nem azért, hogy két apukája van, akkor azért, mert a neve ilyen vagy olyan... Ez nagyon gyenge indok bármire is. A gyerek a legmegértőbbek, és a legkegyetlenebbek is egyben :) Bármit elfogadnak, és bármivel tudnak bántani mást.

2013. febr. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 anonim ***** válasza:
84%

El. Teljes mértékben.


Legalább nem tudna senkit se teherbe ejteni véletlenül.

(Ezt poénnak szántam, nem tudom mennyire jött át)

2013. febr. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 anonim ***** válasza:
16%
Nem! ( én magam is tini vagyok) Én nem dicsekednék az osztálytársaimnak erről, sőt, inkább hallgatnék róla, és tettetném, hogy csajozós vok. Nem fogadják el a többiek ebben a korban, úgyhogy jobb, ha 7 pecsétes titok marad!
2013. febr. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 anonim ***** válasza:
80%
Igen. Gyerek vagy még utolsó. A felnőtt lét ott kezdődik, hogy nem hazudok arról ,aki vagyok, hanem mások szemébe merek nézni, és válaszolni a kérdésekre, mert vállalom az embert, aki lettem. Amíg megfelelési kényszered van, tényleg gyerek vagy. A kérdés az, hogy megéri-e megfelelni azoknak, akik emiatt elítélnének? Nem kell reklámozni, hirdetni, de titkolni sem kell. Ez ennyi. Élni kell tovább, ez van. Egy plusz tulajdonság, nem pozitív, nem negatív. Csak egy a sok száz közül.
2013. febr. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 anonim ***** válasza:
80%
Eltudnám fogadni, én szeretném a fiamat.
2013. febr. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 anonim ***** válasza:
82%

#13 "Már kis korában nem értené neki miért van 2 apukája."


Ma már léteznek olyan mesekönyvek, amikkel nagyon jól el lehet magyarázni a gyereknek, hogy mi is a helyzet.

Persze a jobboldali újságok úgy állították be ezeket, mint propagandakönyveket, amin keresztül a melegek toborozni akarnak, pedig valójában ezeket a meleg párok gyerekeinek szánták.

2013. febr. 12. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!