Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elgondolkodtál már rajta,...

Elgondolkodtál már rajta, hogy mit tennél, ha a fiad egy nap bejelentené, hogy a saját neméhez vonzódik? El tudnád ezt fogadni?

Figyelt kérdés

2013. febr. 10. 21:26
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
14%

13 vagyok.


Felőlem lehet mindenféle oktató könyv meg film stb, én akkor is azt mondom, hogy a klasszikus felállás jobb...

2013. febr. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 anonim ***** válasza:
100%

25 vagyok.


akármit is mondasz, mindenkinek más a jobb és mindenki döntse el maga mi a jobb a _számára_ , más döntését meg tartsa tiszteletben.

2013. febr. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:
31%
Én nem mondtam, hogy ne legyenek ilyen szülők, csak azt, hogy a rendes felállás mellett vagyok. Te meg más mellett :) Nem akartam itt senkit sem eltéríteni a hitétől.
2013. febr. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:
100%

Csak az a baj, hogy úgy beszéltek erről, mintha döntés kérdése lenne az egész. Kijelentitek, hogy na nekem ez a felállás jobban bejön, mintha lett volna beleszólásotok a dologba, vagy kipróbáltátok volna mindkét verziót. Mindenkinek a saját felállása jön be! :)


23 meleg F.

2013. febr. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 anonim ***** válasza:

Ha lesz majd gyerekem és homoszexuális vagy akármi lesz,én elfogadom!Semmi kivetnivalóm nincs abban,hogy kivel ki és mit csinál.:) Közöm sem lenne a fiam szexuális életéhez.Mindenkinek szíve joga,hogy kit szeret!:D (na ez meg a másik,a szerelem.)


17/L-igen,később is ez lesz a véleményem!

2013. febr. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Kamasz vagyok,nincs még gyerekem,de szeretnék.Tegyük fel,hogy a fialm bejeleni,hogy meleg.

Először is igazából nem tudom elképzelni,hogy ne vettem volna észre,ne jöttem volna rá magamtól még mielőtt szólt volna. Liberális gondolkodásúnak tartom magam.

Mindegy a véleményem az ,hogy attól még a fiam,akit szeretek és úgy fogadom el ahogy van. Örülnék,hogy bízik bennem annyira,hogy beavasson és volt hozzá elég bátorsága,hogy felvállalja önmagát.Nem változna sok minden köztünk,ugyanúgy azt kívánnám,hogy találkozzon élete szerelmével mindegy milyen nemű, és egy boldog életet éljenek le együtt.Talán félteném egy kicsit,hogy a mássága miatt nehogy atrocitások érjék,vagy elítéljék(persze aki ennek alapján ítél jobb is ha távol marad...). Ugyanúgy támogatnám,bátorítanám,mellette állnék !

2013. febr. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:
Tizenévesen momentán nincs tervbe véve a gyerekvállalásom (sem a közeli, sem a távoli jövőben), de ha egyszer mégis erre adnám a fejem, nem alkalmaznék olyan nevelést, ami modellt állít a helyes embereszménynek. Bizalmas viszonyra törekednék a gyerekkel, semmit sem kéne tabunak tekintenie, nyugodtan kiteregethetné nekem a bárminemű szennyesét. Így valószínűleg nem hirtelen hidegzuhanyként érne a hír, hanem a kezdetektől be lennék avatva a részleteibe. Apránként könnyebb lenne hozzászoknom a gondolathoz (alapjáraton nem kifogásolom a homoszexualitást).
2013. febr. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:
Nem vagyok liberális, de szeretem a fiaimat és akkor is szeretni fogom, ha ilyet mondanának. Titokban persze elsiratnám (nem az unokák vagy ilyesmi miatt), hanem mert tudom, hogy ezzel együtt jócskán nehezebb élete lesz, mint ha nem lenne egy ilyen- a kellemetlenkedők számára könnyű -fogáspont rajta. De ez sok más dologra is igaz.
2013. febr. 13. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 anonim ***** válasza:
Először kiakadnék.Nagyon rossz lenne.Sajnos lehet,hogy veszekednék is vele.Megpróbálnám meggyőzni arról,hogy nem is meleg,csak egyszerűen kíváncsi(még ha tudnám is,hogy ez nem lehetséges,de megpróbálnám).Meg félteném is,hogy mit szól majd ehhez a társadalom.Nem igazán elfogadnám,hanem beletörődnék.Mert azért mégiscsak az én gyerekem...Én tisztességesen bevallom,hogy kicsit homofób vagyok.Nem utálkozom,nem bántom,de nem is szeretem őket.
2013. febr. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:
Szép dolog egy olyan dologért veszekedni vele, amiről nem is tehet, amit nem ő választott...
2013. febr. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!