Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elgondolkodtál már rajta,...

Elgondolkodtál már rajta, hogy mit tennél, ha a fiad egy nap bejelentené, hogy a saját neméhez vonzódik? El tudnád ezt fogadni?

Figyelt kérdés

2013. febr. 10. 21:26
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
24%

Mindent el kell fogadni, amin nem akarunk változtatni.


A kérdés a fontos részletekre nem tér ki, ez egy összetett kérdés valójában, amit A. J. Christian könyveiben és előadásaiban is részletesen megválaszolt.


Hétköznapian fogalmazva sokat számít, hogy divat langyi, celeb kattant vagy genetikailag kódoltan milyen mértékben sérült a gyermek. Ezek függvényében lehet gondolkodni a beavatkozáson vagy mosolygós természetes elfogadáson.


Én is vonzódom a saját nememhez, 'szeretem magam' (Brian Tracy) :), a szép nőket, a párom pedig a hagyományos értelemben találom vonzónak.

2013. febr. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem meg a melegek nagy része igenis tehet róla, egész egyszerűen divat ma LMBT-nek lenni. Erről szól a média, ezt sulykolja az egész popkultúra. Talán eszébe se jutott volna, ha nem találkozna a témával úton-útfélen. Egy elenyésző kisebbség az, aki valóban genetikusan, vagy a magzati korban hibás irányba fejlődés miatt vonzódik saját neméhez.
2013. febr. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:
74%
Na akkor kérlek szépen sorolj fel nekem olyan a médiában előforduló műsorokat, amik azt szajkózzák, hogy legyél meleg!
2013. febr. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:
2013. febr. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:

Ez, csak 2 példa. Ezektől senki se lesz meleg...

Az első videó egy hibbant elme gondolatait tartalmazza... És azért, mert egy politikus kijelenti, hogy meleg még senki se lesz meleg. Vagy neked is volt az életedben egy pont, ahol dönthettél, hogy heteró vagy meleg akarsz lenni?

2013. febr. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:

Az első videó - még ha a kritikus értékítélete már az elejétől fogva egyértelmű is - egy hatásvadász és tabudöntögető "műről" rántja le a leplet. Jó lenne hallani a szerző igazi, polkorrekt mondanivalóját, hogy pl. miért eszi meg egy sátánkeresztes apáca a rózsafűzért, stb.

A második videó - csakúgy, mint az egyre többet látható meleg reklámok - szintén összpontosítják a figyelmet a témára, a társadalom számára előbb elfogadhatóvá, majd trendivé, utóvégre majdhogynem követendővé teszik.

Amikor én fogékony lehettem volna, akkor még nem mutattak ilyen ( [link] reklámokat, nem is hallottam ilyenekről, azaz divatból nem követtem volna. Mivel azóta sem követem, ezért valszeg nálam a genetika sem hibázott.

A linkek csak úgy első blikkre vannak, lehet hogy vannak sokkal jobbak is....

2013. febr. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:
100%
szerinted valaki annak hatására lesz meleg, hogy valakiről kiderül, hogy meleg? :D :D ó, szent együgyűség C=
2013. febr. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim ***** válasza:
31%
Azt hiszem, már egyszer írtam: Szerintem meg a melegek nagy része igenis tehet róla, egész egyszerűen divat ma LMBT-nek lenni. Erről szól a média, ezt sulykolja az egész popkultúra.
2013. febr. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:

A médiában még látatlanul is ott vannak. Mondhatni hogy fő terepük a média. Csak egy példával a közelmúltból had világítsam meg, hogy mire gondolok és hogy milyen a hatásuk az emberekre. Nem rég ért véget a tv2-őn a Voice. Hát az előadások után nem volt olyan fórum ahol ne lett volna téma a szereplők öltözéke, sőt az egyik adásban még Mező Misinél is kiverte a biztosítékot egy langyi sál. Aki nézte a műsort az tudja miről írok, aki nem az megnézheti a neten.

Nos, azt hiszem talán az itt írkáló legnagyobb liberális szemléletű netezők között is akadt olyan aki lebu_zizta a stylistet.

Hát erről van itt szó. A médiában hemzsegnek a melegek akár látható akár csak ténykedésükben látható módon. Jól fizetett állások, trendi szakmák amikben tevékenykednek. Nyilván, hogy követendő példaképek az ifjúság részéről.

De már azokat a legnagyobb liberálisokat is úgy ingerlik ezek az emberek mint azokat akik nyíltan ki nem állhatják a melegeket. De ugyanúgy lebu_zizzák a stylistet ha nem tetszik nekik a ruha amibe a "stárokat" öltöztetik. Nem kell itt valami nagy dologra gondolni, már a mindennapjaink része lett a melegség. Ez tény. És nem kell itt a médiának toborozni, van jelentkező bőven a jól fizető állásokra.

2013. febr. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim ***** válasza:
100%

Hogy lehetne már divat a homoszexualitás, mikor meleg fiatalok tucatjai követnek el öngyilkosságot minden évben, mert a társadalom nem fogadja el őket?

Az emberek lenézik a melegeket.

Ez a divat duma csak egy újabb homofób hazugság.


Minden homoszexuális ember évekig őrlődik, mire elfogadja saját magát. Nem egy kellemes érzés.


Soha senki nem találkozott még olyan emberrel, aki csak úgy, minden belső őrlődés nélkül, hogy meleg.


Aki meleg annak sokkal nehezebb az élete, így senki se választja ezt "divatból" önszántából.

2013. febr. 18. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!