Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elgondolkodtál már rajta,...

Elgondolkodtál már rajta, hogy mit tennél, ha a fiad egy nap bejelentené, hogy a saját neméhez vonzódik? El tudnád ezt fogadni?

Figyelt kérdés

2013. febr. 10. 21:26
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:

14:46


A melegek tanulnak, egyetemre járnak.

Sajnálod tőlük, hogy a szakmájukban sikeresek?


Mivel a melegeknek nincsenek barátaik gyerek korukban, ezért jobban tudnak a tanulásra koncentrálni.

2013. febr. 18. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim ***** válasza:
saját tapasztalat? :D
2013. febr. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim ***** válasza:

" Mivel a melegeknek nincsenek barátaik gyerek korukban, ezért jobban tudnak a tanulásra koncentrálni. "


Ez azért nem teljesen igaz. Nekem is voltak barátaim, a páromnak is és a meleg barátaim se szűkölködtek barátokban.

2013. febr. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 rotterdami válasza:
100%

Nos ha az én gyerekem lenne meleg, én még jobban izgulnék, hogy be mutassa a párját, mintha hetero lenne.

Nem tudom miért, de jobban izgulok a furcsa és új dolgokért.

Ha kiderülne róla, nem lepődnék meg (na jó de).

De ha a barátaimról derülne ki, akkor tényleg nem lepődnék meg XD.

Nem mintha olyanok lennének, hogy utalnak rá.

Heteró vagyok, de nincs semmi bajom a melegekkel meg leszbikusokkal.

Ha gyerekem lenne (még nincs), akkor csak azért imádkoznék, hogy ne legyen fogyatékos.

Lényeg az egészség.

22F

2013. febr. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim ***** válasza:
ha lenne gyerekem, akkor tuti nem jelentene be semmi ilyesmit, hanem ha be akarná mutatni a barátját, akkor csak hazaállítana vele, mivel tudná, hogy nem jelentene számomra különbséget ;)
2013. márc. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!