Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Jogosan haragudtak meg rám az...

Jogosan haragudtak meg rám az osztálytársaim? (felelés)

Figyelt kérdés

Ma volt felelés történelemből. Én már hetek óta készülök, hogy feleljek, de eddig mindig elmaradt valamiért... Aztán ma bejött a tanár, hogy na, akkor ma felelés. Én már jelentkezni akartam önként, amikor az egyik osztálytársam megelőzött, és mondta, hogy ő szeretne passzolni. Vagyis van 3 lehetősége mindenkinek, hogy ha nem tanult aznapra, akkor a passzal védelmet kap, és azon az órán biztosan nem felelhet. Szinte mindenki feltette a kezét, és miután a tanár ezt lejegyzetelte, én jelentkeztem, hogy szívesen felelnék. És akkor mindenki csúnyán nézett rám, meg mondták, hogy ajj már, most elpazaroltam egy lehetőséget...

Ti haragudnátok rám?


2013. febr. 11. 18:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
49%
nem siófoki vagy?XD
2013. febr. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

De nem mindenki a saját lehetőségeit használhatja fel?!Mert ezért így haragudni értelme sincs.:')

Gyerekesek,ennyi!Ne törődj velük!


17/L

2013. febr. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem momentán szó sincs itt irigységről, egyszerűen kiakadtak, amiért csak a csoportos sumákolás után jelentette be a kérdező, hogy szívesen tenne egy próbát. Át tudom érezni a helyzetüket, én sem venném jó néven, de ettől még nem a te hibád. Ha rendszeresen tanulnának, nem lenne mitől félniük ilyenkor.
2013. febr. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!