Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nem birok a 12 éves lányommal?

Noémi21 kérdése:

Nem birok a 12 éves lányommal?

Figyelt kérdés
Nem hallgat rám nem tanul mit csináljak?Már próbáltam szobafogságot nem jött be úgy beszél velem mint egy kutyával a multkor 2 doboz cigit találtam a szobájába!!!Megkérdeztem tőle hogy mégis hogy gondolja hogy cigizhet erre ő azt monda hogy ne pofázzak bele az életébe.. Teljesen kivagyok mit kéne csinálnom?
2013. ápr. 3. 06:08
1 2 3
 21/28 anonim válasza:

Szia nekem 13 éves a lányom de vele is voltak ilyen gondok

(cigizni nem cigizett) De én meg mondtam neki hogy ha nem áll neki tanulni visszamegy a napközibe nem állt neki így visszaküldtem + még szakköre is járnia kell ha tetszik neki ha nem!!A feleselésért én adtam volna neki egy jó erős pofont az majd helyreteszi! Még csak 12 éves hogy mer így beszélni a szüleivel?!! Amúgy ha nem hallgat rád meg cigizik akkor mond meg neki hogy nem lesz net se tv se telefon vagy ha szokta vasalni a haját akkor vedd el tőle a hajvasalót és ne engedd sehova te vidd az iskolába és te is hozd haza ne kapjon zsebpénzt!!! Tudom hogy egyszerre ez egy kicsit soknak tűnik de addig neveld meg amíg lehet!!Mert 2 év mulva már túl késő lesz!!!!

2013. ápr. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

21es

Szerintem most is már egy kicsit késő.

Egyébként szuperdada módszereit alkalmazd szerintem ebben a korban is bejöhet.

18/l

2013. ápr. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Kedves Noémi!

Én a fentiek közül nem sok hasznosat találtam. Az általad írtakból a tisztelet és bizalmai kapocs hiányát szűröm le. Ilyen-olyan "praktikákat" feleslegesnek tartom, hogy írjak, mert öt mondatból nem lehet komplex emberi kapcsolatokra ajánlatot tenni. Valóban egy nevelési tanácsadó segítsége lehet a megoldás.

2013. ápr. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
"azt monda hogy ne pofázzak bele az életébe" Na ekkor adtam volna egy átszállóst! Majd bünti!
2013. ápr. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim válasza:
hat, en nem vagyok felnott, meg csak 12 eves vagyok, de leirom azt ami az en velemenyem. Szeretnem megjegyezni, hogy en es a velem egykoruak se veszik komolyan azt amikor egy felnottt csak orditozik ossze-vissza, es latszik rajta hogy duhos. Sokkal hatasossabb szokott lenni nalam az ha leulunk egy jo ki anya-lanya beszelgetesre, es esetleg a szulo azokat a problemakat vilagitja meg ami engem zavarna jelen pillanatban: pl. rosszul fogok kinezni, a tobbiek ki fognak csufolni, ez nagyon ciki, hogy ovodaskent viselkedek... A bunteteseket is csak akkor tudom komolyan venni, ha azokat nyugodtan mondtak ki, nem pedig kiabalva
2013. ápr. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Utolsó: Kétszer-háromszor jól szájba verne anyukád és utána eszedbe se jutna, hogy ne vedd komolyan. Azért pofozzák meg a szülők az ilyen kölköket, mert már nem bírják elviselni őket.

Ezért nem lesz soha gyerekem, mert hihetetlenül rühellem őket, az összes ilyen haszontalan szarságért.

2013. ápr. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 senior24 ***** válasza:

Igaza van a az utolsónak,nem kellene kihozni belölük az ördögöt és pont azért orditoznak mert már annyira elvetitek a sujkot h szép szobol már nem értitek meg azt h az ember mit akar.

Na meg nem beszélve arrol h miket csináltok."Kicsufolnak vagy nem"ciki vagy nem ciki"gáz vagy nem gáz", na látod innen is látszik h mennyire GYEREK VAGY MÉG!!Ezek azok a dolgok amiket te problémának tartasz?:d:DMert hát miért ne lennél az hiszen 12 éves vagy,csak azt nem értem h amikor dugni kell meg diszkoba járni és mocsár részegen pasizni meg had ne meséljem h mit csináltok és ahogy otthon viselkedtek,akkor felnöttnek érzitek magatokat,de amikor segiteni kell vagy elpakolni utánatok vagy kaját csinálni magatoknak vagy ha bármi rosszat csináltok,mert felelösségetek az egy nagy 0,akkor hirtelen gyerekek vagytok.Hm..Érdekes.Cigiztek mert annyira felnöttesnek gondoljátok meg érzitek is magatokat,már ennyi idösen felcsináltatjátok magatokat mert ciki lesz az osztályban h te még szüz vagy vagy nincs egy jo szaftos pasis sztorid,de ha baj van,akkor meg hirtelen ártatlan kis gyerekeknek valljátok magatokat akik követelik apuci meg anyuci pénzét meg a segitségét,de még mielött megtörténne a baj apuciék figyelmeztetnek titeket normális hangon h ezt nem szabad meg azt nem,csak le sem sz'rjátok a fejüket mert ti marha modern kis droid tinic'fkák vagytok,ti aztán mindent tudtok a világrol.Tudod nem hiába p'fáznak el dolgokat.ÉS h kiabálnak?Lehet h megvan az oka.Tudod minden okkal történik.Ok-okozat.Ez egy törvény,bár te honnan tudnád.A te eszed max a facebook-ig megy el meg az ilyen hasonlokig.Tipikus jellemzö h normálisan szol az ember nektek aztán full flegma verzio a válasz,azért mert 12 éves vagy és ez megy jo ideig és egy idö után már azt is elvárjátok h az ember maradjon nyugodt.Tudod hány ilyen hozzád hasonlo kis ... halt meg vagy tünt el vagy lett valami baja és föleg diszkókban vagy éjjel az utcán,azért mert k'rvára felnöttnek érzitek magatokat.És mielött megtörténnek a bajok,elötte hazudoztok h ti csak tanulni mentek a bnökhöz,akik persze falaznak mint állat,aztán felveszitek a "dugjál meg ruhát" ás mentek késö este diszkozni.Késöbb ott sirtok a rendörségen h ti ezt nem akartátok meg azt nem akartátok.Tudod én pont ezért nem tudlak titeket sajnálni.Elmondom neked h nekem ennyi idösen és nem csak nekem hanem rengeteg embernek sokkal több esze volt ennyi idösen mint nektek.

2013. ápr. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 senior24 ***** válasza:

Még annyit.

Az hogy ti igy viselkedtek az a szülök nevelési technikájának óriási hibája.90 százalékban!!!!

2013. ápr. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!