Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » EL tudom titkolni?

EL tudom titkolni?

Figyelt kérdés
Nyelv piercinget szeretnék anyáék nem tudhatják meg mert még csak 13 éves vagyok az aláírást meg minden engedélyt megoldanánk mert barátnőmnek az anyuja aláírná nekem csak attól félek hogy lebukok szerintetek?

2013. máj. 26. 21:34
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
100%
Hogy akarod eltitkolni? Nem fogod kinyitni a szád? A barátnődnek jó bunkó anyja van. Le fogsz bukni.
2013. máj. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon fontos, hogy titkolózz a szüleid előtt, és kész tények elé állítsd őket. A bizalom eljátszásáról már nem is beszélve! Gratula a barátnőd anyukájának, hogy ebben részt vesz, neki biztos nem esne rosszul, ha az ő lánya kerülné meg. Egy anyuka....
2013. máj. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 A kérdező kommentje:
Nővérem is megcsinálta még 8 évvel ezelőtt csak annyi hogy amikor ebszélt nem nyitotta nagyra a száját és akkor nem feltűnő.
2013. máj. 26. 21:37
 4/57 anonim ***** válasza:
100%

Tuti,hogy lebuknál.Hidd el nekem is van.Az elején nem ehetsz 1 hétig tejterméket majd,a nyílt seb miatt amit szúrnak a nyelvedbe.Illetve nagyon pöszén fogsz beszélni.Tutira észreveszik.Ráérsz egyébként még ezzel nekem 17 évesen lett megcsinálva.Várj még picit vele és persze beszéld meg a szüleiddel.

A barátnőd anyukája meg ha aláírja a beleegyezést és anyukád megtudja ezt ha ismeri nagyon össze fog vele kapni e miatt.

Megér neked ennyit?

2013. máj. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
97%
Hol menő már a nyelvpiercing? Egyébként normális helyen megbizonyosodnak róla, hogy kié az aláírás! A barátnőd anyukája meg igen felelősség teljes, gondos szülő lehet ha nem szól anyukádnak és neked falaz.. Szerintem majd 5 év múlva gondold újra!:) Egy 14 éves lány.
2013. máj. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 A kérdező kommentje:
De anyának elmondhatnám akkor sem értené meg... Semmi ilyet nem tudok vele megbeszélni...
2013. máj. 26. 21:38
 7/57 anonim ***** válasza:
83%
Gondolkozz már, 13 éves vagy. Az iskolában is észrevehetik, elkotyogod és még a végén a szülőről lesz meg a véleménye mindenkinek, hogy ilyet enged a kislányának. Nem neked való még. Ahogy az imént leírtam, 5 év múlva térj vissza rá!
2013. máj. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
89%
Talán, mert 13 évesen felesleges a nyelv piercing.
2013. máj. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 A kérdező kommentje:
Az osztályom felének már valahol van pc-je...
2013. máj. 26. 21:42
 10/57 anonim ***** válasza:
98%
És? Legyél egyedi, és mondd hogy neked nem kell egy ilyen hülye vacak dolog ami egyáltalán nem menő!:)
2013. máj. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!