Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » EL tudom titkolni?

EL tudom titkolni?

Figyelt kérdés
Nyelv piercinget szeretnék anyáék nem tudhatják meg mert még csak 13 éves vagyok az aláírást meg minden engedélyt megoldanánk mert barátnőmnek az anyuja aláírná nekem csak attól félek hogy lebukok szerintetek?

2013. máj. 26. 21:34
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:
Sehonnan azért írtam.:)
2013. máj. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 A kérdező kommentje:
Na köszönöm a védést :) egyik válaszoló nagyon feltűnt most 9.-es és oltja a 6.-osokat és most ballagok úgyhogy csak 1 évvel vagyok fiatalabb nálad :) Úgyhogy túl sokat nem változtak a dolgok maximum arra nem így volt "szokás,, És igen meg fogom várni a 14. szülinapomat és megpróbálom arra megkérni szüleimet hogy akkor hagy rakassam be a pc. Hátha szerencsém lesz :)
2013. máj. 28. 21:30
 43/57 A kérdező kommentje:
Ja és igen a szalon... arra mindenképp figyelni fogok és már remélem anyáékkal együtt tudom kiválasztani.. egyre jobban feszegetem és annyira nem is tabu téma :D
2013. máj. 28. 21:32
 44/57 anonim ***** válasza:
100%

13 évesen tényleg nagyon fontos a nyelv pc..komolyan:D:D:Dxdd 13 évesen nekem is minden vágyam egy pc volt mondjuk én szúrtam is magamnak de csak a köldökömet..de azóta már nincs ott semmi mert rohadtul begyulladt húú nagyon fájt ki ne próbáld!:D mondjuk a fülemet én szúrtam megamnak..azzal is rendesen megjártam nagyon sokat begyullad..én pc helyett maradtam a fülporc pc-nél most az is elég. De így rájöttem miután megcsináltattam hogy nem kellet volna mert ha felnövök és munkát keresek,valahova lehet hogy e-miatt nem vesznek fel..vagy pl a modelleknek se lehet pc-jük..szóval szerintem várj még felnősz bőven ráérsz én is szeretnék majd pc-t,tetoválás de nem ezek a legfontosabb dolgok..szóval szerintem felejtsd el 18 éves korodig vagy amíg munkát találsz..tudom soknak tűnik:D amúgy ezis csak egy ideig fog kelleni..én így voltam az ajak pc-vel..kb 3 évig hisztiztem anyukáméknak de nem engedték mostmár meg annyira nem is tetszik:D

Szüleid előtt meg végképp ne próbáld meg eltitkolni mert úgyse tudod..ha lebuksz meg nagyon rossz lesz..ne akard hogy anyukád haragudjon rád..én a fülemet tágítottam titokban..mikor megtudta..fú nagyon kiborult..enynire még sose veszekedett velem..kb elsírta magát:S nagyon rosszul éreztem magam :(


15/l

2013. máj. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:

Szerintem rám gondoltál, mert én írtam csak konkrétan, hogy "6.-osok", meg hogy 9.-es vagyok.

Figyelj, attól még, hogy 8.-os vagy, még 2000-ben születtél, én meg '97-ben. Ez neked hol 1 év? :D

Attól még, hogy korábban mentél suliba, nem öregedtél.

Matematikát tanítanak nálatok?

2013. máj. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 anonim ***** válasza:
100%

Ne hazudj.

Én nem mondom hogy a tetkó vagy pc miatt r*banc lesz valaki, mert nekem 1 éves korom óta van fülbevalóm, 1 évesen még nem lehettem r.banc :DD

Viszont majd ráérsz ezekre 18 éves korod után, hidd el. Semmiről nem késel le. És ilyeneket NE azért csináltass, mert a Gizinek meg a Julinak is van már.....

2013. máj. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 anonim válasza:
100%
én 13 vagyok de nem látom mi ebben az érdekes vagy a MENŐ.Gondolkozz már el ....félsz attól,hogy a barátaid ezért kicsúfolnak,akkor szerintem azok nem igazi barátok.Úgy kéne elfogadjanak ahogy vagy.
2013. jún. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim ***** válasza:
100%
csak gratulálni tudok annak, aki egy 13évesnek nyelv pc-t szúr, nem kicsit lehet beperelni a szalont. egyébként én is akartam (22vagyok), de nekem nem lehetett, mert túl közel van a nyelvfékem. ráérsz majd 18évesen is, addig 3x fogod meggondolni.
2013. jún. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 A kérdező kommentje:
megbeszéltem anyummal azt mondta ha a 15. szülinapom lesz akkor megkapom az már csak egy év... és még mielőtt bárki beleszólna azért csak egy év mert pár nap és betöltöm a 14-et egyébként meg láttam valaki írta nem 2000-ben születtem hanem 1999-ben...
2013. jún. 25. 16:27
 50/57 anonim ***** válasza:
Örülök,hogy megbeszélted vele a dolgot.Látod mondtam,hogy érdemes.:)
2013. jún. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!