Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » EL tudom titkolni?

EL tudom titkolni?

Figyelt kérdés
Nyelv piercinget szeretnék anyáék nem tudhatják meg mert még csak 13 éves vagyok az aláírást meg minden engedélyt megoldanánk mert barátnőmnek az anyuja aláírná nekem csak attól félek hogy lebukok szerintetek?

2013. máj. 26. 21:34
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
100%

"Az osztályom felének már valahol van pc-je..."


Na, még egy birka, amelyik meg a nyáj után..

13 éves korosztálynak piercing?? Gratulálok a kedves szülőknek. Te lennél a gyerekem, a másik anyukát (okirat hamisítás miatt) és a szalont is a rendőrségen jelenteném fel. Te meg büntetésben lennél 16 éves korodig.

2013. máj. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 anonim ***** válasza:
100%
Nevetséges, hogy ilyen 6.-os kis szarosok akarnak már nyelvpiercinget, azt pedig, hogy fél osztálynak van már, valamiért nem tudom elhinni. 9.-es vagyok, 25 lány van az osztályomban, abból egynek van piercingje. (16 évesek vagyunk, nem 15)
2013. máj. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 anonim válasza:
100%

Természetesen egyetértek azokkal, akik írták, hogy birkaként mész te is a tömeg után, hiszen olyasmivel próbálsz kitűnni, ami épphogy nem kitűnő dolog, hiszen a te korosztályodban a TÖBBSÉG csak ilyesmivel szokott kitűnni ( piercing, tetkó, műköröm, sminkzsákok, stb. ), úgyhogy semmivel nem lennél különb, csak egy leszel te is a millió tini közül, akik mind azt hiszik, hogy ők kitűnnek valamivel, közben meg olyanok, mint a fűszálak ( tök egyformák ).


Viszont bizonyára felesleges győzködni téged, úgyis mész a saját fejed után, főképp ha még olyan szüleid is vannak, akik nem veszik észre, hogy mi van az orruk előtt.


Arra legalább figyelj oda, hogy biztonságos körülmények között és igényes helyen csináltassátok a piercinget. Az ilyen titokban csinált dolgokat sokan olyan helyeken intézik, ahol még orvosi engedélyt sem kapott az illető melós, hogy piercinget lőjön. Páran meg is isszák ennek a levét: ismertem egy lányt, akinek besárgult az egész nyelve, mert fertőzést kapott a piercingtől ( nyilván valami ócska helyen csináltatta ) és a háziorvosa azt mondta, hogy ha nem szedi ki a piercinget, akkor bele fog halni a fertőzésbe.

Úgyhogy legalább arra legyen eszed, hogy rendes és tiszta helyre mész, ez mondjuk érvényes minden alkalomra, nem csak a mostanira.


A szüleidtől függ, hogy eltudod-e titkolni vagy sem. Egy figyelmes szülő kiszemeli, ha valami változik rajtad, de a mai fiatalok agyafúrtak. Én például már ki is gondoltam egy módszert, amely által ellehetne titkolni a dolgot a szülők elől, feltűnés nélkül. Biztos vannak még sokan, akik hasonló ötletekkel elő tudnak állni ( sajnos ).

2013. máj. 27. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 anonim ***** válasza:
100%
Ha én lennék anyukád és észrevenném, h pc-ed van, utánajárnék és megtudnám, hol csináltattad, ki írt alá a nevemben és feljelenteném az aláírót. Oltári balhét csapnék, h laza anyucinak ne legyen kedve többet jófejeskedni más gyerekével. A gyerekemnek meg büntetés járna. Nincs zsebpénz, nincs net, nincs telefon. miovel a bizalmamat eljátszotta, jó ideig biztos nem engedném el sehová, csak úgy, ha én viszem és én hozom el. akkor, amikor én akarom.
2013. máj. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és amúgy én sok mindent megengedek, amíg a gyerek normális és tartja magát a játékszabályokhoz. Nem a pc a gond. Ha kérné, lehet, h igent mondanék. Hanem az, hogy ilyen utolsó kis tetű módon akar kijátszani a saját gyerekem.
2013. máj. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 anonim ***** válasza:
100%

Bizony utolsó válaszolóval teljesen egyetértek.

Miért nem kérdezed meg? Ha meg nem, hát nem. Ettől sem több sem kevesebb nem leszel, majd csináltatsz ha már elköltöztél, vagy legalább egy pár évvel idősebb leszel.

2013. máj. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim ***** válasza:
100%
én is egyetértek az utolsó elöttivel.ha megkérdeznéd,még esetleg meg is engedném,vagy megbeszélnénk a dolgot,hogy még gondolkozz rajta egy ideig,és ha biztos vagy benne 100%-ig akkor megkaphatod karácsonyi ajándéknak./ez csak egy példa volt/ de ha a te szüleid nem engedik (enyém se engedné neaggódj) próbálj meg mással kitünni a többi közül,valami jobbal,menőbbel
2013. máj. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:
100%
Mi a francra jó a nyelv pc most komolyan??? még csak nem is látja senki, csak max pár ember, szóval még arra sem jó, hogy "menőzzél" vele :D nem bántásból, de hidd el, nem véletlenül mondjuk hogy kicsi vagy még ehhez.
2013. máj. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim ***** válasza:
16%

Én tegnap beszéltem privátban a kérdezővel.

Azt mondta vár a 14. születésnapjáig és megkérdezi az anyukáját.Addig nem csináltatja meg.

Ugyhogy ne oltsátok már....

2013. máj. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 anonim ***** válasza:
87%
Honnan kellett volna tudnunk? :)
2013. máj. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!