Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » EL tudom titkolni?

EL tudom titkolni?

Figyelt kérdés
Nyelv piercinget szeretnék anyáék nem tudhatják meg mert még csak 13 éves vagyok az aláírást meg minden engedélyt megoldanánk mert barátnőmnek az anyuja aláírná nekem csak attól félek hogy lebukok szerintetek?

2013. máj. 26. 21:34
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:
addigra bőven megjöhet az eszed, és lemondasz róla :P
2013. jún. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:
100%

A piercing elfertőződhet. Unokanővérem egyik ismerőse emiatt vakult meg. Lepontozhatsz, de szerintem ne csináltass piercinget, főleg ne tizenhárom évesen.


Szintén 13/L

2013. aug. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim válasza:
100%

Látod, hogy mindenki le akar beszélni? Ennek oka van.

A fertőzések, okirathamisítás, és egyebek mellet lehet hogy később nagyon megbánod. Kérlek, ne csináld. Én is 13/L vagyok, és szerintem egyáltalán nem jó ötlet. Ha gondolod, lövess még egy lyukat a füledbe vagy ilyesmi, de ne tegyél piercinget a nyelvedbe! Másrészt, meg szerintem nagyon fáj, mikor kilövik a nyelved. és utána meg nem is tudsz enni normálisan. Biztos hogy megéri?

Remélem helyesen cselekszel.

2013. aug. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 A kérdező kommentje:
Még nem csináltattam meg :D majd ballagás után megcsináltathatom most a fülembe felülre csináltatok 2 lyukat :D
2013. aug. 19. 21:34
 55/57 Maybe Koys? válasza:
Na végül lett valami? Ohh már 7 éves a kérdés.. Telik az idő :D
2020. aug. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 anonim ***** válasza:
Azóta már ki is vette valószínűleg :o
2020. aug. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 anonim válasza:
Azóta már 22 éves a kérdező. Vajon van még pc-je? :D
2022. febr. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!