Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » EL tudom titkolni?

EL tudom titkolni?

Figyelt kérdés
Nyelv piercinget szeretnék anyáék nem tudhatják meg mert még csak 13 éves vagyok az aláírást meg minden engedélyt megoldanánk mert barátnőmnek az anyuja aláírná nekem csak attól félek hogy lebukok szerintetek?

2013. máj. 26. 21:34
1 2 3 4 5 6
 21/57 A kérdező kommentje:
Az hogy hogyan/mennyi idő alatt forr be az a lövétől is függ.. testvéremnek ki lett lőve anyáék észrevették kivetették és még most is meg van a helye simán bele tudja tenni...
2013. máj. 26. 22:00
 22/57 anonim ***** válasza:
18%

Velem beszéltél privibe.:)

Nekem sincs benne kb 4 éve de akár mikor vissza tudom tenni.:)

2013. máj. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 A kérdező kommentje:
Más néven ribanc rendszám.. na az az amit soha nem fogok csinálni de nem értem miért csak 1 fokkal jobb a nyelv pc-t nem látja mindenki...
2013. máj. 26. 22:01
 24/57 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőd anyukája jó nagy sz*rházi lehet....
2013. máj. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 A kérdező kommentje:
Nővéremét pontosan nem tudom de azt tudom hogy évek teltek el hogy nem tette be a pc-t és még most is bele tudja tenni
2013. máj. 26. 22:03
 26/57 anonim ***** válasza:
22%

A ribanc rendszám az ami a derékon van?

Nekem is van a jobb oldalon a derekamon egy kínai írás,kínai motívumokkal.Elég nagy.Kb 20*25 cm-es.Ezért ribanc lennék?

Hát én nem tartom magam annak....

2013. máj. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 anonim ***** válasza:
100%
Minek kell egy kislánynak nyelvpiercing,mondjuk később sem szép,ne akard elveszíteni anyukád bizalmát nem éri meg,ráadásul ronda is a piercing.
2013. máj. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 anonim válasza:
100%
[link] és ha elkapsz vmi ilyet mit csinálsz?
2013. máj. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan mondom már én szégyenlem a korosztályomat,vagyis 16 vagyok,de komolyan 3 év alatt hogy változhatott ennyi minden?

Ember,13 éves vagy! Ne beszélj már vezéregyéniségről meg a nagy eszedről,hogy már 6 évesen nem babáztál..és?

Képes lennék barátnőd anyuját (akit egyáltalán nem tudok megérteni) ekkor bajba vinni egy kis pc miatt? Ráadásul a szüleid úgyis kifogják vetetni,mert lefogsz bukni és akkor meg mire mentél?Arra,hogy a szüleid nem lesznek büszkék rád (finoman fogalmaztam). Ahelyett ,hogy várnál pár évet és ha még mindig akarod akkor megcsináltatod anyud engedélyével együtt.


Amúgy abba nem gonoltál bele,hogy nem véletlen kell,hogy 18 év alatt alárják a szülők?És nem véletlen nem engedik meg anyudék?

2013. máj. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 anonim ***** válasza:
100%
El lehet titkolni ha nagyon ügyes vagy. Barátnőm is csináltatott és neki sem vették észre egészen addig amíg egyszer kajálás közben ki nem pottyant a szájából :DD Viszont ha azt akarod h ne vegyék észre akkor minek csináltatod? Mert egy idő után be fog rögzülni h zárt szájjal beszélsz és akkor nem csak otthon hanem sehol máshol nem fogják látni. Értelmetlen. Arról nem is beszélve hogy csókolózásnál nagyon zavaró tud lenni. Legalábbis én smároltam olyan sráccal akinek volt nyelv pcje és nekem baromi szar volt. Bár neki lehet h nem... De én a helyedben hagynám az egészet bár gondolom neked ez úgysem számít sokat :))
2013. máj. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!