Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek melyik lenne jobb?

Szerintetek melyik lenne jobb?

Figyelt kérdés

Ha egy Justin Biber koncertre mennék (1. sor... 26.000 forint), vagy ha ismerős, aki csinál tetkókat meg piercingeket (és nagyon ügyes) csinálna nekem egy egész vádlis tetoválást, egy kb 5 centis csillagot a csípőmre, nyelv piercinget, köldök piercinget és snake bites piercinget? (a mintákat évek óta eldöntöttem, nem változtattam azóta rajtuk, a vádlin levőnek nagyon fontos jelentése lenne számomra)

16/L



2013. aug. 27. 10:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Egyiket se. Ha ennyit nem bírsz egyedül eldönteni, akkor inkább ne csinálj semmit.
2013. aug. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Mivel 15 éves vagy egyértelmű hogy koncertre menj. Ennyi idősen nem csináltatnék tetoválást, ráadásul kettőt is meg 3 piercinget, szerintem ez nagy hülyeség.
2013. aug. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Egyiket sem jutna eszembe megcsinálni, de ha nagyon muszáj, akkor inkább a koncert, hiszen annak nem marad látható nyoma 70 éves korodra... A tetkó/piercing tök fölösleges, később majd magyarázkodhatsz a főnöködnek/felvételiztetőnek hogy hát izé 16 évesen nagy hülye voltam, de szeretnék jogász/orvos/tanár/manager/könyvelő, stb lenni... Sajnos vagy nem sajnos, de a legtöbb komoly értelmiségi munkahelyen nem tűrik a piercinget meg tetkót. A suliban sem jelentene előnyt. Ráadásul nem leszel örökké fiatal, a bőröd se lesz totál sima és roppant kínos egy 40-50-60 éves nőnek mondjuk a strandon, hogy a tinikori ballépéseik láthatóvá válnak. Eltávolítani nehéz és drága, hosszú időbe telik, és az eredmény sosem tökéletes. A piercinget oké, hogy ki lehet venni, de akkor sem esztétikus a heg, stb.
2013. aug. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Koncert. mégha dzsásztin bíbör is...
2013. aug. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
én semmiképp sem dzsásztint választanám.... akkor se ha milliókat fizetnének érte
2013. aug. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Én a koncertet választanám. Bár szívesebben mennék valakivel, minthogy egyedül... És ha mégsem ezt választod, szerintem csak a piercingeket csináltasd meg; azokat kiveheted ha megbánod. A köldök és snake bites piercingek tetszenek a nyelv viszont nem. Gondolj csak bele milyen hülyén néz ki ha egy alkalmi ruhát veszel föl, és az egyik vádlidon ott van egy tetoválás :/

14L

2013. aug. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!