Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! Köztetek van olyan,...

Kamaszok! Köztetek van olyan, aki rühelli a tesiórákat? Gondolok itt olyanra hogy pl. utolsónak választanak, nem választanak, nem akar senki sem veletek lenni, stb?

Figyelt kérdés
2013. szept. 4. 17:19
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
2%
Ur Isten ennyi nyavogast es sirankozast...naponta 1 ora tesin mit nem lehet kibirni? Ami altalaban nem is egy ora, max 45 perc, de sokszor meg annyi sem. Legalabb ha az a 45 perc intenziv edzes lenne, akkor talan megertenem, de ebbol tegyuk fel 15 perc a bemelegites (egy rendes bemelegites legalabb 15 percet tart), es tovabbi fel ora ahol talan tenleg ki is lehetne faradni, de a legtobb tanar ha csak nem kell epp jegyet adjon, leginkabb odatesz titeket stafetazni, vagy labdajatekokat jatszani, vagy tudom is en...Ha meg valami nem megy, nem egybol megutalni kell es sirankozni, hanem probalkozni es gyakorolni ameddig nem fog jobban menni. Senki sem ugy szuletik, hogy mindenhez ert, persze vannak tehetsegesebbek es kevesbe tehetsegesebbek, de gyakorolni es kuzdeni kell, nem feladni es sirankozni.
2013. szept. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Gyűlölöm... Tavaly félévkor majdnem megbuktam, de a tanár jófej volt. Sírógörcsöt tudnék kapni ha rámerőltetik a fejenátfordulást, szaltót, kézállást vagy ilyesmit... A jétékokban is béna vagyok, futni sem tudok normálisan. Egyszerűen szörnyű. Pedig a súlyommal, alakommal minden okés, de hihetetlenül béna vagyok. :D Holnap lesz az első tesi az évben.. új tanár. Félek. :SS


11.osztály, 16L

2013. szept. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Igen, kedves 11-es, csak amikor a tanár is olyan, hogy nem fogja fel, hogy nem mersz felmenni a gerendára, mert tériszonyod van és bevágja a PIROS egyest, nem is egyet, hanem egyből KETTŐT, akkor azért úgy az ember kicsit elgondolkodik, hogy tényleg én vagyok e a f asz vagy a tanár :DDD Ez megtörtént eset. Egyébként tuti, hogy minden tesitanárnak van valami kattanása, az általános sulis tesitanárom azt mondta a lányoknak, hogy nem engedi át őket 9. osztályba, ha nem tudnak 10-et DEKÁZNI :DDDDDDD

Amúgy utáltam a tesit, bár 13. osztályban már csak játszottunk, volt kb. 3 jegyünk az egész évben, akkor volt egyéb bajunk is, nem nyúzott minket a tanár.

2013. szept. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Alsóban szerettem,jól futottam,a labdázás is ment,felsőben átjöttem egy 8 osztályos gimibe,a tesitanár egy k×cs×g,pedig nő,a háromnegyed iskola utálja,még a tanárok is (ofő mondta),egész órán futunk,közbe mindenkibe és mindenbe beleköt,ha pl.valaki fejendob,téged b×sz le,ordibál egész órán velünk,mint a fábaszorult féreg,állandóan oktatgat minket:egészséges életmód..stb.,holott ő eszi a bagót...P Szerencsére állítólag leadott minket(nem volt még tesiórám)..) 8.osztály
2013. szept. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Bár én már nem vagyok kamasz, de azért leírom az én tapasztalatomat erről, ha nem baj. Szóval én is nagyon utáltam a tesi órákat már általánosban is, de a gimnáziumban már annyira féltem tőle, hogy minden egyes tesi óra előtt fizikailag rosszul voltam, a lelki részéről nem is beszélve. Én is ügyetlen voltam szinte mindenben, ez állandó kudarcélménnyel járt, a tanár sem értette meg, hogy én ilyen vagyok, állandóan erőltette a dolgokat, ráadásul az osztálytársaim sem értettek meg, ők is csak piszkáltak emiatt, utolsónak választottak mindig, mert tudták, hogy ügyetlen vagyok, szóval nagyon rossz élmény volt nekem minden egyes tesi óra. 12-es koromban már odáig jutottam, hogy sorra találtam ki a kifogásokat, hogy felmentessem magam. Szerencsére akkoriban még nem volt ilyen, hogy a hét minden napján van tesi óra, csak heti kétszer volt, nem is tudom, mi lenne velem, ha most lennék iskolás. Nagyon együtt tudok érezni veletek.
2013. szept. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem a szívem csücske. A fél osztály ellógta, így átlagosan max 10 ember tesizett, de volt, hogy csak 6. (A rekord 3 volt :D) És mindig ugyanaz a program 5 éven keresztül. Ha jó az idő kimegyünk, futunk 8 kört és le van tudva. Ha rossz az idő LÉPCSŐZÜNK! Ja, fel-le rohangálunk egy baromi szűk és csúszós kőlépcsőn egyesével, kettesével, néha hármasával szedve a lábainkat. Ha bent vagyunk a teremben (ami úgy 2 hetenként volt, mert 2 volt osztva a csoport) akkor meg kosárlabda, amit rühellek (alacsony vagyok és nem tudok célozni) vagy súlyzózás és talajtorna. Kb évente egyszer volt 2 óra, amin röplabdázhattunk. Abból se voltam valami jó, de azt mégis szerettem. Ha a tanár kipécézett magának, akkor nem volt menekvés, akárhogy is igyekeztél, széjjel lettél alázva. Persze a lógósokkal meg pajtizott. Ettől függetlenül én bejártam tesire, mert ennyi mozgás azért kell. Ebben az évben kaptunk egy új tanárt, remélem vele jobb lesz.
2013. szept. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Csatlakozom, én is teljes szívemből gyűlölöm a tesit. Egyszerűen mindenben béna vagyok, csapatjátékokban mindig utolsóként választanak, futni csak rövid távon szeretek, mert pl. mire lefutom a 2 kilométert, nem kapok rendesen levegőt, fáj a torkom, a lábam már nem is működik, kb. olyan vagyok, mint aki mindjárt meghal. És akkor utána nyújtsál, csináld ezt, csináld azt. Ráadásul betegesen félek a labdáktól, így pl. a kézinél is csak a pálya szélén futok, a labdát úgyse dobják. :D Igazából azért is nem szeretem az ilyeneket, mert rossz a szemem, messzire elég rosszul látok és zavaró, hogy nem látom kinek dobom a labdát.....Általánosban (most vagy 9.-es, még lesz két tömegsportom is, juppi) nagyon szerettem, főleg a tanárt, két bemelegítő kör után (amit gyakran sétáltunk, mire én, meg a bénábbak beértünk, a többiek már nagyban kosaraztak, vagy valami) nem sok dolgunk volt azon kívül, hogy leültünk a pálya szélére, elröhögtük az időt, aztán hipp-hopp kicsöngettek....

14/L

2013. szept. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Nagyon gyűlölöm...

Engem alapból nem szeret a tesitanár, bár nem értem, miért. Mindig tisztelettudó vagyok, amikor bsztat, nem szólok vissza, csak csendben tűröm.. Bár már nagyon közel járok ahhoz, hogy visszaszóljak..

Tavalyról nagyon megmaradt bennem egy eset.

Beteg voltam, nagyon köhögtem, megfáztam, de nem annyira, hogy otthon maradjak. Szóltam a tanárnak óra elején, hogy ez van. Időre kellett aznap futni 3 háztömbnyit (gyakorlásból). Elindultak a többiek, aztán nézett rám, hogy miért nem futok. Mondtam, hogy mert beteg vagyok. Erre közölte, hogy aki nem futja le x perc alatt, amiatt újra futja mindenki.. Persze nem tudta lefutni, még ezen kívül 2x futották újra miattam, mert másodjára már séta közben alig kaptam levegőt..

Aztán sírva bementem a wc-be..

2013. szept. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Nem szeretek mozogni. Nem vgyok túlsúlyos, mielőtt valaki beszólna. Legszívesebben kihagynám a tesiórákat, de neeeeeeem minden nap kell lennie egynek. Már most izomlázam van a testem 80%-ban. Nem tudok rendesen menni, mert mindenem fáj.
2013. szept. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Rühellem a tesit, heti 5 órám van ugye belőle és abból 3 egy katonai kiképzőtábor. A tanárunk ilyen 160 centis nőszemély aki folyton üvöltözik, belemászik mindenki arcába és ott ordítozik. Mindenkit megaláz és embertelen körülmények között dolgozunk. Egy év alatt jónéhány törés, zúzódás, ínhüvelygyulladás és agyrászkódás volt.

Ja és a tanár azt hiszi,hogy szakközépben mindenki olimpiai bajnok akar lenni (jelzem 8 osztályos gimnáziumból jöttem át, szóval 4 évig voltam ott, ahol a kisujjunkat nem kellett megmozdítani)

Most vagyok másodikos de már alig várom,hogy elballagjak.

2013. szept. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!